Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UPC Tv Trwam

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• UPC Tv Trwam

Posiadam analogową kablówkę UPC , czy orientuje się ktoś czy w związku z tym iż wycofują Tv Trwam można zerwać z nimi umowę ??
    Panasonic 42ST30E
    BOX+ New 2851s
    Comfort + i HBO

Moze nie te forum. ae jesli usuwaja ci kanal to t
    ---------------------------

Już bez nfilm i HBO

Komentarz

Można.....
      Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
      Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
      Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

napisał(a) stonka Zobacz post
        Posiadam analogową kablówkę UPC , czy orientuje się ktoś czy w związku z tym iż wycofują Tv Trwam można zerwać z nimi umowę ??
        można ja zrezygnowałem w grudniu
        grudzień 2008 - kwiecień 2013 N
        kwiecień 2013 UPC - nadal

Komentarz

Mogłeś dopisać, że wtedy weźmiesz n. Tak to temat nie ma związku z tng.
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

Wziąłem en i czekałem na okazje w UPC A jak napisać takie wypowiedzenie umowy ??
            Panasonic 42ST30E
            BOX+ New 2851s
            Comfort + i HBO

Komentarz

W związku ze zmianą oferty programowej rozwiązuję umowę nr .... z dn....

Styknie. Jak Ci sie chce szukać to w temacie "podróżeTV kończą nadawanie" jest moje wypowiedzenie do enki.

Komentarz

Świat się kończy ...

z powodu zakończenia mega-hitowej stacji Podróże TV ludzie lawionowo zaczęli wypowiadać umowy z "eN",

z powodu zaprzestania nadawania przez UPC telewizji dyrektora R. ludzie lawinowo wypowiadają umowy z tą kablówką i czym prędzej biegną do najbliższej parafii zakupić dekoder TV Trwam
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

@Elendil
                  Szkoda, że przesiadasz się na c+. Szkoda w sensie forumowym, ponieważ zawsze walczyłeś (i mam nadzieję że tak zostanie) o dobre imię n.

Oczekujemy, że nie znikniesz z forum. Co więcej, poddasz surowej ocenie obie platformy, mając możliwość porównania ofert i jakości.

Ja pozostaję póki co optymistą i ufam, że wrócisz do n, gdy zajdą następujące zmiany:
                  - pojawią się w n dwa nowe dobre kinowe kanały HD;
                  - poprawiony zostanie bitrate kanałów HD i SD;
                  - uzupełniona zostanie oferta K-N-Ś, co najmniej o History Channel HD, a być może o National Geographic HD, NatGeo Wild, Viasaty;
                  - w VOD będą wreszcie udostępniane filmy w prawdziwej jakości HD, z dźwiękiem 5.1;
                  - poprawione zostaną niedomagania softu nbox.

Czyli może się to stać najdalej za rok?
                  Czy raczej nigdy?

Jeśli n nie chce tracić abonentów, to nie tylko powinna, ale musi zmienić się w tych kierunkach. Inaczej coraz więcej znajomych z forum zmieniać będzie platformę.
                  W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

Gdzieś napisałem (chyba w noworocznych życzeniach), że mam zamiar wrócić do enki najpóźniej na następnego sylwestra. Inna sprawa, że wieczorem (teraz nie mam czasu w pracy na rozpisywanie się na forum) spodziewajcie się tematu nt mojego eksperymentu z C+, gdzie podam kilka przemyśleń i ostateczną decyzję jako podjąłem...

PS. Dodam tylko, że podróżeTV mogą być powodem rozwiązania umów nie tylko z enką

Komentarz

napisał(a) Teddy001 Zobacz post
                      @Elendil
                      Szkoda, że przesiadasz się na c+.
                      Szkoda, ale z drugiej strony przyda się trzeźwe spojrzenie na ofertę konkurencji na przeciw piewcom C+, którzy dyskredytują ofertę "n"ki bez zdania racji.

Jeśli n nie chce tracić abonentów, to nie tylko powinna, ale musi zmienić się w tych kierunkach. Inaczej coraz więcej znajomych z forum zmieniać będzie platformę.
                      Czekamy na zmiany, czekamy.
                      Może magiczna liczba 500tys. abonentów będzie impulsem do oczekiwanych zmian (przede wszystkim jakość kanałów i oferta pakietu KNŚ).

Komentarz

Mam jeszcze w umowie zawarty internet w zwiazku z czym moge zrezygnowac z tylko telewizji ... Napisalem ze :Rezygnuję z oferty telewizyjnej UPC , tj. z Pakietu Pełnego Telewizji z powodu wycofania z oferty programowej Telewizji Trwam . Zastąpienie jej Kanałem Religia TV jest dla mnie niesatysfakcjonujące ... Moze tak byc ??
                        Panasonic 42ST30E
                        BOX+ New 2851s
                        Comfort + i HBO

Komentarz

Zapłacisz za Internet więcej ponieważ promocja jest tylko wtedy jak korzystasz z dwóch usług łącznie. Po wymówieniu TV będziesz płacił za Internet wg cennika.
                          Pozdrawiam

Komentarz

mialem na umowie rabat 50 % na TV, natomiast za neta 100% stawki
                            Panasonic 42ST30E
                            BOX+ New 2851s
                            Comfort + i HBO

Komentarz

Ok, czyli nie ma sprawy.
                              Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+