Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pilot (WiFi) na androida

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• @Aleksanfra_nc+ a to coś się zmieniło w tej kwestii? Do tej pory wystarczyło aby oba urządzenia były w tej samej sieci.

Komentarz

• Szewcu72 nic się nie zmieniło w te kwestii. Zasugerowałam aby wykonać hot spot z telefonu, dekoder podłączyć do Internetu w ten sposób i sprawdzić czy działa "Pilot".
      Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-04-10, 11:32.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Po co mieć pilota w telefonie? Jakby się zepsuł oryginalny, czy jako bajer taki?

Komentarz

• napisał(a) Piglon Zobacz post
          Po co mieć pilota w telefonie? Jakby się zepsuł oryginalny, czy jako bajer taki?
          żeby wkurzać innych domowników psocąc się z innego pomieszczenia ;)

Komentarz

• napisał(a) Piglon Zobacz post
            Po co mieć pilota w telefonie? Jakby się zepsuł oryginalny, czy jako bajer taki?
            Ja mam tak, że telewizor wisi na ścianie na obrotowym wysięgniku, a dekoder stoi na szafce zawsze w tej samej pozycji. Gdy siedzę tak, że telewizor aby był na wprost mnie jest odchylony o więcej niż 30 stopni w stosunku do dekodera to dekoder nie reaguje już na oryginalnego pilota. Zawsze wtedy do sterownia nim używam smartfona.
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• Witam.

Czy u Was też występuje taka sytuacja związana z komunikacją aplikacji nc+ GO pilot a dekoderem wifibox+, że aplikacja nie widzi dekodera. Dekoder rzecz jasna podłączony do tej samej sieci wifi co telefon. Dekoder jest podłączony jako multiroomowy. Najlepsze w tym wszystkim, że gdy podłączę dekoder kablem ethernetowym to aplikacja widzi dekoder. Gdy dekoder skonfigurowany jest bezprzewodowo to aplikacja widzi jedynie dekoder główny.

Macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

Komentarz

• Czy próbowałeś przywracać ustawienia domyślne w dekoderze dodatkowym ? Ewentualnie na chwilę rozłączyć dekoder główny z siecią i sprawdzić czy pojawi się dodatkowy na wifi ? Czy router masz dwuzakresowy ?
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Próbowałem przywracać ustawienia fabryczne na dekoderze dodatkowym. Rozłączyłem dekoder główny z siecią. Niestety te rozwiązania nic nie dały. Aplikacja nadal nie widzi wifibox'a. Posiadam router TP-Link TL-WR841N. Zakładam, że nie jest to router o parametrach dwuzakresowych.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+