Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Artek Ł. Zobacz post
    według mnie to forum powinno być do poważnego pisania . a do luźnych rozmów mogli by zrobić jakiś np. chat
    Taką funkcje pełni Hyde Park - i tam zapraszam wszystkich chętnych do luźniejszych dyskusji.

Komentarz

• Proszę nie tworzyć OT.

Komentarz

• W związku z tym, że nie otrzymałem od PRZEDSTAWICIELA FORUM odpowiedzi ponawiam zapytanie dotyczące przestrzegania regulaminu. Dlaczego osoba, która obraża innych użytkowników forum nazywając ich debilami nie otrzymała ostrzeżenia?

Proszę o potraktowanie tego pytania, jako oficjalnego pytania Klienta do Konsultanta. Czy telefonicznie też rozłączycie osoby w trakcie rozmowy, gdy nie chcecie odpowiadać?

Komentarz

• To moderator decyduje w jakiej sytuacji przyznać ostrzeżenie. Koniec OT.

Komentarz

• Państwo przedstawiciele, zadałem proste pytanie o podanie imienia i nazwiska osoby, która jest przełożoną przedstawicieli na forum. Pytam, jako Klient i oczekuje, że taką odpowiedź otrzymam. Nie wiem Panie Dawidzie czy Pan też pracuje,odbierając telefony Klientów, wiem jednak, że na takie pytania otrzymywałem już odpowiedź w trakcie połączenia z infolinią. Dzięki temu mogłem nawet napisać pochwałę dla jednego z Państwa Konsultantów.

Zawsze telefonicznie Konsultanci starali się odpowiadać na moje pytania, Pan natomiast kasuje moje pytania, a mają one związek także z sytuacją na forum (spamem i brakiem kultury innych użytkowników).

Ponawiam, więc swoje pytanie. Jak nazywa się Państwa przełożony. Czy sugeruje Pan, że Klient N nie może otrzymać takiej odpowiedzi od pracownika forum, takiego jak Pan? Czy odmawia Pan odpowiedzi na to pytanie?

Komentarz

• Nie jestem upoważniony do podawania tego typu danych za pośrednictwem forum.

Komentarz

• napisał(a) Dragut Zobacz post
                W związku z tym, że nie otrzymałem od PRZEDSTAWICIELA FORUM odpowiedzi ponawiam zapytanie dotyczące przestrzegania regulaminu.
                Dlaczego osoba, która obraża innych użytkowników forum nazywając ich debilami nie otrzymała ostrzeżenia?

Proszę o potraktowanie tego pytania, jako oficjalnego pytania Klienta do Konsultanta.
                Czy telefonicznie też rozłączycie osoby w trakcie rozmowy, gdy nie chcecie odpowiadać?
                Nie baw się w pisaninę na forum.
                Pisz na nkontakt@n.pl
                Kilka razy powinno dać efekt.
                Był tu taki "nadczłowiek" nie do ruszenia i teraz "lata" gdzieś w Drodze Mlecznej

Ewentualnie zgłoś na http://dyzurnet.pl/zglos_nielegalne_tresci.html
                x-Innych treści

Treści, które chcesz zgłosić, nie dotyczą żadnej z powyższych kategorii.
                Dostaną ruchów jak mrówy!
                Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2011-06-22, 20:07.

Komentarz

• do usunięcia
                  Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2012-02-26, 18:42.

Komentarz

• @magicflava,załóż temat ,zobaczymy czy moderacja jest w jednym timie

Komentarz

• napisał(a) magicflava Zobacz post
                      To ja nic już nie rozumiem.

monika_n

Taką funkcje pełni Hyde Park - i tam zapraszam wszystkich chętnych do luźniejszych dyskusji.

Dawid_n

Proszę nie tworzyć OT.

To w końcu luźniejsza dyskusja wchodzi w grę, czy trzeba założyć osobny wątek w dziale HydePark. Bo ja się już zakręciłem
                      Na tym forum jest kilku moderatorów,każdy robi co mu sie podoba,bez reguł,bez sensu....logiki.

Komentarz

• nie przejmuj się
                        Ważne że "nabijacz" wali równo = http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=442

Komentarz

• do usunięcia
                          Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2012-02-26, 18:42.

Komentarz

• napisał(a) magicflava Zobacz post
                            Bolero Czepiasz się chłopaka Po prostu lubi pisać
                            I to bardzo.....12,98 posta na dzień
                            Ostatni raz edytowany przez nsattv; 2011-06-22, 21:50.

Komentarz

• Witam,

Moim zdaniem w celu lepszego panowania nad spamem i lepszym porządkiem na forum administracja winna rozdzielić funkcje moderacyjne:
                              - przedstawiciele n: moderatorzy globalni, których podstawowym zadaniem jest pomoc użytkownikom, następnie zaś moderują i porządkują forum,
                              - moderatorzy lokalni: przypisani do poszczególnych działów forum osoby wybrane z grona najaktywniejszyh użytkowników, posiadających rzeczową wiedzę na tematy poruszane w danym dziale forum; wybór tych moderatorów winien nastąpić w demokratycznym głosowaniu na forum.

Sądzę, iż taki podział obowiązków na forum: po pierwsze odciąży przedstawicieli n, po drugie wpłynie pozytywnie na poziom forum.

Pozdrawiam,
                              Piotrek
                              --------------------
                              od 29.12.2009: 4K UltraBox+ / Box+ / VIP+Max

Komentarz

• napisał(a) PioVar Zobacz post
                                Witam,

Moim zdaniem w celu lepszego panowania nad spamem i lepszym porządkiem na forum administracja winna rozdzielić funkcje moderacyjne:
                                - przedstawiciele n: moderatorzy globalni, których podstawowym zadaniem jest pomoc użytkownikom, następnie zaś moderują i porządkują forum,
                                - moderatorzy lokalni: przypisani do poszczególnych działów forum osoby wybrane z grona najaktywniejszyh użytkowników, posiadających rzeczową wiedzę na tematy poruszane w danym dziale forum; wybór tych moderatorów winien nastąpić w demokratycznym głosowaniu na forum.

Sądzę, iż taki podział obowiązków na forum: po pierwsze odciąży przedstawicieli n, po drugie wpłynie pozytywnie na poziom forum.

Pozdrawiam,
                                Rozmawiałem już z Monikom o tym i ona też tak myśli nawet zgłaszała takie rozwiązanie do odpowiednich osób. Lecz zero odzewu z ich strony
                                • Chwilowka cba pl
                                • NIK z Allegro elektro__media

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+