Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Skomentowalbym przedostatni wpis, ale za to sie ostatnio dostaje ostrzezenia
    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Marvel vs. Capcom
      w piątek Chiny, pekińska kuchnia i kąpiele w jacuzzi z kilkoma na raz azjatyckimi pięknościami
      sorry, walnijcie mi jakieś krechy czy tam punkty karne ale muszę to napisać [ciach] padłem na twarz co ten dewiant internetowy wypisuje.... moderacja bezradna od kilku tygodni a ten wirtualny [ciach] pluje wszystkim w twarz i [ciach] to forum w 3 [ciach]... żegnam do czasu powiązania konta na forum z kontem abonenckim, bye....
      Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-10-20, 07:22. Powód: niewłaściwe słownictwo
      Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
      Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
      Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• To może drastyczne co zaproponuję, ale czy administracja nie powinna zablokować czasowo możliwości zakładania nowych kont na forum i w międzyczasie spróbować znaleźć rozwiązanie problemu psychola paraliżującego normalne funkcjonowanie tego miejsca?

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
          sorry, walnijcie mi jakieś krechy czy tam punkty karne ale muszę to napisać [ciach] padłem na twarz co ten dewiant internetowy wypisuje.... moderacja bezradna od kilku tygodni a ten wirtualny [ciach] pluje wszystkim w twarz i [ciach] to forum w 3 [ciach]... żegnam do czasu powiązania konta na forum z kontem abonenckim, bye....
          Do tej pory nie udzielałem się w dyskusji, ale podpisuję się pod tym rękoma i nogami.
          A z drugiej strony, nie jestem w stanie pojąć, jak można co chwilę zakładać nowe konta, po kolejnych banach. Normalny człowiek, po jednym - dwóch dałby sobie spokój.
          Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-10-20, 07:23. Powód: cytowanie postu z niewłaściwym słownictwem

Komentarz

sorry, walnijcie mi jakieś krechy czy tam punkty karne ale muszę to napisać [ciach] padłem na twarz co ten dewiant internetowy wypisuje.... moderacja bezradna od kilku tygodni a ten wirtualny [ciach] pluje wszystkim w twarz i r[ciach] to forum w 3 [ciach]... żegnam do czasu powiązania konta na forum z kontem abonenckim, bye....
            Masz całkowicie rację bambol powrócił, a my zbieramy kartki moderacja śpi
            Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-10-20, 07:23. Powód: cytowanie postu z niewłaściwym słownictwem
            Pozdrawiam.

Komentarz

• Od kilku dni codziennie wieczorami wraca i robi syf na forum, a modow nie ma wtedy kiedy sa potrzebni.

Komentarz

Poczekał aż moderacja pójdzie i jazda...zboczony *******.
                Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-10-20, 07:24. Powód: cytowanie postu z niewłaściwym słownictwem

Komentarz

stukrotne dzięki - sam bym lepiej tego nie ujął.
                  przyłączam się do pożegnań. Wrócę, jak wróci normalność.

Ostatnie kilka tygodni to festiwal bezradności moderatorów oraz rozpieprzanie forum. Moderatorzy też zaczynają się gubić, bo z jednej strony wręczają kartki za off-topy, z drugiej zaś tolerują takie indywidua, jak bambolo.
                  Nigdy czegoś takiego tu nie było!

Jesteśmy na dobrej drodze do zrobienia z tego forum kolejnego miejsca wyżywania się gówniarstwa wszelkiej maści a finalnie do zamknięcia tego forum.
                  Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-10-20, 07:24. Powód: cytowanie postu z niewłaściwym słownictwem

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                    stukrotne dzięki - sam bym lepiej tego nie ujął.
                    przyłączam się do pożegnań. Wrócę, jak wróci normalność.

Ostatnie kilka tygodni to festiwal bezradności moderatorów oraz rozpieprzanie forum. Moderatorzy też zaczynają się gubić, bo z jednej strony wręczają kartki za off-topy, z drugiej zaś tolerują takie indywidua, jak bambolo.
                    Nigdy czegoś takiego tu nie było!

Jesteśmy na dobrej drodze do zrobienia z tego forum kolejnego miejsca wyżywania się gówniarstwa wszelkiej maści a finalnie do zamknięcia tego forum.
                    Ja dostałem dwie kartki dziś za: Wyslanei moderatorowi opinii iż uważam że jest niekompetentny,a drugą za to że go o to spytałem.
                    Tern śmieć tu robi co chce,kiedy chce o moderarorzy poszli...w p.....

Niech ktoś sprzątnie tego [ciach] albo z powodów technicznych nich zamkna to forum,wyslą moderatorów na przeszkolenie.

Żenada!
                    Ostatni raz edytowany przez Oleg; 2011-10-20, 07:24. Powód: niewłaściwe słownictwo

Komentarz

• Dostajecie sluszne upomnienia, a czesc z Was zasluzyla na bana.
                      Dlaczego?
                      Bo dajecie sie mu prowokowac jak dzieci.
                      Wystarczy ignorowac jego posty i je zglaszac.
                      A wy reagujecie wyzwiskami.
                      I tym sposobem zarobicie bany a jemu, dopoki nie udowodnia , ze to on nic sie nie stanie.
                      Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                        .....Nigdy czegoś takiego tu nie było!.........
                        Bo nigdy tu nie było takiego internetowego zboczeńca.

Komentarz

• Przebrnąłem przez to bagno i po lekturze chce się zacytować niektórym "Psy": "Wy wszyscy jesteście *! Was nie można sądzić, was... was trzeba leczyć!". Czy Was kompletnie pogięło? Jeden prowokuje modów, bo pewnie słusznie dostał ostrzeżenie, które nie raz mu się należało. Mam niejedno ostrzeżenie i nigdy nie dyskutowałem, jedynie dowiadywałem się za co, bo takie są reguły. Drugi chwali się swą paranoją ( i jest z niej dumny) i pisaniem reklamacji bo dostał bana na forum, podczas gdy wszyscy co mają dłuższy staż pamiętają, ze Aninianin vel amd30 na bana nie raz zasługiwał i go dostawał. Tymczasem chce umowy zrywać, bo Izold jest niedobry. Potem cieszy się bo dostał pismo oficjalne. Pewnie, ze dostał bo jakbym pracował w n i ktoś mi cztery razy debilną reklamacją d* zawracał, to też bym mu pismo wysłał, żeby się odczepił. Trzeci troll jest nieusuwalny i śmieje się modom w twarz, bo nic nie mogą zrobić. Normalnie cyrk i niestety małpy się rozbiegły więc podobnie jak kilku moich przedmówców robię sobie przerwę bo się nie da normalnie tutaj obcować...
                          Ostatni raz edytowany przez hazy; 2011-10-19, 22:36.
                          Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• Pierwsze co to zablokowac openproxy, latwo je namierzyc. drugie co reczna aktywacja konta. Modzi do roboty a trzecie moze MCGuru nie wie co sie dzieje na forum ? Moze by tak PW na innym forum mu zostawic z prosba o powrot.
                            CLRA CARBO x 2
                            MR Premium
                            TNK HD
                            dsb 606 po nauce latania
                            i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

• Do sprawy nienormalnego trolla dochodzi jeszcze jedno - codzienne zasypywanie forum spamem przez boty. Z tym też nie da się nic zrobić? Może by tak administracja ruszyła tyłki i zajęła się problemami.

Komentarz

• może by wprowadzić obowiązek logowania z imieniem i nazwiskiem .
                                to by można było prościej rozróżnić . gdzieś czytałem, że jest taki przepis ,że nie wolno też internecie podszywać się pod czyjeś (nie swoje ) imię i nazwisko . W tedy by mu było trudniej się zalogować.
                                nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                                Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+