Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Eeee tam.. to nie byl jego pierwszy ban, i moge sie zalozyc ze nie ostatni ;)

Komentarz

• Ban był pierwszy.
      Czy ostatni ? Chyba nie, jeżeli "wybitnie" się do tego przyłożysz.

Żeby nie było że post nie na temat, to głosuję też za użytkownikiem @fan HDTV
      Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2011-02-21, 17:15.

Komentarz

• to w końcu na ilu głosujesz?

Komentarz

• napisał(a) Bolero Zobacz post
          Ban był pierwszy.
          Czy ostatni ? Chyba nie, jeżeli "wybitnie" się do tego przyłożysz.

Żeby nie było że post nie na temat, to głosuję też za użytkownikiem @fan HDTV
          Witaj z powrotem, Bolero!

Komentarz

• Chyba Boloero wcielenie drugie..a moze trzecie...zreszta kto by to liczyl

A temat umarl jakis czas temu i zostal niepotrzebnie przez w/w odkopany, do tego postem zupelnie nie na temat

Komentarz

• Nie chce mi się kopać, miało to się w ciągu 2 tygodni wyjaśnić to moderowanie.
              Fakt niepotrzebnie się czepiam od 4-02 do 21-02 nie minęły jeszcze 2 tygodnie w/g czasu n-kowego.

Komentarz

• Właśnie miałem zadać to pytanie Tomkowi.
                Kiedy zacznie moderację ktoś z użytkowników proponowanych/wybranych w temacie?
                Czas na Działanie...
                Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2011-02-21, 18:05.

Komentarz

• Jestem za tym by zostało jak jest. Osoby które są, robią to ok (chociaż czasem chcą być bardziej papiescy od samego papieża...)

a tak wogóle kiedy Polsat w N?
                  - listopad 2006 - kwiecień 2013 - N (to były piękne czasy)
                  - 05.04.2013 - NC+ (Uniwerse+) 12.04 49zł/12m-cy
                  - 12.04.2013 - migracja na Silver+ i C+ (6 kanałów) /18mcy - 64 zł )

Komentarz

• Podejrzewam że danie uprawnień niektórym z userów edytowania,czy kasowania postów doprowadzi do całkowitej cenzury tego forum i n wreszcie stanie się świętą platformą bez żadnych problemów.

Niech zostanie jak jest.

Komentarz

• napisał(a) crasher Zobacz post
                      Jestem za tym by zostało jak jest. Osoby które są, robią to ok (chociaż czasem chcą być bardziej papiescy od samego papieża...)

a tak wogóle kiedy Polsat w N?
                      Z pewnością nie zostanie tak, jak jest. Od marca, o ile nikt nie zmieni zdania, szykują się spore zmiany dotyczące obsługi Klientów na forum.

Niestety nie było w nich mowy, o moderatorach "cywilnych".

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post
                        Niestety nie było w nich mowy, o moderatorach "cywilnych".
                        No to musicie pomyśleć nad jakimiś umowami
                        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                          No to musicie pomyśleć nad jakimiś umowami
                          Nie będzie potrzeby

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post
                            szykują się spore zmiany dotyczące obsługi Klientów na forum.
                            Ciekawie zabrzmiało - rozumiem że przez to KLIENT = ABONENT zostanie wyróżniony na forum, i nie trzeba będzie się użerać z trollami którzy "n" widzieli tylko w MM
                            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Pachnie zatwierdzaniem postow przed umieszczeniem ich na forum

Komentarz

• Dla jednopostowców i świeżo zarejestrowanych klonów jak najbardziej byłoby to wskazane, przecież taki syf jak tu robią nie znam nigdzie indziej
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+