Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ja praktycznie od pierwszych jego postów odnosiłem wrażenie, że to bambolak. Oczywiście żadnych dowodów na to nie mam.
    To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

• Heh jak widzę dalej w tytule Louis Vuitton to mnie to osłabia. Dajcie mi na 15 minut dostęp do Panelu Admina to wytnę tego trolla i jego kolegów w pień.

Komentarz

• Jakiego trolla - to przecież tablice reklamowe

Komentarz

• Haha, n-ka nie pomyślała, bo mogła zrobić specjalne boxy reklamowe i grupa Louis Vuitton mogłby w takim wypadku legalnie reklamować swój luksusowy francuski dom mody i kasa dodatkowa by wpadła

Komentarz

• Cytat z innego wątku....

napisał(a) Paweł.G_n
            Moi drodzy,

w związku z okresem świątecznym... /W najbliższych dniach również na forum będziecie mogli nas zobaczyć zdecydowanie rzadziej niż dotychczas../
            no to spamerskie szambo zaleje nas do poziomu ust.
            zresztą już zaczęło
            ten do wieczora będzie "seniorem"

po świętach na powierzchnie będzie wystawać kilka słomek do oddychania.

Wesołych Świąt Moderacjo
            Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2012-12-19, 14:54.

Komentarz

• droga Nko zróbcie coś z tym spamem....

moja propozycja jest taka.... zablokujcie możliwość rejestracji NOWYCH forumowiczow z poza granicy, skończy się problem BOOTÓWspamerów...
              każdy chętny może przecież przez kogoś w PL założyć konto i logować później bez problemu...lub poprzez PROXY...
              jeśli trzeba, sam chętnie przejdę ponowną weryfikację...byle tylko móc spokojnie czytać i pisać
              Ostatni raz edytowany przez hiszpan2; 2012-12-19, 15:44.
              CLRA/CARBO+2850ST/APOLLO multiroom, FULL+MR

POZDRO

Komentarz

• Dobry pomysl z tym blokowaniem moderacja spi a na forum wykwit spamu czemu nie ma takiego problemu na forum Play tam tez jestem userem i takiego wysypu spamerow nie ma.Apel do moderacji o pozamiatanie tego balaganu.Pozdrawiam
                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• Moderator czy jak go tam zwał w N-ce nie jest od kasowania spamu tylko niewygodnych postów

Komentarz

• Mam pytanie do moderacji: czy banowanie "nowych Louis Vuitton" po ich rejestracji jest związane ze zmianami na forum, czy wynika tylko z Waszej obecności. Nie pozwalacie im rozwinąć "skrzydeł" (opinia z teraz).
                    Pozdrawiam.

Komentarz

• Dokładnie @Pilot tak jak napisałeś.
                      z tego co zaobserwowałem wygląda to tak:
                      rejestracja - prezentacja facjaty online - ban z automatu, zanim zdąży przelać radosną twórczość we wątkach.

jeśli tak jest naprawde to w Święta nie trzeba będzie się przekopywać przez zwały spamu

Komentarz

• @Augustus62, tak jest jak i Ty piszesz, czekam na odpowiedź Michała_n, święta będą spokojne.
                        Wesołych Świąt życzę naprawdę wszystkim i oczywiście spokojnych.
                        Pozdrawiam.

Komentarz

• Tak, to jedna ze zmian które wcześniej zapowiadaliśmy. Myślę, że podczas świąt nic nie ulegnie zmianie a my będziemy mogli skupić się na Waszych mailach.

Komentarz

• konca swiata nie bylo
                            ale cud nastapil :-D myslalem ze nie dozyje tego czasu

brawo!
                            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• No i cudowną zapore przeciwspamową piorun strzelil
                              http://nhdtv.pl/forum/member.php?u=55801

Komentarz

• Tak, tylko trzeba pamietać o tym, że ten pomysł tylko połowicznie załatwia sprawę, a baza danych z każdym lewym kontem rośnie i zapycha się coraz bardziej ...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+