Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Izold Zobacz post
    W kwestii zmian marcowych kilka nowinek:

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta już niedługo przejmie w większej mierze odpowiedzialność za kontakt internetowy z Państwem, w tym także poszerzy się obsługa Facebooka.

Niedługo pojawią się zapewne nowe osoby na forum, więc prosimy już dzisiaj o większą wyrozumiałość dla początkujących

W związku z tym, że forum będzie zajmowało się teraz kilkunastu pracowników, temat moderatorów "cywilnych" raczej nie wejdzie w życie. Nie chcę w tej kwestii wypowiadać się ostatecznie, ale patrząc na plany, jakie mają zostać wdrożone, nie znalazłem nic, co by o tej sprawie przesądzało.

No chyba, że weźmie to na siebie ktoś nie związany z BOK.
    Wiem, że może jestem sceptyczny, ale powiem tak, będzie większy burdel i tyle... A dla wszystkich mam taką informacje, która może się przyda, że na to jak działają pracownicy na forum można składać reklamacje Złożyłem i jestem zadowolony z odpowiedzi Szkoda, że to musi się opierać o reklamacje...
    - listopad 2006 - kwiecień 2013 - N (to były piękne czasy)
    - 05.04.2013 - NC+ (Uniwerse+) 12.04 49zł/12m-cy
    - 12.04.2013 - migracja na Silver+ i C+ (6 kanałów) /18mcy - 64 zł )

Komentarz

• napisał(a) crasher Zobacz post
      Wiem, że może jestem sceptyczny, ale powiem tak, będzie większy burdel i tyle... A dla wszystkich mam taką informacje, która może się przyda, że na to jak działają pracownicy na forum można składać reklamacje Złożyłem i jestem zadowolony z odpowiedzi Szkoda, że to musi się opierać o reklamacje...
      Czyli oficjalnie przyznałeś się (bez bicia) że podjebałeś @Izolda, @Maćka_n i@Tomasza Berezowskiego

Komentarz

• To zdaje się dawno temu było, obecnych adminów nie było wtedy na forum.

Komentarz

• Zmiany, zmiany, zmiany...

Wygląda na to, że dzisiaj ostatni dzień aktywnie na forum będzie pracował Izold. Od marca pojawi się kilka nowych twarzy, więc kontakt z przedstawicielami zostanie poszerzony.

Korzystając więc z okazji i tych ostatnich kilku godzin, w czynnej roli moderatora, pragnę wszystkim podziękować za dotychczasową współpracę...to już ponad 3 lata

Wszystkich obrażonych na Izolda przepraszam, wszystkim życzliwym dziękuję. Do dzisiaj, można jeszcze na priv składać ewentualne prośby, związane ze zmianą nicków itp.

W marcu zawita nowa ekipa, więc wzorem mojej dawnej mentorki Ani (najstarsi pamiętają o kogo chodzi), proszę Was o wyrozumiałość

Będę tu jeszcze zaglądał pod tym lub innym nickiem, ale w znacznie okrojonym wymiarze czasu. Zaczynacie, więc zupełnie nowy rozdział. Oby spełnił Państwa oczekiwania.

Pozdrawiam serdecznie

Komentarz

• Nie było mnie tu chwilę i widzę, że jakaś rewolucja się szykuje.
            Jestem strasznie ciekaw co się wkrótce wydarzy
            Pozdrawiam
            Kamil
            ---
            Nbox HDTV recorder,
            TNK HD - 2850ST/APOLLO,
            TNK - Technisat DigitS2,

--
            Mówisz HD myślisz "n"

Komentarz

Zmiany, zmiany, zmiany...

Wygląda na to, że dzisiaj ostatni dzień aktywnie na forum będzie pracował Izold. Od marca pojawi się kilka nowych twarzy, więc kontakt z przedstawicielami zostanie poszerzony.

Korzystając więc z okazji i tych ostatnich kilku godzin, w czynnej roli moderatora, pragnę wszystkim podziękować za dotychczasową współpracę...to już ponad 3 lata

Wszystkich obrażonych na Izolda przepraszam, wszystkim życzliwym dziękuję. Do dzisiaj, można jeszcze na priv składać ewentualne prośby, związane ze zmianą nicków itp.

W marcu zawita nowa ekipa, więc wzorem mojej dawnej mentorki Ani (najstarsi pamiętają o kogo chodzi), proszę Was o wyrozumiałość

Będę tu jeszcze zaglądał pod tym lub innym nickiem, ale w znacznie okrojonym wymiarze czasu. Zaczynacie, więc zupełnie nowy rozdział. Oby spełnił Państwa oczekiwania.

Pozdrawiam serdecznie
              Ale chyba to nie miało nic wspólnego z;
              napisał(a) MaroKR Zobacz post
              Czyli oficjalnie przyznałeś się (bez bicia) że podjebałeś @Izolda, @Maćka_n i@Tomasza Berezowskiego

Komentarz

• a szkoda

mam jednak nadzieję że nowi moderatorzy będą co najmniej tacy sami, nie gorsi

jak zawitasz kiedyś na forum to daj znać
                a teraz co z tobą? dział utrzymania klienta, czy reklamacje?

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                  a szkoda

mam jednak nadzieję że nowi moderatorzy będą co najmniej tacy sami, nie gorsi

jak zawitasz kiedyś na forum to daj znać
                  a teraz co z tobą? dział utrzymania klienta, czy reklamacje?
                  Rekrutacja była dosyć duża, więc przypadkowo się tutaj nie znaleźli. Chociaż wiadomo, początki na tak aktywnym forum mogą być trudne.

Ja pewnie na początku trochę przypilnuje wdrożenia nowych zawodników, a później się zobaczy. Jest kilka opcji do wyboru;)

Komentarz

Zmiany, zmiany, zmiany...
                    [...]
                    Ja również dziękuję za moderowanie forum i życzę powodzenia w pracy i życiu.

I... czekamy na te zmiany. Byle nie okazały się tak negatywnymi, jakie właśnie są wysyłane do abonentów.

Komentarz

• Trochę szkoda że odchodzisz bo przyzwyczaiłem się już do obecnej moderatorki. Myślałem że po prostu dostaniesz wsparcie a nie zastępstwo.

A maciek zostanie czy też odchodzi?

No i skoro piszesz że teraz masz kilka opcji do wyboru jeśli chodzi o twoje zajęcie to życzę powodzenia i zadowolenia z nowych bowiązków
                      Nbox Recorder 250 GB - Świat HD + Nfilm HD

Komentarz

• Oby zmiany nie były na gorsze.
                        Ostatni raz edytowany przez olo46; 2011-03-01, 21:06.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                          Skoro pisałeś o 3 latach to znaczy, że Izolda to był późniejszy Izold?
                          Tak, to ta sama osoba ;)
                          Mimo stwierdzeń niektórych, "że to oczywiste, że pod jednym nickiem udziela się wielu pracowników".
                          Twierdzenia tak samo wiarygodne, jak te, że pracownicy podszywają się pod cywilne nicki, żeby chwalić n ;)

Komentarz

• Szkoda że Izold odchodzisz..... Kiedyś z Tristanem teraz z Mackiem tworzyliście zgrany duet. Także ja też życzę powodzenia.

Jutro nowy ModTeam będziemy wyrozumiali
                            Nie! - dla idiotyzmów...

Komentarz

• No szkoda. Pomimo, że mam do 1 kwietnia ostrzeżenie za zaśmiecanie wątku to nie chowam urazy
                              Jestem tu krótko ale myślę, że miałeś niezły ubaw moderując to forum

Życzę wszystkiego dobrego

Komentarz

• napisał(a) darius010 Zobacz post
                                Szkoda że Izold odchodzisz..... Kiedyś z Tristanem teraz z Mackiem tworzyliście zgrany duet. Także ja też życzę powodzenia.

Jutro nowy ModTeam będziemy wyrozumiali
                                No tak, Tristan (A raczej Tristanka, bo to Konsultantka) też miał swój udział w tej historii. Później jednak sprawy życiowe wzięły górę nad zawodowymi i została Izolda, która zdecydowała ostatecznie pozbyć się literki -a z końcówki nicka;)

Też jednak trzeba o niej pamiętać
                                Podobnie, jak o Ani.

Jestem tu krótko ale myślę, że miałeś niezły ubaw moderując to forum
                                A różnie...raz było zabawnie, raz przykro, ale w sumie najbardziej pamiętam te zabawne chwile. I pierwszą wpadkę, gdy 3 lata temu padło pytanie o jakość kanalów HD, a ja pilnie odpisałem, że trzeba mieć jakość 60% ;)
                                Ostatni raz edytowany przez Izold; 2011-02-28, 17:14.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+