Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem w forum

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem w forum

Próbuję wyedytować swój profil ale cały czas wyskakuje mi komunikat, że nie można zapisać danych ponieważ nie ma wartości pola wyświetlanie licznika postów. Czy ktoś to może naprawić?
    Komputery, serwery, notebooki https://itking.pl

napisał(a) ITKING.PL Zobacz post
    Próbuję wyedytować swój profil ale cały czas wyskakuje mi komunikat, że nie można zapisać danych ponieważ nie ma wartości pola wyświetlanie licznika postów. Czy ktoś to może naprawić?
    Ja mam to samo. Gdy chcę zapisać zmiany w moim profilu, to mi wyskakuje właśnie ten komunikat. Możecie to naprawić?
    Ostatni raz edytowany przez Regina55; 2018-03-25, 12:04.

Komentarz

@Regina55,
      dziękuje za zgłoszenie, sprawdzę tę kwestie.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

mam to samo

Komentarz

thorin_bw przekazuje do weryfikacji.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+