Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyœwietlanie forum w aplikacji Tapatalk

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wyœwietlanie forum w aplikacji Tapatalk

Witam.

​Admini forum sš wstanie je ogarnšć w taki sposób, aby poprawnie wyœwietlało się w aplikacji Tapatalk?
    ​Czasami człowiek nie ma dostępu do kompa, jest mobilny, a chciałby sprawdzić co się tu dzieje. Fajnš aplikacjš do zarzšdzania/moderowania (bo swoje o androidze tak też moderuję), przeglšdania, czytania, czy udzielania odpowiedzi jest właœnie Tapatalk. I o ile wszystkie inne fora wyœwietlajš się poprawnie, to z forum nc+ jest porażka. Zamiast polskich liter dostajemy znaczek graficzny. To naprawdę jest irytujšce i zniechęcajšce do czytania i udzielania się.
    ​Poniżej zrzut ekranu z telefonu.
    Ostatni raz edytowany przez Szewcu72; 2017-09-22, 16:55.

Grafika do wcześniejszego postu.

Komentarz

napisał(a) Szewcu72
      Grafika do wcze�niejszego postu.
      Tak. Zgadzam się. Jedyne forum, które tak kiepsko działa na Tapatalk. Dodam, że tylko tak czytam fora.

Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Może jakieœ info, że ktoœ z administracji tego forum, zajrzał do tego tematu?
        ​Gdybym ja na swoim forum tak podchodził to tematów opisujšcych problemy z jego funkcjonalnoœciš lub wyglšdem... ale bym się nasłuchał od userów.

Komentarz

@Szewcu72,
          nieustannie twają prace zmierzające do usprawnienia działania forum. Dziękuję za zgłoszenie problemu z aplikacją Tapatalk, przekazałam zgłoszenie do działu technicznego. Proszę o cierpliwość.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+
            @Szewcu72,
            nieustannie twaj� prace zmierzaj�ce do usprawnienia dzia�ania forum. Dzi�kuj� za zg�oszenie problemu z aplikacj� Tapatalk, przekaza�am zg�oszenie do dzia�u technicznego. Prosz� o cierpliwo��.
            Super. Czekam na zmiany/poprawki.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Od września nie można zrobić polskich znaków?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

CLRA TURBO
              48pln

Komentarz

@matiush19,
                opisany problem jest nam znany pracujemy nad jego usunięciem. Przepraszam za niedogodności.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+