Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Chcialem im potlumaczyc ten spam , ale Piotrek nie ma poczucia humoru wiec pewnie zamiast podziekowan dostalbym bana
    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Można zawsze w międzyczasie posłuchać muzyki.

http://www.youtube.com/watch?v=lr65kQzRl1M

Pozdrawiam.
      Pozdrawiam.

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
        Nie wystarczyłaby akceptacja pierwszego posta?
        Akceptacja przez weryfikacje treści?

Jesteś na forum od dawna i dlatego takie rozwiązanie wydaje ci sie najprostsze.
        Ale tylko dla ciebie.
        nie będę bawił się w jakieś analizy ale 70% nowych postów/userów pierwszego posta zaczyna od opisu nienormalnej/chorej sytuacji którą uraczyła go platforma n.
        nie mnie oceniać czy prawdziwej czy zmyślonej, ale jeżeli już taki wpis zaistnieje, to dalsza weryfikacja prawdziwości zawartych w nim informacji leży już w rekach Modów.
        Przykład:
        wczorajszy PIERWSZY WPIS, a dokładniej to DRUGI bo pierwotna wersja tego wpisu , została skasowana w całości przez Moda.
        I co by było gdyby ten pierwotny/pierwszy musiał przejść najpierw weryfikacje i akceptacje przez Moda?
        skoro skasował pierwszego niepochlebnego to drugiego by już tym bardziej nie było.
        a zweryfikowany negatywnie user musiałby zakładać kolejne konto i nauczony doświadczeniem pisać pierwszego posta zaczynając od..."Cześć jestem Kazik i kocham platforme n" lub coś w tym stylu.

Nadążasz?

Tak że jest napewno wiele innych mądrzejszych, bo ten z "akceptacją pierwszego posta" do nich nie należy, pomysłów na obrone przed spamem.

btw. przytoczony powyżej przykładowy (pierwotny) wpis wyleciał bo Modowi nie chciało się bawić w edycje i wy......ł go w całości.
        "...a mógł zabić..."

telewizja nowej moderacji.

Komentarz

• no i #%&* ze jest niedziela

internet dziala, forum rowniez
          nie musi byc nikogo z pracownikow na forum aby do takich sytuacji nie dochodzilo

%#@&%*&% forum na dzis
          piekna pogoda za oknem za 2 godziny mecz Lechii na najpiekniejszy stadionie w Polsce - dobranoc
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• I dalej nie posprzątane a @bambol swoje 5 groszy wciska

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
              Akceptacja przez weryfikacje treści?

Jesteś na forum od dawna i dlatego takie rozwiązanie wydaje ci sie najprostsze.
              Ale tylko dla ciebie.
              nie będę bawił się w jakieś analizy ale 70% nowych postów/userów pierwszego posta zaczyna od opisu nienormalnej/chorej sytuacji którą uraczyła go platforma n.
              nie mnie oceniać czy prawdziwej czy zmyślonej, ale jeżeli już taki wpis zaistnieje, to dalsza weryfikacja prawdziwości zawartych w nim informacji leży już w rekach Modów.
              Jarkowi chodziło o to, żeby odsiewać żywych userów od spam-botów. Akceptacja pierwszego postu załatwiłaby sprawę. Oczywiście ma to swoje minusy - brak dyżurów modów na forum sprawia, że taki post byłby akceptowany nawet po kilkudziesięciu godzinach.

Komentarz

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
                I dalej nie posprzątane a @bambol swoje 5 groszy wciska
                a nie możesz go traktować jak powietrze? wyraźnie facet potrzebuje uwagi i robi wszystko, by ją na siebie zwrócić.
                Brak akceptacji w życiu próbuje sobie powetować w sieci. A że robi to nieudolnie? no cóż... jak nie potrafi inaczej....

Komentarz

• "Facet" ? na proszę cię, dziecko jak już coś.

Komentarz

• Jeśli władze nowej platformy będą chciały pozbyć się tego forum nie będą go musiały wcale zamykać. Wystarczy, że zwolnią moderatorów.
                    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• eee... wystarczy, że zostawią to tak jak jest. Samo zdechnie

A w ogóle to powinniśmy być wdzięczni adminowi tego forum, że ustawił limit 60 sekund między postami :>
                      Wtedy dopiero mielibyśmy flood'a
                      Ostatni raz edytowany przez _michal; 2012-10-21, 12:16.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                        Jarkowi chodziło o to, żeby odsiewać żywych userów od spam-botów. Akceptacja pierwszego postu załatwiłaby sprawę.../
                        Akceptacja PIERWSZEGO postu daje potężne narzędzie do rąk weryfikującemu.
                        to nie jest portal randkowy gdzie im więcej pikantnych szczegółów tym lepiej dla wskaźnika "wejść" i "lubienia tego".
                        jeżeli tu treść będzie niepochlebna to nikt się o tym nie dowie że w ogóle jakaś treść była.
                        Czy naprawdę nie rozumiesz o co mi chodzi?

Komentarz

• To Ty raczej przestajesz rozumieć...
                          Próbowałem Ci wytłumaczyć, co miał na myśli Jarek, a Ty zamiast przyjąć to wytłumaczenie, zaczynasz atakować. Można i tak.
                          Ale zwróć uwagę, że W OGÓLE nie odniosłem się do Twoich wyjaśnień, a jedynie rozszerzyłem to, co napisał Jarek, więc pisząc kolejne wyjaśnienia swojego toku myślenia - trafiasz do złego adresata.

Komentarz

• Ależ raczej to ja "Próbowałem Ci wytłumaczyć, co miałem na myśli a Ty zamiast przyjąć to wytłumaczenie, zaczynasz atakować. Można i tak."
                            bez odbioru bo widze że nie rozumiesz

eot.

Komentarz

• sęk w tym, że nie potrzebuję wyjaśnień, bo doskonale rozumiem, co miałeś na myśli.
                              Dodatkowe wyjaśnienia oczywistej dla mnie rzeczy są bez sensu. Zastanawiam się tylko po czym wnosisz, że Cię nie rozumiem, skoro nawet słowem nie odniosłem się do Twojej wypowiedzi...
                              Kończąc dyskusję potwierdzasz, że się pogubiłeś, a duma nie pozwala Ci się przyznać do błędu.

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
                                Akceptacja PIERWSZEGO postu daje potężne narzędzie do rąk weryfikującemu.
                                to nie jest portal randkowy gdzie im więcej pikantnych szczegółów tym lepiej dla wskaźnika "wejść" i "lubienia tego".
                                jeżeli tu treść będzie niepochlebna to nikt się o tym nie dowie że w ogóle jakaś treść była.
                                Czy naprawdę nie rozumiesz o co mi chodzi?

Ale ten temat już był poruszany i skomentowany przez administrację a jednym z wyjaśnień było, że nie wprowadzą tego rozwiązania ponieważ na forum ma się dostać oczekiwaną pomoc ..... ale na słowa o spam nie było odpowiedzi.

Więc nie gryźcie się przy niedzieli.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+