Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy Francuzkie odpowiedniki CANAL+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kiedy Francuzkie odpowiedniki CANAL+

Kiedy będą Francuzkie odpowiedniki CANAL+ czyli CANAL+,CANAL+ Cinéma, CANAL+Sport,CANAL+Seriés ,CANAL+Family i CANAL+Décalé a może te kanały już są na liście kanałów?
    Odchodzę przez dizmar

Ja ci się nudzi w to niedzielne popołudnie, to zacznij wreszcie studiować słownik ortograficzny i sprawdź jak się pisze wyraz "francuskie", a nie znowu zaśmiecasz forum zakładając wydumane wątki, jak niniejszy albo ten o czcionce, jaką jest napisane nc+. Bo od twoich błędów to aż oczy bolą. To teraz nie mogę zapomnieć, jak z jednego słowa zrobiłeś trzy, pisząc, że "dekoder muli nie miło siernie". Możesz mi wyjaśnić, co to są te siernie, bo chyba nie chodziło ci o jakąś gajówkę Siernie w woj. świętokrzyskim? A niema to może być np. kobieta (ten kwiatek pochodzi z tytułu wątku "Czemu w nc+GO niema TVP1,TVN itp?").
    TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Za samą bezsensowność tego tematu powinno się go wywalić. Niby chce te kanały a chwilę później odpowiedniki.
      Przecież polski pakiet Canal+ zawiera 8 kanałów które w większości odpowiadają francuskim. A już prośba o odpowiednik C+, C+ Family, C+ Sport jest naprawdę z księżyca wzięta. A nawet jak się uprzeć to C+ Series.

Dla I love nc+
      Te kanały są w nc+ od 30 wzwyż.
      Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2016-03-07, 20:58.

Komentarz

@ Ipotaczek to daj mi identy ze wszystkich francuskich odpowiedników canal+
        Odchodzę przez dizmar

Komentarz

Sprecyzuj proszę co chcesz? Identy polskich Canal+ czy identy francuskich?

Canal+ Polskie nie jest dostepne we Francji a Francuskie w Polsce.

Komentarz

Z Francuskich C+
            Odchodzę przez dizmar

Komentarz

Nie czytałeś chyba mojego pierwszego postu więc powtórzę.
              Francuskie Canal+ są wyłącznie na Francje z uwagi na prawa i ich geopolitykę. W Polsce masz polskie wersje tych kanałów co najmniej w większości bo wyjątkiem jest tylko "+1", "Sport 2" oraz "Discovery".
              Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2016-03-08, 20:49.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+