Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z zamieszczaniem postów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z zamieszczaniem postów

Od ponad godziny próbuję zamieœcić post na forum (Windows 10: Microsoft Edge, IE 11, Chrome) i dostaję następujšce komunikaty:

Błąd
    Błędna odpowiedŸ serwera.
    Proszę spróbować ponownie

albo komunikat o błędzie parsera…

Nadmienię tylko, iż post ma 14018 bajtów...

Obawiam się, że jest to związane z mapowaniem kodów Unicode dla polskich liter. Wszelkie próby wklejania jako "czysty" tekst również kończą się niepowodzeniem.
    Ostatni raz edytowany przez PioVar; 2018-07-31, 18:32.
    Piotrek
    --------------------
    od 29.12.2009: 4K UltraBox+ / Box+ / VIP+Max

Tak to właśnie jest od kiedy "specjaliści" z nc+ zniszczyli szybkie, niezawodne i przejrzyste forum jakie odziedziczyli po n-ce. Żadnej korekty lub naprawy błędów się od nich nie doprosisz. Nie po to psuli, aby potem cokolwiek naprawiać. Oczywiście podziękują ci za uwagi, obiecają zainteresowanie i poczekają aż znudzi ci się proszenie się o naprawę.

Pamiętam jak kiedyś przyjęli do realizacji przywrócenie opcji "dzisiejsze posty", ale minęło kilka lat i nic nie zrobili. Przypominam, że opcja ta na forum n-ki umożliwiała dostęp do tematów w których pojawiły się jakiekolwiek posty w ostatnich 24 godzinach. Dawała szansę na dyskusje w bieżących sprawach. Teraz masz tylko dostęp do "nowych postów", który działa w ten sposób, że jak wejdziesz do wątku, gdzie był jakiś nowy post i od razu na niego nie odpiszesz, to już nie masz jak do niego wrócić. Funkcją "dzisiejsze posty" przez 24 godziny miałeś dostęp do aktualnych wątków, który nie znikał po przeglądnięciu takiego wątku. Historia tej opcji najlepiej wskazuje, o co chodzi z tym forum. Nie o to, aby użytkownicy platformy tu dyskutowali, tak jak było to za czasów n-ki, gdy na forum często zabierał głos dyr do spraw technicznych platformy - Tomasz Berezowski, ale by było wrażenie, że jest jakieś forum i można tam coś tam sobie napisać.
    Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2018-08-01, 01:45.
    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Jedyne co w tym forum "jakoś" działa - to wygląd... A przecież vBulletin nie jest złym skryptem, podobnie jak PHPbb i parę innych. Wszystko jest w rękach osoby instalującej i adaptującej forum... Administrowanie od strony technicznej też nie jest zbyt trudne. Chyba, że robi to jakiś inżynier teoretyk, zdobywający praktykę na żywym organizmie...

Dzisiaj kolejna próba zamieszczenia postu i mam pewność, że problem leży po stronie zamiany kodowania polskich liter: dokładnie mówiąc chodzi o ą i ś (vide pierwszy post).
      Ostatni raz edytowany przez PioVar; 2018-08-01, 19:18.
      Piotrek
      --------------------
      od 29.12.2009: 4K UltraBox+ / Box+ / VIP+Max

Komentarz

napisał(a) PioVar Zobacz post

(...) mam pewność, że problem leży po stronie zamiany kodowania polskich liter: dokładnie mówiąc chodzi o ą i ś (vide pierwszy post).
        Witam!
        Podważę odrobinę Twoją teorię:
        Przez kilka tygodni nie mogę odpowiedzieć na skierowanego do mnie posta( "Błędna odpowiedź serwera....")Nie mogę również skorzystać z PM ! Inni userzy piszą w tym czasie po kilka postów dziennie!
        Pozdrawiam!

abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

@jim,
          zweryfikujemy sprawę. Dziękuję za informacje.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+