Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie do pracowników

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pytanie do pracowników

Witam, jestem nowy na forum i mam pytanie do pracowników nc+
    Jutro mam rozmowę w sprawie pracy w salonie nc+. Możecie mi powiedzieć jak wygląda taka praca, czy organizowane są jakieś wstępne szkolenia, i ogólnie czy polecacie taką prace dla studenta zaocznego. No i oczywiście czy są jakieś dodatkowe korzyści z tego, gdzieś czytałem że dostaje się kartę multisport.

praca jak praca zależy na jakim stanowisku

Komentarz

witam , szukam jakiego kolwiek innego kontaktu do NCplus chodzi mi o kontakt telefoniczny , chce porozmawiac z kims innym niz niekompetentnym biurem obslugi

zostalem kilkakrotnie wprowadzony w bład i nic na to nie moge poradzic teraz
      poniewaz miałe uszkodzony tuner multiroom poradzono mi w biurze obslugi zebym zrezygnowal z umowy na multiroom bo tuner jest wykupiony na wlasnosc i nie mozna zlozycz relkamacji na te tuner,

teraz kto inny mowi mi w biurze obslugi ze nie moge dostac tunera do multiroom poniewaz zrezygnowalem z poprzedniego .... OMG balagan jak cholera tam jest
      i tak kilka razy mnie zwodzono i rozne inne bajki mi opowiadano

Komentarz

@gerd,

kontakt z BOK możliwy jest pod numerem telefonu: 801 044 944, 22 310 47 47. Możesz również napisać do nas przez formularz kontaktowy zawarty w moje nc+ pod adresem www.moje.ncplus.pl.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Mój kolega również interesował się tą pracą. Chciałabym ponowić pytanie. Może udzieli ktoś konkretnych odpowiedzi

Komentarz

napisał(a) dante9494 Zobacz post
            Witam, jestem nowy na forum i mam pytanie do pracowników nc+
            Jutro mam rozmowę w sprawie pracy w salonie nc+. Możecie mi powiedzieć jak wygląda taka praca, czy organizowane są jakieś wstępne szkolenia, i ogólnie czy polecacie taką prace dla studenta zaocznego. No i oczywiście czy są jakieś dodatkowe korzyści z tego, gdzieś czytałem że dostaje się kartę multisport.

Napisz czy dostałeś te pracę i jak się pracuje. Czy jesteś zadowolony itd - mysle ze wiele osob to interesuje

Komentarz

Fakt, też jestem ciekawa, mam wrażenie, że z warunków pracy robi się wielką tajemnicę tutaj.

Podział majątku
              Ostatni raz edytowany przez kolka1234; 2018-08-27, 13:58.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+