Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta spejalna (?)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oferta spejalna (?)

Witam
    za 7 din oddaje dekoder rozwiazuje umowe, pismo rezygnacyjne zostalo wyslane i ktoś z nc+ prosil o kontakt ze specjalna oferta...
    dzwonie i czekam 20 minut a on mi proponoje oferte SPECJALNA o 10zl drozsza od dzisiejszej Place 199zl gdie tu qrwa oferta specjalna???

Macie 6 din na przygotowanie oferty specjalnej i ma byc to naprawde specjalna i nie ja mam dzwonic tylko wy sie kontaktojce ze mna: listownie, telefonicznie, przes skype, mesenger,lub tu na forum. Ale to wy macie latac za mna nie ja za wami, godzina czasu poswiecona na sluchanie waszych ograniczonych mozliwosci i czekanie az dostaniecie pozwolenie od zwirzchnika na podjecie decyzji to strata moich dochoduw w wysokicsi 140zl,chyba tez zaczne was fakturowac(!)

Jak juz i o ile znajdziecie oferte specjana odpowiadajaca polsatowi za 50zl z taka sama iloscia kanalow + hbo to mozecie napisac albo na PW albo pod tym postem z nr oferty wtedy oddzwonie ale ma to byc konkretna oferta! nie zadne gdybanie niekompetetnego konsultanta, tera placa za full 199 zl wiec znajdziecie sobie co za pakiet mam ..
    Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-06-26, 14:11.
Pracuję...
X
nc+