Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pilot (WiFi) na androida

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• @Aleksanfra_nc+ a to coś się zmieniło w tej kwestii? Do tej pory wystarczyło aby oba urządzenia były w tej samej sieci.

Komentarz

• Szewcu72 nic się nie zmieniło w te kwestii. Zasugerowałam aby wykonać hot spot z telefonu, dekoder podłączyć do Internetu w ten sposób i sprawdzić czy działa "Pilot".
      Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-04-10, 10:32.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• Po co mieć pilota w telefonie? Jakby się zepsuł oryginalny, czy jako bajer taki?

Komentarz

• napisał(a) Piglon Zobacz post
          Po co mieć pilota w telefonie? Jakby się zepsuł oryginalny, czy jako bajer taki?
          żeby wkurzać innych domowników psocąc się z innego pomieszczenia ;)

Komentarz

• napisał(a) Piglon Zobacz post
            Po co mieć pilota w telefonie? Jakby się zepsuł oryginalny, czy jako bajer taki?
            Ja mam tak, że telewizor wisi na ścianie na obrotowym wysięgniku, a dekoder stoi na szafce zawsze w tej samej pozycji. Gdy siedzę tak, że telewizor aby był na wprost mnie jest odchylony o więcej niż 30 stopni w stosunku do dekodera to dekoder nie reaguje już na oryginalnego pilota. Zawsze wtedy do sterownia nim używam smartfona.
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+