Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• czyli Izoldzie pożegnasz się z forum?

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
      czyli Izoldzie pożegnasz się z forum?
      Nic o tym nie wiem. Będzie raczej do pomocy więcej osób.

Komentarz

• a no to ok
        brałem to pod uwagę po nieoczekiwanym odejściu Izoldy i Tristana

Komentarz

• Spokojnie, nie będzie tak drastycznie.

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post
            Nic o tym nie wiem. Będzie raczej do pomocy więcej osób.
            Mam nadzieję że obiektywnych i bezstronnych.

Komentarz

• napisał(a) Bolero Zobacz post
              Mam nadzieję że obiektywnych i bezstronnych.
              Oczywiście, że tak.

Komentarz

• a czy jest jakaś szansa że oprócz forum , pojawi się np. czat ?
                nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

• napisał(a) art_ Zobacz post
                  a czy jest jakaś szansa że oprócz forum , pojawi się np. czat ?
                  Szansa jest, bo były takie plany, ale jak będzie zobaczymy. Ożyje pewnie niedługo też strona facebook-owa.

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post
                    ...Od marca, o ile nikt nie zmieni zdania, szykują się spore zmiany dotyczące obsługi Klientów na forum.
                    napisał(a) Izold Zobacz post
                    ...Póki co, opieką nad forum mają przejąć Konsultanci z telefonicznego BOK. Spora ekipa
                    napisał(a) Izold Zobacz post
                    ...Będzie raczej do pomocy więcej osób...
                    Czyli żadnych zmian poza większą ilością "obsługujących" forum pracowników n-ki (może skończą się wieczorne i weekendowe pyskówki i wyzywania - jakiś plus to jest). Moim zdaniem jest to znacznie lepsze niż "cywilni moderatorzy".
                    Ostatni raz edytowany przez Yagger; 2011-02-22, 12:35.

Komentarz

• napisał(a) Yagger Zobacz post
                      Czyli żadnych zmian poza większą ilością "obsługujących" forum (może skończą się wieczorne i weekendowe pyskówki i wyzywania - jakiś plus to jest). Moim zdaniem jest to znacznie lepsze niż "cywilni moderatorzy".
                      Więcej informacji na temat funkcjonowana forum poznacie w najbliższym czasie.

Komentarz

• Może jednak dało by się wprowadzić identyfikację user=abonent?.
                        Każdy może się rejestrować.Każdy może pisać, tylko user/abonent będzie miał inny status.
                        Wyklaruje to sytuację forumowym malkontentom
                        Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2011-02-22, 13:51.

Komentarz

• Tym bardziej, że Tomasz B. na spotkaniu z forumowiczami zapowiadał taką zmianę jako jedną z pierwszych na forum.

Komentarz

• napisał(a) nerwus62 Zobacz post
                            ajajaj Leon
                            Tobie tylko w głowie "prywata"
                            a gdzie szczytne idee?
                            Szczytne idee, no wiesz co. Znałem to jak musiałem chodzić w pochodach pierwszomajowych.
                            n-ka dba o swoje interesy a ja o swoje. A mój interes jest taki abym swobodnie mógł zamówic np. HBO lub nFilmy i równie bezproblemowo mógł zgłosić wyłączenie. Jeżeli będę miał taką możliwość to i n-ka będzie miała interes w postaci większego abonamentu.

Komentarz

• napisał(a) pinyo Zobacz post
                              Tym bardziej, że Tomasz B. na spotkaniu z forumowiczami zapowiadał taką zmianę jako jedną z pierwszych na forum.
                              Wyrwało mu się bo zapewne nie przemyślał co mówi. Nie można sobie ot tak zostać moderatorem na forum należącym to nki i tysięcy innych firm. Chcesz człowieku być modem? Podpisz umowę o pracę (i kilka zobowiązań i załączników) z nkę to będziesz mógł zostać moderatorem, a nie, że byle szczyl czy nieznany siusiak będzie się w imieniu nki wypowiadał.
                              Usuwanie/edycja moich postów narusza art.54, pkt.1 Konstytucji RP i podlega zaskarżeniu do Trybunału Konstytucyjnego RP.

Komentarz

• Przecież nie o tym jest mowa. Tomasz potwierdził że zostanie na forum wprowadzona funkcja identyfikacji abonenta po nr umowy i będzie wiadomo kto jest abonentem a kto nie

btw: jak widzisz nikt tu się nie wyrywa do bycia modem
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+