Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

polecenie zapłaty. Pytanie o nowy termin płatności za abonament

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• polecenie zapłaty. Pytanie o nowy termin płatności za abonament

Witam. Nigdzie na forum nie znalazłem odpowiedniego działu. Więc piszę tu. Mam pytanie jak w temacie. Jak wygląda sprawa z kolejnym terminem spłaty abonamentu jak sie ma polecenie zapłaty w NC+? Pytam bo w tym miesiącu mi się tak niekorzystnie rozłożyły opłaty że raczej nie dam rady terminowo zapłacić swojego abonamentu za NC+ Dlatego pytam
    Ostatni raz edytowany przez jackuss81; 2015-04-16, 23:25.

Jeśli Korzystasz z polecenia zapłaty, jest ono realizowane w ostatnim dniu terminu płatności, który widoczny jest na fakturze.

Komentarz

Polecenie zapłaty powinno być zrealizowane w chwili jak tylko pojawią się środki na kocie. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj:http://rachunek.net.pl/polecenie-zaplaty/

Komentarz

@ 2Zuzanna2 Pobór opłat wynikających z umowy o świadczenie usług w ramach Polecenia Zapłaty dokonywany jest przez odbiorcę w terminach określonych na Dokumencie Płatniczym.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+