Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Byleby tylko pisal o faktach a nie o swoich wyimaginowanych urojeniach.

Komentarz

• Juz wkrótce nie będzie miał gdzie o tym pisać mam wrażenie że wraz z podpisaniem dokumentów forum zostanie zamknięte
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Spokój. Walczymy ze spamerami i trollami, a nie między sobą.

Komentarz

• Tego typu dyskusje proszę prowadzić przy pomocy PW.

Komentarz

• napisał(a) PiotrKo
            Nie zachowuje sie chamsko, nie obrazam. raz mis ie zdarzylo dostalem upomnienie i nie robie tego . Twoja stopka tak samo podlega ocenie jak i posty jest widoczna dla wszystkich. jakbym ja w stopce umiescil obrazliwa tresc to myslisz ze przeszla by bez echa.
            Ocenie? nie pomyliły Ci się słowa? ale nie ważne...
            Jeśli masz problemy z interpretacją postu to zapytasz w odpowiedzi na niego.
            Tak samo ze stopką - chcesz wiedzieć po co taka powstała - zapytaj, a nie pisz w kolejnych postach tylko na podstawie własnych wyobrażeń.

Jezeli to ja sie zachowalem chamsko do ciebie to wskaz mi post.
            o tu:
            napisał(a) PiotrKo
            Bo niektórym sie wydaje ze jak byli na spotkaniu i uscineli reke berezowskiemu too stali sie wlascicielami enki beda rzadzili i stawiali warunki amodowie to maja ich sluchac i wykonywac ich polecenia po prostu gownarzeria.
            i proszę o przykład, gdzie stawiam warunki modom...

A moze mniemanie o sobie masz wygorowane.
            A może ty masz obniżone mniemanie o sobie.
            Pisałeś wcześniej, że nie jesteś za przepychanką. To napisz po co była ta wstawka?

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
              Spokój. Walczymy ze spamerami i trollami, a nie między sobą.
              PiotrKo trolla broni nazywając przy okazji userów na forum "gównarzerią". To chyba warto wyjaśnić zanim zrobi się większy kwas, no nie?

Komentarz

• Jeszcze raz proszę przenieść tą dyskusję na PW.

Komentarz

• napisał(a) Dawid_n Zobacz post
                  Jeszcze raz proszę przenieść tą dyskusję na PW.
                  ok. EOT

Komentarz

• Mam pytanie: czy jesli w moim avatarze wytne literke C, dostane czerwona kartke?
                    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                      Mam pytanie: czy jesli w moim avatarze wytne literke C, dostane czerwona kartke?
                      tak
                      odpoczynek od forum rozpoczniesz od momentu dodania po + ...

Komentarz

Mam pytanie: czy jesli w moim avatarze wytne literke C, dostane czerwona kartke?
                        Najlepiej sam sprawdź .

Komentarz

na pewno nie.
                          Stop dla ACTA.

Komentarz

Ja bym się posunął dalej i dopisał jeszcze NY ( fajny nick)

Komentarz

• Jestem na pewnym forum już od dłuższego czasu, mam tam przy user Junior -senior, pewnie dlatego, że mam małą ilość postów i dopiero dzisiaj zauważyłem, że nie mogę wkleić linka do strony. U nas można wszystko, dzisiaj się zarejestrował i n....ł w wielu wątkach linkami do stron, bez 1 zdania choćby.
                              Może to końcówka tego forum, ale porządek przed sprzedażą też się robi.

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                                Jestem na pewnym forum już od dłuższego czasu, mam tam przy user Junior -senior, pewnie dlatego, że mam małą ilość postów i dopiero dzisiaj zauważyłem, że nie mogę wkleić linka do strony. U nas można wszystko, dzisiaj się zarejestrował i n....ł w wielu wątkach linkami do stron, bez 1 zdania choćby.
                                Może to końcówka tego forum, ale porządek przed sprzedażą też się robi.
                                Leon bo na forach erotycznych już tak jest, że nie wkleisz linka. Gdyby było można to zamiast treści byłyby tam zdjęcia gołych bab.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+