Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) maciej87 Zobacz post
    To Ty byś wyczerpał też w ciągu godziny
    spokojna twoja rozczochrana :-P

moja średnia na dziś to :

Posts Per Day: 6.80
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Dziś akurat naskrobałeś ich 18... A do końca dnia pewnie będzie drugie tyle.

Komentarz

• Bo dziś dyskutujemy na poważny temat " jak pozbyć się przedszkolaka?"
        jakieś referendum trzeba zrobić i głosowanie
        17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
        1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
        1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
        1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
        ADB 2850st
        CLRA 500 GB
        ITI 5800S

Komentarz

• Moze "Apel do moderatorow... "... ciekawe czy by zadzialal

Komentarz

• Już jeden był i został wywalony. Moderatorzy czy Wy w ogóle czytacie to???
            Edit: Oj widzę że cenzura troszkę poszła po wątku nc+
            Ostatni raz edytowany przez maciej87; 2013-03-18, 15:10.
            ADB 2850st
            CLRA 500 GB
            ITI 5800S

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
              spokojna twoja rozczochrana :-P

moja średnia na dziś to :

Posts Per Day: 6.80
              GDA, a jak Ty żeś naskrobał 0,80 posta? A admin Ci go częściowo skasował.

Komentarz

• No proszę, pojawiło się zabezpieczenie antyspamowe: Losowe Pytanie. Ktoś urzeczywistnił moją propozycję. Jest git.

Komentarz

• napisał(a) maciej87 Zobacz post
                  Szanowni moderatorzy radzę zajrzeć do wątku nc+ bo tam dziecko spamuje z poważaniem stały bywalec forum (ale zakapowałem bo po prostu już mam dość tego....) Nie da się go w końcu wywalić tylko ciągle jakieś wypociny o cp lub innych rzeczach nie związanych z tym forum!!!!
                  E:
                  Kolejny wpis o cp

Mógłbyś to wszystko napisać po polsku, żeby się dało Ciebie zrozumieć?
                  --
                  Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

• T4x7 chodzi o Rafallo czy jak mu tam ale cześć tego jego śmietnika została usunięta. Myślałeś że to o Tobie? Masz nie czyste sumienie?
                    ADB 2850st
                    CLRA 500 GB
                    ITI 5800S

Komentarz

• No Rafałek wczoraj ostro się podjarał
                      COMFORT+
                      Multi+
                      EXTRA+
                      HBO
                      Premium Sport &Film
                      CANAL+ VOD
                      netVOD+ konto podstawowe
                      NC+ GO internet
                      Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

• Zasłona antyspamowa chyba nie działa na niektórych.... Hallo moderacja żyjemy. A co z raportowaniem? będzie jeszcze czy już nie będzie działać?
                        ADB 2850st
                        CLRA 500 GB
                        ITI 5800S

Komentarz

• napisał(a) _michal

Aninianin - nadal uważasz, że forum za Izolda było gorsze? Jaki był, taki był, ale syfu nie tolerował.
                          Zartujesz??? Lamal regulamin, dawal bany na prosby pewnej grupy osob majacej teraz tu swoje podforum, obrywalem ban za banem za nic, i to bany bedace zlamaniem regulaminu, bo od razu na stale albo z blokada pisania postow.
                          Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• ech... banany dostawałeś za chamskie odzywki. Dopiero jak przeszedłeś na aktualny nick, to trochę złagodniałeś. Szkoda, że tamtych postów już nie ma, bo pokazałbym Ci, że te bany nie były "za nic".
                            Ale nie o tym dyskusja.

Czy uważasz, że obecne banowanie za "nie-wiadomo-co" + pielęgnowanie trollowiska to lepiej niż niegdyś?

Komentarz

• Jeżeli dostajesz jakieś naruszenie i nie widzisz jego podstaw zgłoś się do nas na maila a wtedy wyjaśnimy Ci za co je otrzymujesz. Tylko user który otrzymał naruszenie może zgłosić swoje obiekcje co do naruszenia.

Co do zarzutów o brak moderowania forum. Przepraszam ale wczoraj nie miałem na tyle czasu w związku z dużą ilością spraw na doradcy aby zmoderować wszystkie wątki.

W chwili obecnej forum jest już doprowadzone do ładu po Pawle85 i zamieszaniu jakie wprowadził. Jeżeli macie jakieś uwagi co do funkcjonowania forum napiszcie nam to na doradcę. Po zapoznaniu się z nimi postaramy się poprawić tak aby lepiej nam się korzystało z tego forum.

Panowie _michal i rocky balboa. Proszę o zakończenie swojej dyskusji.
                              _michal takie uwagi nie powinny być kierowane w ten sposób. Jeżeli masz swoje wątpliwości to napisz na doradcę wtedy postaramy się sprawdzić sprawę. Funkcja raportowania nie służy do pisania wiadomości.
                              Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2013-10-20, 14:30.

Komentarz

• napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                                Co do zarzutów o brak moderowania forum. Przepraszam ale wczoraj nie miałem na tyle czasu w związku z dużą ilością spraw na doradcy aby zmoderować wszystkie wątki.
                                No właśnie - brak moderacji on-line, bo macie tysiące innych spraw do roboty to główny problem tego forum. Nie piję tu do Was, ale Waszego szefostwa, które najwyraźniej forum traktuje jako zło konieczne i każe łączyć pracę moderatora z kilkoma innymi zajęciami.

W chwili obecnej forum jest już doprowadzone do ładu po Pawle85 i zamieszaniu jakie wprowadził. Jeżeli macie jakieś uwagi co do funkcjonowania forum napiszcie nam to na doradcę. Po zapoznaniu się z nimi postaramy się poprawić tak aby lepiej nam się korzystało z tego forum.
                                Napisałem na "doradcę" kilka godzin temu. Odniesiesz się do mojego maila?

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                                _michal takie uwagi nie powinny być kierowane w ten sposób. Jeżeli masz swoje wątpliwości to napisz na doradcę wtedy postaramy się sprawdzić sprawę.
                                j. w.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+