Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja Republika

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Telewizja Republika

Witam!
    Kiedy (wreszcie) w ofercie zostanie umieszczony kanał TV REPUBLIKA?
    Nie godzi się aby tak zacna platforma telewizyjna za jaką ma się NC+ nie miała w ofercie jedynego obiektywnego kanału informacyjnego!!
    BARDZO PROSIMY O DODANIE KANAŁU REPUBLIKA!

Ja mam dostęp do TV Republika (całe szczęście mam znajomych którzy mają CePa), ale nie ukrywam że wygodniej byłoby go mieć w ofercie swojego operatora tvsat. Oczywiście zawsze mogę wykupić dostęp przez neta, ale taniej wyszłoby go mieć w ofercie nawet za te 5 pln miesięcznie dodatkowo. Na szczęście zawsze są strony internetowe, gdzie też można poczytać informacje z różnych punktów widzenia.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      Ja mam dostęp do TV Republika (całe szczęście mam znajomych którzy mają CePa), ale nie ukrywam że wygodniej byłoby go mieć w ofercie swojego operatora tvsat. Oczywiście zawsze mogę wykupić dostęp przez neta, ale taniej wyszłoby go mieć w ofercie nawet za te 5 pln miesięcznie dodatkowo. Na szczęście zawsze są strony internetowe, gdzie też można poczytać informacje z różnych punktów widzenia.
      Dokladnie w internecie mozna wyszukac merytoryczne tresci na temat tego co dzieje sie w naszym kraju.Sorki za male OT
      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) Pawel85
        Dokładnie. Wszyscy się zagalopowaliśmy zupełnie niepotrzebnie. Tym bardziej że podejrzewam iż właśnie to miał na celu założyciel tego tematu. Poza tym temat o propozycji dołączenia TV Republika już jest w innym (bardziej odpowiednim) dziale i lepiej aby ten został usunięty i nie wzbudzał niezdrowych emocji.

Na koniec tylko dodam, że jeśli kogoś uraziłem swoimi komentarzami to przepraszam. Na pewno jednak nie miałem tego na celu.
        No i fajno ,że znów jesteśmy jedną wielką rodziną NC+
        NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
        Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

napisał(a) zółek Zobacz post
          No i fajno ,że znów jesteśmy jedną wielką rodziną NC+
          Wiec prosba do przedstawiciela nc+ o zamkniecie tego tematu.Pozdrawiam
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Wątek dotyczący tego kanału znajduje się tutaj.
            Wątek ten wzbudził wiele negatywnych emocji i komentarzy dlatego zostaje przeze mnie zamknięty. W momencie gdy będzie planowane dodanie tego kanału do naszej oferty poinformujemy Was w stosownym komunikacie.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+