Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• do usunięcia
    Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2012-02-26, 18:53.

Komentarz

• napisał(a) Olga_n Zobacz post
      Więcej sensu niż umieszczanie tutaj linków do postów ze spamem, ma użycie funkcji raportowania. Wówczas moderator po rozpoczęciu pracy zaczyna od sprawdzenia owych raportów i kasuje zbędne posty. Proszę więc o informowaniu o nieprawidłowościach na forum właśnie w taki sposób.

A ja nie mam takiego paska jak na obrazku, dlaczego?

Komentarz

• delete.....
        Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2011-10-26, 18:25.

Komentarz

• Skąd wiesz, że byłem brany pod uwagę? niestety przegrałem i to sromotnie z Moniką.
          Pozdrawiam.
          Ale uwaga magicflava, jest słuszna i racjonalna.

Komentarz

• napisał(a) magicflava Zobacz post
            Olga_n To niech ktoś wyłączy limit czasowy wynosząc 60 sekund między kolejnymi raportami. Aby zaraportować 5 postów potrzeba 5 minut !!! to jest chore. Bez tej idiotycznej blokady czasowej trwałoby to kilkanaście sekund.
            Uwaga ta została zauważona i mam nadzieję, że uda nam się coś w tym temacie zmienić.
            @Leon pozdrawiam!

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
              Skąd wiesz, że byłem brany pod uwagę?............
              Jeszcze pozostała szansa załapania się na nowego prezesa lub co najmniej Vice.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                Jeszcze pozostała szansa załapania się na nowego prezesa lub co najmniej Vice.
                Na to stanowisko Monika pasuje idealnie
                Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2011-10-24, 20:01.
                Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                  Na to stanowisko Monika pasuje idealnie
                  podstawa ...

Komentarz

• za co nsattv dostal bana??
                    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                      za co nsattv dostal bana??
                      za ostrą wymianę zdań z pewnym userem.
                      Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

• Nie dostał bana tylko żółtych i czerwonych kartek mu się zrobiło w kolekcji ciut za dużo

nie martw się za 14 dni kolega wróci i będzie dalej "nabijał" i spamował całe forum
                        Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2011-10-29, 14:35. Powód: prowokowanie do zbędnej dyskusji
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Ostrzeżenie
                          Obawiam się iż kolejne wcielenie bambola już na forum, nie zdążyłem zrobić zrzutu co wypisuje, zgrabnie i szybko modyfikuje tekst
                          Pozdrawiam.

Komentarz

• A co do powrotu trolla, to poki bedzie tylko spamowal tematy wpisami bez sensu mody i tak nic nie moga zrobic.
                            Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2011-10-29, 14:35. Powód: delete - cytat

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                              poki bedzie tylko spamowal tematy wpisami bez sensu mody i tak nic nie moga zrobic.
                              każdy spamerski post nie wnoszący nic do dyskusji kartka, trzy czy ile tam jest u nas kartek ustawione i banan
                              Ostatni raz edytowany przez Elendil; 2011-10-26, 12:48.
                              Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                              Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                              Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                                ...
                                A co do powrotu trolla, to poki bedzie tylko spamowal tematy wpisami bez sensu mody i tak nic nie moga zrobic.
                                Mogą, mogą jak zechcą. Za nazwanie kanału Polo TV kanałem buraczanym dostałem żółtą kartkę, a za drobny żart czerwoną za wpis nie na temat.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+