Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPAM na forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• SPAM na forum

Znów "zaspamili" całe forum...jeden założył jak na razie 30 tematów -erniewyndham, a drugi fghi571 jak na razie kilka odpowiedzi w j. angielskim...czekamy na jakiegoś z adminów coby zrobił z forum i z nimi porządek...

I tak jak w innym temacie zauważył to kolega ptaszka, myślę, że rzeczywiście logowanie na forum powinno być możliwe tylko dla abonentów tv n podając swój np. swój nr i hasło abonenckie....
    Ostatni raz edytowany przez slawek.u; 2011-10-24, 19:41.
    Samsung UE46F6650, mediaBOX+, nBox 2850ST/APOLLO - Multiroom, kino Sony DAV-DZ660,

napisał(a) slawek.u Zobacz post
    Znów "zaspamili" całe forum...
    Przecież to nie są czynności wykonywane przez człowieka, to boty które są w całej sieci i spamują internet, jak widać vBulletin nie jest do końca zabezpieczony przed takimi atakami

z drugą częścią zdania się zgadzam w 100% - sam w wielu tematach o tym pisałem że forum powinno być tylko dla abonentów, a jedynie 1 dział pozostawiony dla nieabonentów którzy mogliby zadawać w nim pytania - nie byłoby zbędnych pyskówek, czarnego PR konkurencji etc
    Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2011-10-19, 20:10. Powód: cytat
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
      to boty które są w całej sieci i spamują internet
      Może rzeczywiście...

Powinni coś z tym zrobić, nie tak dawno był podobny problem
      http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=16238
      Samsung UE46F6650, mediaBOX+, nBox 2850ST/APOLLO - Multiroom, kino Sony DAV-DZ660,

Komentarz

Taki problem to się pojawia i kilka razy w miesiącu ....
        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

napisał(a) GDA
          O rzeczywistych problemach abonentów a nie tak jak teraz musimy przekrzykiwać bandę sfrustrowanych małolatów takich jak Neptun vel kilkanaście innych nicków
          A jakie abonenci mają rzeczywiste problemy?
          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
            A jakie abonenci mają rzeczywiste problemy?
            Mają, mają. Czasem pikseli nie zdążą policzyć bo to się zmienia, nielubianego komentatora sportowego muszą słuchać (niektórych bardzo to męczy), logo kanału się nie podoba, między godz. 23,47, a 23.48 było kilka trzasków dźwięku, dekoder trzeba mieć na oku bo się "wiesza" jak nie dopilnujesz i mnóstwo innych drobniejszych i grubszych. Ze dwa razy nawet zapowiadanego meczu żużlowego nie dali (bo był deszcz i się nie odbył).

Komentarz

napisał(a) GDA
              O rzeczywistych problemach abonentów
              Wszystkie rzeczywiste problemy abonentów zostały już przekazane odpowiednim działom.

Komentarz

napisał(a) buczo
                Sugerujesz, że Jarosław jest nudny ?
                Wszystkie Jarosławy to fajne chłopaki
                Ja nic nie sugeruję, piszę konkretnie. A o Jarosławie K. nie mam powodu pisać cokolwiek złego.

Komentarz

napisał(a) slawek.u
                  Tak własnie powinno być zorganizowane forum, powinniśmy się logować tak samo jak do swojej "strefy abonenta"...
                  Panowie ...bez jaj
                  Cenzurę, to już komuna przerabiała...i jak widać , nie wyszła na tym najlepiej
                  ,, Owoc żywota Twojego
                  je ZUS. ''

Komentarz

napisał(a) antekpolicmajster Zobacz post
                    Jaką cenzurę....chyba mylisz h..a z palcem i nie wiesz kompletnie o czym mowa w tym temacie...

Komentarz

napisał(a) slawek.u Zobacz post
                      Chyba mylisz h..a z palcem i nie wiesz kompletnie o czym mowa w tym temacie...
                      No dobra...nie ma równych i równiejszych , pasuje ?
                      I jeszcze mała uwaga...pisze się przez ,,ch''
                      ,, Owoc żywota Twojego
                      je ZUS. ''

Komentarz

napisał(a) antekpolicmajster Zobacz post
                        Forum dla abonentów nie ma nic wspólnego z cenzurą, chodzi jedynie o to aby mieć pewność kto pisze pod nickiem, czy to prawdziwy abonent ze swoim kłopotem czy dzieciak szukający zaczepki i wymyślający nieistniejące problemy

@Olo - to wszystko co napisałeś dotyczy właśnie tego co powyżej, jaką masz pewność że to piszą abonenci? ja czasami się zastanawiam czy aby na pewno mam "eN" bo problemy opisywane nie dotykają mnie i wydaje mi się że są jedynie efektem wybujałej wyobraźni piszących

Komentarz

No tu masz rację, rzeczywiście przez "ch"....

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                            Forum dla abonentów nie ma nic wspólnego z cenzurą, chodzi jedynie o to aby mieć pewność kto pisze pod nickiem, czy to prawdziwy abonent ze swoim kłopotem czy dzieciak szukający zaczepki i wymyślający nieistniejące problemy

@Olo - to wszystko co napisałeś dotyczy właśnie tego co powyżej, jaką masz pewność że to piszą abonenci? ja czasami się zastanawiam czy aby na pewno mam "eN" bo problemy opisywane nie dotykają mnie i wydaje mi się że są jedynie efektem wybujałej wyobraźni piszących
                            W takim układzie dobrze by na forum był dział zamknięty z dostępem na hasło tylko dla abonentów. Wówczas moderator szybciej by wyłapał jakie abonenci mają problemy z TNG. A pozostała część forum została by po staremu

W vBulletin to chwila roboty dział widoczny lub nie

Komentarz

napisał(a) MaroKR Zobacz post
                              W takim układzie dobrze by na forum był dział zamknięty z dostępem na hasło tylko dla abonentów. Wówczas moderator szybciej by wyłapał jakie abonenci mają problemy z TNG. A pozostała część forum została by po staremu

W vBulletin to chwila roboty dział widoczny lub nie
                              Przecież o tym właśnie piszę od samego początku,

jeden dział otwarty dla potencjalnych nowych abonentów którzy przed podpisaniem umowy mogą zadać pytanie jak mają jakąś wątpliwość - reszta zamknięta dla abonentów

i do razu inaczej "eN" byłaby postrzegana, bo te tysiące postów z pomyjami wylewanymi na "eN" przez anonimowych userów pokazują że w "eN" są same problemy a tak nie jest przecież

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+