Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zamiast cenzurować wypowiedzi to lepiej by się wzięli za usuwanie spamu. Ale nie, ważne że kto napisze o konkurencji ten wróg, a Louis i jego klony niech sobie spamują, ważne że nic o konkurencji nie piszą.

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
      dziś mamy środę i forum wygląda jak w weekend - totalnie stracili kontrolę na forum
      to już dawno...

Komentarz

• Może trzeba im powiedzieć, że spam na forum to nie tylko Louis a także i Buy.

Komentarz

• lepiej nie
          bo moze i posty Leon beda tak traktowac
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Nielicznych tak już traktują a więc w tym temacie nic się nie zmieni.

Komentarz

• Jestem użytkownikiem internetu już jakiś czas. Jestem też userem na kilku forach, jednak takiego jat to forum nawet nie widziałem.Chętnie Was zgłoszę do jakiejś nagrody, tylko się zastanawiam do jakiej, może ktoś podpowie?

Komentarz

• To wlasnie znalazlem w swojej reputacji :

[usunięto] - Michał_n
                Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2012-12-09, 17:09.
                Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Aninianin

Dziękuje za informacje, edytowałem informacje w Twoim profilu.

Komentarz

• Dzieki.
                    I zbanujcie prosze to nowe amerykanskie wcielenie bambolo... On sobie z nas kpi w zywe oczy...
                    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Czemu zbanowaliście hamerykańca? Ciekawsze dyskusje z nim się prowadziło niż z niejednym niespełnionym moderatorem.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                        Czemu zbanowaliście hamerykańca? Ciekawsze dyskusje z nim się prowadziło niż z niejednym niespełnionym moderatorem.
                        Bo Polak to nieprzyjazny człowiek

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                          Czemu zbanowaliście hamerykańca? Ciekawsze dyskusje z nim się prowadziło niż z niejednym niespełnionym moderatorem.
                          to przenieś się razem z nim na inne trollowisko bo widzę że zaczynasz również to ostatnio uskuteczniacz, nad czym ubolewam bo kiedyś byleś sensownym dyskutantem

Komentarz

to przenieś się razem z nim na inne trollowisko bo widzę że zaczynasz również to ostatnio uskuteczniacz, nad czym ubolewam bo kiedyś byleś sensownym dyskutantem
                            myśląc tym sposobem to każdy kto pisze o Ameryce to bambolo, a są jakieś dowody na to , bo na pewno nie dojdziecie do tego po adresie , na forum nie ma żadnych zabezpieczeń i można wejść na nie z dowolnym adresem sieci VPN.
                            Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• Za pewne nie widziałeś wszystkich jego tematów i postów
                              ktoś kto piszę blisko 80 postów w jednym dniu robi sobie po prostu jaja,
                              dodatkowo widząc kim jest bambolo, i odżegnując się od niego - ciekawe skąd wiedział jakie bambolo ma opinie na forum

ja jestem na 100% pewien że to ten sam troll który upodobnił sobie to forum od bardzo długiego czasu i nie trzeba do tego komisji śledczej i sprawdzania IP

Komentarz

Za pewne nie widziałeś wszystkich jego tematów i postów
                                ktoś kto piszę blisko 80 postów w jednym dniu robi sobie po prostu jaja,
                                dodatkowo widząc kim jest bambolo, i odżegnując się od niego - ciekawe skąd wiedział jakie bambolo ma opinie na forum

ja jestem na 100% pewien że to ten sam troll który upodobnił sobie to forum od bardzo długiego czasu i nie trzeba do tego komisji śledczej i sprawdzania IP
                                To powiedz mi dlaczego na forum trwa cyrk i dlaczego nie ma weryfikacji obrazkowej, która by zablokowała manipulacje adresem IP ?
                                Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+