Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak programów TV n Powiadam 2 karty i obie są nie akta kartę płatnych i nie płatnych

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brak programów TV n Powiadam 2 karty i obie są nie akta kartę płatnych i nie płatnych

Powiadam 2 karty i obie są nie aktywne mimo że jedną z nich doładowałem tydzień przed świętami na obu pisze zakodowane na wszystkich programach oprucz TV info posiadał dwa dekodery firmy opticum jeden 4060LCX drugi 4060CX . Jedna karta jest oplacona do VII 2015r proszę o rozwiązanie mojego problemu z pozdrawiam hejpa1

Napisz do nas e-mail w tej sprawie. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

Komentarz

Zakodowane bezpłatne programy telewizji na kartę

Witam, od dłuższego czasu posiadam telewizję na kartę (2011). 3 tygodnie temu miałam zakodowane prawie wszystkie kanały bezpłatne (np. TVP 1, TVP 2) . Zadzwoniłam na infolinię 22 430 77 77 i w tym samym dniu kanały zostały odkodowane. Niestety ta sama sytuacja pojawiła sie 3 dni pożniej, a co najgorsze od ponad 2 tygodni nie mogę dodzwonić sie na Państwa infolinię. Dzwonię CODZIENNIE o różnych porach. Sytuacja ta jest dla mnie juz naprawdę żenująca. Proszę o kontakt w tej sprawie lub odkodowanie bezpłatnych programów.

Dekoder OPTICUM 4060CX Plus, numer karty:.........
      Ostatni raz edytowany przez Dawid_nc+; 2015-04-12, 16:33. Powód: dane

Komentarz

napisał(a) Dawid_nc+ Zobacz post
        Napisz do nas e-mail w tej sprawie. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.
        Dziękuje za sławę rozwiązaną doradcy programy odblokowany się wciągu 12 godzin pozdrawiam hejpa1

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+