Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nc+ Go TV Niezwykly problem

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nc+ Go TV Niezwykly problem

Witam szanownych forumowiczow.Mam nastepujacy problem.Po wejsciu w Nc+ go pojawia sie szary ekran,po odczekaniu okolo minuty pojawiaja sie puste kwadraciki bez tkzw zajawki filmow ,programow.Mam pelen pakiet wiec powinno dzialac.

Na info linii powiedzieli ze mam problem z adresem IP .Czy ktos moglby mi pomoc ustawic to prawidlowo(recznie)

Bardzo dziekuje za ew odpowiedzi.Ewent PM.

Możesz spróbować wykonać konfigurację ręczną swojego połączenia w pierwszej kolejności spisz jaki masz adres IP, maskę podsieci i bramę w dekoderze (DIAGNOSTYKA - SIEĆ), a następnie wybierz INSTALACJA - USTAWIENIA SIECI - KONFIGURACJA RĘCZNA - wpisz zapisane wcześniej dane zaś w DNS wpisz kolejno:

1: 008.008.008.008
    2: 008.008.004.004

Daj znać czy przyniosło to skutek.

Komentarz

napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
      Możesz spróbować wykonać konfigurację ręczną swojego połączenia w pierwszej kolejności spisz jaki masz adres IP, maskę podsieci i bramę w dekoderze (DIAGNOSTYKA - SIEĆ), a następnie wybierz INSTALACJA - USTAWIENIA SIECI - KONFIGURACJA RĘCZNA - wpisz zapisane wcześniej dane zaś w DNS wpisz kolejno:

1: 008.008.008.008
      2: 008.008.004.004

Daj znać czy przyniosło to skutek.
      Ahhaa chyba problemem jest to ze korzystam z nc+ za granica?? Co z tym adresem IP.
      Jak to obejsc? D

Komentarz

Regulamin świadczenia usług NC+ zezwala na korzystanie z naszych usług tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Komentarz

napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
          Regulamin świadczenia usług NC+ zezwala na korzystanie z naszych usług tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
          Prosze o rozwiazanie a nie jakies suche przepisy.Jestem klijentem canalu ponad 12 lat ,chyba nalezy sie jakas elementarny szacunek.

Komentarz

Nie będzie działać i tyle heh
            COMFORT+
            Multi+
            EXTRA+
            HBO
            Premium Sport &Film
            CANAL+ VOD
            netVOD+ konto podstawowe
            NC+ GO internet
            Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

napisał(a) emilioestevez Zobacz post
              Prosze o rozwiazanie a nie jakies suche przepisy.Jestem klijentem canalu ponad 12 lat ,chyba nalezy sie jakas elementarny szacunek.
              Niestety nie jestem w stanie pomóc w tej sytuacji. Nie gwarantujemy działania usług internetowych poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej.
              Dodać mogę jedynie, że wynika to z funkcjonowania geolokalizacji - adresy IP, pochodzące spoza Polski są blokowane.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+