Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) danielqs Zobacz post
    Pachnie zatwierdzaniem postow przed umieszczeniem ich na forum
    Mam nadzieję że nie. Już nie chodzi o cenzurę, ale o to że nim taki post zostanie zatwierdzony, zawsze troche mija, przez co swobodna dyskusja jest mocno zakłócona.

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
      Ciekawie zabrzmiało - rozumiem że przez to KLIENT = ABONENT zostanie wyróżniony na forum, i nie trzeba będzie się użerać z trollami którzy "n" widzieli tylko w MM
      O tym nie słyszałem. Może i tak będzie...kiedyś.
      Póki co, opieką nad forum mają przejąć Konsultanci z telefonicznego BOK. Spora ekipa

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post
        Od marca, (...) szykują się spore zmiany dotyczące obsługi Klientów na forum.
        no to oprócz ocieplenia drugi powód do niecierpliwego oczekiwania marca
        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Z pewnością nie zostanie tak, jak jest. Od marca, o ile nikt nie zmieni zdania, szykują się spore zmiany dotyczące obsługi Klientów na forum.

Niestety nie było w nich mowy, o moderatorach "cywilnych".
          Ja się boję zmian szczególnie że szczerze mówiąc, zazwyczaj po zmianach jest gorzej... Chociaż zdalne nagrywanie po dłuuuuugim czasie zostało naprawione... oczywiście bez słowa...

Podtrzymuje moje słowa - dobrze jest jak jest. A jak rzeczywiście moderowaniem zajmą się konsultanci... to krzyżyk na drogę... To będziemy resetować recordery, wyciągać karty bo wszelaka pomoc zazwyczaj do tego się sprowadza... ;)
          - listopad 2006 - kwiecień 2013 - N (to były piękne czasy)
          - 05.04.2013 - NC+ (Uniwerse+) 12.04 49zł/12m-cy
          - 12.04.2013 - migracja na Silver+ i C+ (6 kanałów) /18mcy - 64 zł )

Komentarz

O tym nie słyszałem. Może i tak będzie...kiedyś.
            Szkoda - więc dalej będziemy zgadywać kto ma naprawdę problem, a kto jest tylko pieniaczem

btw: mam nadzieje że konsultanci będą odpowiadać wyczerpująco na zadane pytania, no i przede wszystkim - kiedy Polsat?
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Póki co, opieką nad forum mają przejąć Konsultanci z telefonicznego BOK.
              IMHO bad idea.... no ale zobaczymy
              Ostatni raz edytowany przez Elendil; 2011-02-22, 08:09.
              Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
              Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
              Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) crasher Zobacz post
                ... to krzyżyk na drogę...
                Rozumiem że bardziej Tobie pasują odpowiedzi "wywal ten szrot przez okno" itp??

No to wychodzi na to, że po zmianach forum będzie "nadzorowane" 24h/7dni w tygodniu

Komentarz

• Jeżeli to mają byc konsultanci z którymi ostatnio rozmawiałem, to proszę o skasowanie mojego konta.

Komentarz

• napisał(a) jack Zobacz post
                    Jeżeli to mają byc konsultanci z którymi ostatnio rozmawiałem, to proszę o skasowanie mojego konta.
                    Poczekaj do wprowadzenia zmian, jak już wszystko będzie jasne. Z ocenami jeszcze proszę się wstrzymać, bo może okazać się, że to nie wszystkie nowości. Za kilkanaście dni będzie wiadomo więcej.

Komentarz

......... Za kilkanaście dni będzie wiadomo więcej.
                      To teraz zacznie się odliczanie i wróżenie z "fusów".

Komentarz

• napisał(a) MaroKR Zobacz post
                        Rozumiem że bardziej Tobie pasują odpowiedzi "wywal ten szrot przez okno" itp??

No to wychodzi na to, że po zmianach forum będzie "nadzorowane" 24h/7dni w tygodniu
                        Nie chodzi mi o to, że zanim dzwonie do konsultanta, to podstawowe czynności wykonuję już wcześniej a czasem sam mówię co trzeba zrobić... albo co się stało... ale to jakoś nie trafia... Moim zdaniem 80% konsultantów nie nadaje się do swojej pracy... ale rzeczywiście nadzorowanie 24/h to na pewno plus
                        - listopad 2006 - kwiecień 2013 - N (to były piękne czasy)
                        - 05.04.2013 - NC+ (Uniwerse+) 12.04 49zł/12m-cy
                        - 12.04.2013 - migracja na Silver+ i C+ (6 kanałów) /18mcy - 64 zł )

Komentarz

• napisał(a) crasher Zobacz post
                          Nie chodzi mi o to, że zanim dzwonie do konsultanta, to podstawowe czynności wykonuję już wcześniej a czasem sam mówię co trzeba zrobić... albo co się stało... ale to jakoś nie trafia... Moim zdaniem 80% konsultantów nie nadaje się do swojej pracy... ale rzeczywiście nadzorowanie 24/h to na pewno plus
                          Poczekajmy do zmian

Komentarz

Póki co, opieką nad forum mają przejąć Konsultanci z telefonicznego BOK. Spora ekipa
                            Czy to oznacza, że przez forum będzie można załatwiać sprawy, które teraz można załatwić jedynie dzwoniąc, np włącz/wyłącz pakiet?

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                              Czy to oznacza, że przez forum będzie można załatwiać sprawy, które teraz można załatwić jedynie dzwoniąc, np włącz/wyłącz pakiet?
                              Za wcześnie na takie pytania, poczekaj do 1 marca. Myślę, że wtedy będzie wiadomo więcej.

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                                ajajaj Leon
                                Tobie tylko w głowie "prywata"
                                a gdzie szczytne idee?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+