Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak sygnału

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak sygnału

WItam

Nie wiem gdzie powinnam pisać, na jakim wątku...
    W każdym bądź razie mam problem i nie wiem z czym dokładnie. Dzisiaj telewizja śmigała.. jeszcze 2 godziny temu syn oglądał bajki. Potem wyłączyłam telewizję, dekoder, a teraz po włączeniu nagle telewizor wyświetla brak sygnału. Mąż sprawdzał wszystkie, kable, przekładał, kombinował i nic. Dekoder niby działa, ale 2 kable HDMI nie przesyłaja sygnału. Co też dziwne zazwyczaj kiedy tv jeszcze nie był włączony, a dekoder tak, na dekoderze wyświetlał się komunikat, że jest Problem HDMI czy coś takiego, a teraz nawet gdy wyłączymy telewizor to dekoder pokazuje stację programu.

O co chodzi??

Syn musiał się bawić przyciskami na dekoderze, ustaw na 1080 wciskająć przycisk RES.
    Skoro blokujecie tak przydatną funkcję, to jak można w ogóle pisać, że nowa lista kanałów wynika z dbania o wygodę abonentów!?

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
      Syn musiał się bawić przyciskami na dekoderze, ustaw na 1080 wciskająć przycisk RES.
      Syn się nie bawił bo usnął oglądając bajki a wtedy wyłączyłam normalnie tak jak zawsze telewizor i dekoder.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
        W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź.. ustawiłam według zalecenia i działa

(Może to ja niechcący nacisnęłam coś wyłączając dekoder..)

Komentarz

Pierwsza częśc zdania to dla rozluźnienia, zrób tak jak Ci napisałem po przecinku. Przynajmniej sprawdź.

Zdarza się, przyjemnego oglądania.
          Skoro blokujecie tak przydatną funkcję, to jak można w ogóle pisać, że nowa lista kanałów wynika z dbania o wygodę abonentów!?

Komentarz

Wątek zamykam.
            This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+