Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) npl.blip.pl Zobacz post
    nieznany siusiak będzie się w imieniu nki wypowiadał.
    Przecież "praca" moda nie polegałaby na wypowiadaniu się w imieniu enki tylko na pilnowaniu porządku... Kiedyś było świetne forum CDProjektu, jeszcze przed przejęciem przez gram.pl. Była tam masa niezależnych moderatorów wybrana spośród aktywnych i racjonalnych użytkowników i jedyne co robili to pilnowali porządku - moderowali, w przydzielonych działach... Nie zwalczali negatywnych opinii o firmie o ile były przedstawiane w kulturalny sposób, nie banowali za nieprawomyślność. Pilnowali, żeby nie było oftopowania, pyskówek, wrzutów wulgarnych czy wycieczek osobistych. Oprócz nich byli przedstawiciele firmy, którzy prezentowali stanowisko tejże i służyli pomocą merytoryczną.
    I o wprowadzeniu czegoś takiego myślałem na tym forum. Jak widać wybrano inną opcję, mi się ona nie podoba bo, żeby być dobrym moderatorem trzeba czuć internet i specyfikę for. Nasi obecni nprzedstawicielena początku nie za bardzo wyczuwali tę specyfikę. Wyrobili się nieco i chwała im za to. Oby Ci kolejni też się wyrobili ale niestety... i have a bad feelings about this...
    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Tak, czy siak, miejmy nadzieję, że od 1 marca będzie na forum porządek.

Komentarz

• Mam co do tego poważne wątpliwości,różnej maści malkontentów,żołądkowców mamy dostatek,także wśród abonentów
        wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
        i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
        oni też mają swoją opowieść.
        unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

• Mimo wszystko, zapewne ich ilość wyraźnie się skurczy.

Komentarz

• Mimo, iż jestem nowym klientem "N" co przez co idzie, także nowym forumowiczem to zgadzam się w 100% aby abonenci mieli więcej do "napisania" w większości spraw.
            Antena: Antena satelitarna ASC-800TA (Superdish) + konwerter SHARP TWIN BS1R8EL200A
            nbox HDTV recorder + TURBO

Komentarz

• To masz zdanie identyczne z moim, z małą zmianą - zostawiłbym dział dla wszystkich w którym nie abonenci mogliby pytać o ofertę i szczegóły

tylko niestety nic z tego nie będzie - taka identyfikacja user=abonent nie jest brana pod uwagę, potwierdził to Izold także temat raczej zamknięty

czekamy na 1 marzec i się okaże jakie zmiany przygotowano na forum
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Może forum będzie w 16:9 i HD do tego.

Komentarz

• Leon i z dźwiękiem 5.1.

Komentarz

• Ale po co się tak ograniczać? ja bym zrobił od razu FORUM 3-D i wpuszczał tylko tych w okularach
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                      tylko tych w okularach
                      koniecznie aktywnych
                      Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                      Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                      Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• No,no panowie,nie rozpuszczać języka proszę,okularów nie noszę mam jeszcze sokoli wzrok.
                        wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                        i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                        oni też mają swoją opowieść.
                        unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

• W kwestii zmian marcowych kilka nowinek:

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta już niedługo przejmie w większej mierze odpowiedzialność za kontakt internetowy z Państwem, w tym także poszerzy się obsługa Facebooka.

Niedługo pojawią się zapewne nowe osoby na forum, więc prosimy już dzisiaj o większą wyrozumiałość dla początkujących

W związku z tym, że forum będzie zajmowało się teraz kilkunastu pracowników, temat moderatorów "cywilnych" raczej nie wejdzie w życie. Nie chcę w tej kwestii wypowiadać się ostatecznie, ale patrząc na plany, jakie mają zostać wdrożone, nie znalazłem nic, co by o tej sprawie przesądzało.

No chyba, że weźmie to na siebie ktoś nie związany z BOK.

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post
                            W kwestii zmian marcowych kilka nowinek:

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta już niedługo przejmie w większej mierze odpowiedzialność za kontakt internetowy z Państwem, w tym także poszerzy się obsługa Facebooka.

Oooo, sam o ozywieniu Nkowego Facebooka pisalem nie tak dawno

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post
                              A co to jest ten Facebook, co tam sie robi i z czym to sie je. A, a może jakis namiar.

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                                A co to jest ten Facebook.
                                Nie żartuj? To taki portal społecznościowy ba chyba nawet najpopularniejszy na świecie.
                                Sharp 46LE830 3D
                                Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+