Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy za darmo w ofercie VoD platformy N

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Filmy za darmo w ofercie VoD platformy N

Znalezione w sieci
    Platforma N rozpoczyna kolejną edycję akcji promocyjnej "Wakacyjne kino N". Dzięki niej wszyscy użytkownicy dekoderów platformy z dyskiem twardym będą mogli oglądać za darmo kolekcję filmową specjalnie udostępnioną w ramach usługi VoD.

Promocja potrwa od 1 lipca do 30 września br. W każdym miesiącu jej obowiązywania abonenci będą mogli bez opłat obejrzeć około 10 wybranych pozycji filmowych.

Akcja ma za zadania promować usługę VoD i dekodery z dyskiem twardym.
    Prosimy o potwierdzenie i więcej szczegółów.
    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Dobrze, że wraca ta promocja. To doskonały sposób na przekonanie do VOD i zapoznanie z funkcjami i możliwościami nbox rec.

Przypomnę, że ta koncepcja (darmowe pozycje w VOD w celu zareklamowania tej funkcji), pojawiła się na forum jakieś półtora roku temu, na kilka miesięcy przed pierwszą wakacyjną promocją VOD rok temu.

Nawet jeśli nie była to wtedy bezpośrednia inspiracja (pomysł jest przecież oczywisty), to pokazało to na pewno, że na forum mogą pojawiać się świeże, dobre pomysły. I dobrze, aby n z nich korzystała.
    W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

A niektórzy się martwią że nie ma miejsca na nFilm VOD.
      Zapewne będzie to coś w tym stylu. 10 filmów miesięcznie w jakości SD. Albo będą częściej je wymieniali.

A co do wakacyjnej promocji to ciekawi mnie z jakiej wytwórni teraz dostaniemy te filmy. Ostatnio było to MGM, więc niektóre filmy powtarzały się z kanałem MGM HD, gdzie mogliśmy je zobaczyć w lepszej jakości.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
        A niektórzy się martwią że nie ma miejsca na nFilm VOD.
        Zapewne będzie to coś w tym stylu. 10 filmów miesięcznie w jakości SD. Albo będą częściej je wymieniali.
        Właściwie można to potraktować jako przygotowanie miejsca pod nFilm VOD.
        TYLKO W NC+ WYKASTROWANY TVN PLAYER

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ

Komentarz

Swoja droga pogratulować aktualności dzialu "Nowości" na forum.
          To już kolejny "nius" podawany z zewnątrz bo administracja forum albo dział marketingu w N śpi.

Komentarz

napisał(a) nfan2007 Zobacz post
            Swoja droga pogratulować aktualności dzialu "Nowości" na forum.
            To już kolejny "nius" podawany z zewnątrz bo administracja forum albo dział marketingu w N śpi.
            Stwierdzili, że skoro wiemy to po co się dublować ??????????
            Przecież jest kryzys, rachunki na ekran, likwidacja kanałów, to i o miejsce na serwerze trza dbać , a każdy news to zabrze kilka KB !!!!!!!

P.S. Media2 podały co zobaczymy m.in.:

"...Już w lipcu widzowie będą mogli za darmo oglądać takie tytuły jak kultowy "RoboCop"- opowieść o nieśmiertelnej walce dobra ze złem w cybernetycznej oprawie, kryminalną komedię "Poślubiona Mafii" z udziałem takich gwiazd jak Michelle Pfeifer czy Alec Baldwin, opartą na słynnym opowiadaniu "Kwiaty dla Algernona" romantyczną komedię "Molly", klasyczny horror Stephena Kinga "Jazda na kuli" czy zwariowaną komedię "Barbershop" z udziałem z ikony rapu - Ice Cube’a..."
            Ostatni raz edytowany przez LukWil; 2009-06-22, 13:38.

Komentarz

napisał(a) LukWil Zobacz post

"...Już w lipcu widzowie będą mogli za darmo oglądać takie tytuły jak kultowy "RoboCop"- opowieść o nieśmiertelnej walce dobra ze złem w cybernetycznej oprawie, kryminalną komedię "Poślubiona Mafii" z udziałem takich gwiazd jak Michelle Pfeifer czy Alec Baldwin, opartą na słynnym opowiadaniu "Kwiaty dla Algernona" romantyczną komedię "Molly", klasyczny horror Stephena Kinga "Jazda na kuli" czy zwariowaną komedię "Barbershop" z udziałem z ikony rapu - Ice Cube’a..."
              Czyli znów MGM.

Dziękuję bardzo. Wole oglądać filmy bezpośrednio na kanale MGM w zdecydowanie lepszej jakości.

Komentarz

napisał(a) LukWil Zobacz post
                Stwierdzili, że skoro wiemy to po co się dublować ??????????
                Przecież jest kryzys, rachunki na ekran, likwidacja kanałów, to i o miejsce na serwerze trza dbać , a każdy news to zabrze kilka KB !!!!!!!

Ooooo repertuar z kosza wyprzedażowego z Real'a , no fakt kryzys
                ja już mam za sobą lojalke i pozal się Boże promocje VOD za 3 dychy.
                I takim prezentem mnie nie zachęcą do płacenia za VOD'a.

PS. Jeszcze pytanie "Kiedy mumia powróci ? - Ponownie

Komentarz

"za darmo" dla tych którzy z tej opcji nie korzystają.

a jeżeli mam wykupione kolekcje VoD to czy będę zwolniony z opłaty? - skoro ma być "za darmo" to dla wszystkich.

pytanie retoryczne.

Komentarz

napisał(a) viator Zobacz post
                    pytanie retoryczne.
                    Nie tak do końca - bo to będzie całkiem inny zestaw filmów dodany w nowej zakładce, także po pierwsze nic nie tracisz a po drugie również otrzymujesz to za darmo,

po trzecie w świetle zmian od lipca VOD możesz sobie wyłaczyć w każdej chwili i w każdej chwili włączyć spowrotem - także jak cię "tak boli" że będziesz płacił za coś co inni mają za darmo wyłącz sobie na okres wakacji VOD*

* - warunek to oczywiście korzystanie z VOD na warunkach standardowych a nie promocyjnych
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) viator Zobacz post
                      "za darmo" dla tych którzy z tej opcji nie korzystają.

a jeżeli mam wykupione kolekcje VoD to czy będę zwolniony z opłaty? - skoro ma być "za darmo" to dla wszystkich.

pytanie retoryczne.
                      Nie bądź taki "cwany". Mógłbyś mieć pretensję, gdyby n za darmo wszystkim puściła przez innych opłaconą ofertę np. nScreen lub PB. To, że płacisz za VOD nie oznacza, że n nie może prezentować jej możliwości innym posiadaczom nbox rec.

Zgodnie z założeniem tego typu promocja ma przekonać do VOD kolejnych użytkowników, co w konsekwencji w przyszłości może doprowadzić do obniżenia ceny kolekcji.
                      W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

Aż boję się cieszyć

Bo mając n-ke od ponad 2 lat to spodziewam się :

a) jakości rodem z zajechanej kasety VHS
                        b) dźwięku co najwyżej stereo
                        c) lektora - czy komuś to się podoba czy nie

Reasumują - "standardu" minionej epoki rodem z kaset VHS w wykonaniu "telewizji nowej generacji" - grunt to dobre samopoczucie kierownictwa "n.

Nie mówiąc już repertuarze - wygrzebanym z samego wyprzedażowego śmietnika w osiedlowym sklepiku.

Komentarz

napisał(a) jarek_wt Zobacz post
                          Bo mając n-ke od ponad 2 lat to spodziewam się :

a) jakości rodem z zajechanej kasety VHS
                          b) dźwięku co najwyżej stereo
                          c) lektora - czy komuś to się podoba czy nie

Reasumują - "standardu" minionej epoki rodem z kaset VHS w wykonaniu "telewizji nowej generacji" - grunt to dobre samopoczucie kierownictwa "n.

Nie mówiąc już repertuarze - wygrzebanym z samego wyprzedażowego śmietnika w osiedlowym sklepiku.
                          Więc może warto zastanowić się nad zakupem lepszego telewizora.

Bo póki co widzi Pan co innego, niż większość Klientów.

Komentarz

Im lepszy TV tym bardziej ta badziewna jakosc bedzie widac.

Jak droga Izoldo okreslisz jakosc takich kanalow jak: SPorklub, Sportklub+, ESPN America, Discovery (wszystkie) SD, Movies24, Filmbox (wszystkie SD), WiP, Ntalk, AXN (wszystkie)? Czy to nowa generacja?
                            CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

napisał(a) Izolda Zobacz post
                              Więc może warto zastanowić się nad zakupem lepszego telewizora.

Bo póki co widzi Pan co innego, niż większość Klientów.
                              Hmm

Rozumiem że :

- Sony Barvia full HD + amplituner Denon'a + kolumny Infinity to zbyt mało jak na wymagania n'ki
                              - liczba ścieżek dźwiękowych wybieranych z dekodera jest zależna od modelu TV oraz amplitunera.
                              - wszystkie bez wyjątku filmy w VOD są w HD oraz mają rzeczywisty dźwięk w standardzie DD5.1. + lektor do wyboru + napisy - bo tego mam prawo oczekiwać od "telewizji nowej generacji"

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+