Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dodawaniem postów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z dodawaniem postów

Nie jestem w stanie inaczej tego zakomunikować, więc może uda mi się założyć nowy wątek - nie jestem w stanie dodawać postów (odpowiedzi w wątkach), próbowałem na dwóch przeglądarkach (IE 10 i Chrome) i za każdym razem pojawia się komunikat, że post jest pusty, mimo wprowadzonej treści.

@gaax,

przekazałam problem do odpowiedniego działu. Proszę o cierpliwość.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Kasia_nc+ Zobacz post
      @gaax,

przekazałam problem do odpowiedniego działu. Proszę o cierpliwość.
      wolne żarty, mydlenie oczu i deklaracje bez pokrycia
      przez dwa m-ce (https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...orzenia-tematu) nie ruszyliście czterech liter żeby cokolwiek z tym zrobić.
      [ciach]
      Ostatni raz edytowany przez Kasia.G_nc+; 2016-10-19, 08:18.
      .

Komentarz

ale jakie [ciach], o co ci chodzi?
        o to że napisałem:
        płynnie to wam wychodzi banowanie mnie..... (??)

część 2 wpisu powyżej [w osobnym poście, bo widocznie nawet liczba edycji postu została ograniczona]
        ... [ale to akurat mam w ....] niż jakiekolwiek poprawki w tzw. "funkcjonowaniu forum"
        Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2016-10-19, 14:36.
        .

Komentarz

Ja również mam problem z "Empty Response" nie mogę dodawać odpowiedzi, proszę o pomoc w tej sprawie.

Komentarz

Ja również mam problem z "Empty Response" nie mogę dodawać odpowiedzi.....
            turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
            nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

@Raver,
              obecnie trwają prace nad usunięciem utrudnień związanych z tym komunikatem. Ostateczny termin zakończenie prac, nie jest jeszcze znany. Proszę o cierpliwość.

Komentarz

Witajcie, ja również mam problem z "Empty Response" przy zakładaniu nowego tematu.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+