Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) GDA Zobacz post
    BRAWO !

o takie rozwiązanie postulowałem od lat

z niecierpliwością czekam na rezultaty
    GDA ale tylko pewne dzialy beda zamkniete dla nie Nkowiczow.... czesc bedzie nadal otwarta na pisanie ............
    CLRA CARBO x 2
    MR Premium
    TNK HD
    dsb 606 po nauce latania
    i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

• To może aby była jasność, od samego początku tak się wypowiadam

najważniejsza rzecz - NIE CHODZI O ZAMYKANIE I CENZUROWANIE FORUM ! abyśmy się rozumieli

forum dla abonentów powinno oznaczać tylko tyle że jedynie abonenci mogą się wypowiadać w tematach związanych z ofertą - bo kto jak nie abonent może dobrze ją znać i mieć problemy

natomiast cała reszta może czytać forum bez obostrzeń ale nie może się wypowiadać w tematach o których nie ma zielonego pojęcia

oczywiście wskazanym jest dział otwarty gdzie każdy user może zadać pytanie i dyskutować ale musi on być w szczególności moderowany

tylko i wyłacznie tym sposobem pozbędziemy się masy dzieciarni, wielokrotnych nicków i spamerstwa
      niektóre dyskusje na forum są już na takim niskim poziomie że najwytrwalsi wymiękają

nie stańmy się takim trollowiskiem jak media2
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

To może aby była jasność, od samego początku tak się wypowiadam

najważniejsza rzecz - NIE CHODZI O ZAMYKANIE I CENZUROWANIE FORUM ! abyśmy się rozumieli

forum dla abonentów powinno oznaczać tylko tyle że jedynie abonenci mogą się wypowiadać w tematach związanych z ofertą - bo kto jak nie abonent może dobrze ją znać i mieć problemy

natomiast cała reszta może czytać forum bez obostrzeń ale nie może się wypowiadać w tematach o których nie ma zielonego pojęcia

oczywiście wskazanym jest dział otwarty gdzie każdy user może zadać pytanie i dyskutować ale musi on być w szczególności moderowany

tylko i wyłacznie tym sposobem pozbędziemy się masy dzieciarni, wielokrotnych nicków i spamerstwa
        niektóre dyskusje na forum są już na takim niskim poziomie że najwytrwalsi wymiękają

nie stańmy się takim trollowiskiem jak media2
        Jak zapewnie wiecie, wątek na ten temat został tymczasowo zamknięty. Proszę nie tworzyć OT w tym temacie.

Komentarz

• @Maciek_n - tak wiem ale aby była jasność pozwoliłem sobie to skopiować,
          poza tym @Artur45 trafnie podsumował cały temat i pozostaje jedynie czekać na odpowiedź McGuru albo Twoją lub Izolda

napisał(a) Artur45 Zobacz post
          Panie Tomaszu, zebrał już Pan w tym wątku mnóstwo propozycji na moda. Od pewnego czasu, nowe propozycję się nie pojawiają, niech Pan zamknie ten wątek bo przypomina teraz targowisko. Niech Pan pokaże, że osoby decyzyjne mają swoje zdanie i umieją działać.
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
            Niekoniecznie to musi byc czat, w dobie dzisiejszej popularnosci serwisow spolecznosciowych, dziwi mnie brak konta N chocby na facebooku, chyba ze o czyms nie wiem
            Strona Facebook-owa od dawna istnieje.
            Nawet TNK ma swoją.

Komentarz

...forum dla abonentów powinno oznaczać tylko tyle że jedynie abonenci mogą się wypowiadać w tematach związanych z ofertą - bo kto jak nie abonent może dobrze ją znać i mieć problemy...
              Czyli idąc tym tropem, także abonenci będą mogli się wypowiadać tylko w wątkach dotyczących tych pakietów, które posiadają. W innych nie - bo cóż mogą o tym wiedzieć.

Ja jestem przeciwnikiem działów zamkniętych - owszem, może i będzie spokojniej, ale forum starci na swojej popularności i dynamice.

Wg mnie naprawdę wystarczy status Abonent i nic więcej.
              CLRA/CARBO -> HDMI(DVI) -> Panasonic Viera TX-P42G20E; S/PDIF -> Panasonic AV Control Receiver SA-HT15

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post
                Nawet TNK ma swoją.
                Tak jest i w ramce pod logo napisane ze wszelakie info pochodza z satkuriera :/
                Czy moze to nie jest oficjalna strona TNG ??
                CLRA CARBO x 2
                MR Premium
                TNK HD
                dsb 606 po nauce latania
                i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

Nawet TNK ma swoją.
                  Moze i jest, ale poki co nigdzie jeszcze nie trafilem na jakiegos linka do niej, a chyba taki serwis powinien byc reklamowany, chociazby na stronie n.pl.

Komentarz

• Nic sie nie zmieni. Jesli skrytykuje n-ke jako nabonent w dziale zamknietym i tak bede agentem cyfry + , ktoremu cyfra wykupila specjalnie 2 pakiety n-ki
                    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• a na czat.onet.pl jest jakiś pokój o N ? lub czy można sobie np. tam taki pokój o N założyć ?
                      Ostatni raz edytowany przez Artek Ł.; 2011-02-09, 11:54.
                      nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                      Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

Nawet TNK ma swoją.
                        Trzeba uważać bo oprócz oficjalnego profilu jest wiele stworzonych przez domorosłych podszywaczy. Może faktycznie powinniście dołączyć przekierowanie z n.pl do Waszego profilu. Zresztą jest to rutyną stosowaną przez większość szanujących sie instytucji i posiadających profil na facebook-u.
                        sigpic
                        U+/6XC+/MR
                        HB+ASTRA (QUAD)
                        NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
                        PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

• Jeżeli jeszcze głosy są brane pod uwagę, to myślę, że @GDA, @Elendil i @michal by się nadawali na modów
                          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• napisał(a) morrisdoe Zobacz post
                            Trzeba uważać bo oprócz oficjalnego profilu jest wiele stworzonych przez domorosłych podszywaczy. Może faktycznie powinniście dołączyć przekierowanie z n.pl do Waszego profilu. Zresztą jest to rutyną stosowaną przez większość szanujących sie instytucji i posiadających profil na facebook-u.
                            ja myślę, że lepiej nie klikać w lubię to bo nigdy nie wiadomo kto
                            tak na prawdę zajmuje się tym profilem.
                            Jeżeli na N.pl pojawi się informacja o koncie na facebook to już inna
                            sprawa mogę sobie kliknąć w lubię to. Wtedy wiem, że raczej na pewno
                            do N.pl należy, a nie wiadomo kogo...

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                              no wiecie co? żeby za to banana dać?
                              napisał(a) piohib Zobacz post
                              No właśnie też zauważyłem, że forumowiczowi o nicku Bolero, "podziękowano" za udzielanie się na forum

Dobre!!!
                              "Podziękowano" na "wybitną" "prośbę"/ raportowanie postów Nie związanych z tematem=> Propozycje moderatorów forum
                              przez GDAnielqs

Wybierzcie w końcu kogoś z proponowanych moderatorów!.
                              Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2011-02-21, 18:07.

Komentarz

• Nie wnikam.... ale tak śmiesznie się to zgrało, propozycja JK na moda a zaraz potem Cię wcięło
                                Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                                Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                                Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+