Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pilot (WiFi) na androida

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) fan HDTV Zobacz post
    Pilot enka 2 u mnie na turbodekoderze nie działa, w każdym razie na takich ustawieniach jak pilot enka. Pilot enka działa u mnie bezbłędnie. Zniknął problem z wieszaniem się przy sterowaniu spoza wewnętrznej sieci.
    Zastanawiam się gdzie (i jaki) był problem, bo ja w tym czasie nic nie zmieniałem w aplikacji.

Pozdrawiam
    BaaL_
    Pilot enka - http://bit.ly/1wWXDhB, Pilot enka 2 - http://bit.ly/2kRNGEa

Komentarz

• BaaL_ ,

odnośnie Twojego zapytania dotyczącego aplikacji pilot enka.

Komentarz

• napisał(a) Kasia.G_nc+ Zobacz post
        BaaL_ ,

odnośnie Twojego zapytania dotyczącego aplikacji pilot enka.
        Nie cytujesz postów do których się odnosisz, więc ciężko się domyśleć o co kaman.

Pozdrawiam
        BaaL_

Komentarz

• BaaL_, nie rozpraszaj się i nie zwracaj na to uwagi.
          muszą wykazywać tzw. "aktywność", bo im dniówki nie zaliczą
          .

Komentarz

• napisał(a) BaaL_ Zobacz post

Zastanawiam się gdzie (i jaki) był problem, bo ja w tym czasie nic nie zmieniałem w aplikacji.

Pozdrawiam
            BaaL_
            Będę drążył w czym był problem, tym bardziej, że po aktualizacji softu zniknęły mi ustawienia internetu, skonfigurowałem je ponownie i problem powrócił. Wszystko działa dopóki korzystam w smartfonie z WiFi, gdy przełączam się na GPRS program pilot enka wiesza się po pierwszym dotknięciu któregokolwiek klawisza. Po powrocie do WiFi działa znowu. W programie mam oczywiście ustawiony adres zewnętrzny a w routerze port 8080 dekodera przekierowany na zewnątrz.
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• Wygląda ciekawie, właśnie biorę się za jego testowanie ;)

Komentarz

• brakuje Zoom TV. Szkoda, że nie można wyczyścić Pilot z kanałów których nie mam w ofercie jak np. HBO
                TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                  brakuje Zoom TV. Szkoda, że nie można wyczyścić Pilot z kanałów których nie mam w ofercie jak np. HBO
                  Będzie aktualizacja listy kanałów i pojawi sie zoom tv i znikna ktorych juz niema

Pozdrawiam

Komentarz

• BaaL_
                    lista kanałów została aktualizowana, ZOOM TV jest na pozycji 42.
                    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                      Będę drążył w czym był problem, tym bardziej, że po aktualizacji softu zniknęły mi ustawienia internetu, skonfigurowałem je ponownie i problem powrócił. Wszystko działa dopóki korzystam w smartfonie z WiFi, gdy przełączam się na GPRS program pilot enka wiesza się po pierwszym dotknięciu któregokolwiek klawisza. Po powrocie do WiFi działa znowu. W programie mam oczywiście ustawiony adres zewnętrzny a w routerze port 8080 dekodera przekierowany na zewnątrz.
                      Cały czas mam ten problem. Wygląda jakby komunikacja z dekoderem zatrzymywała się gdy w komórce zmieniam połączenie z WiFi na GPRS. Do tego stopnia, że gdy wcisnę jakiś przycisk pilota nki będąc na połączeniu GPRS, to klawisz jaki wcisnąłem jest cały czas zaznaczony, ale dekoder nie odbiera tego sygnału do czasu, gdy przełączę połączenie komórki na WiFi. Wówczas kod wciśniętego wcześniej klawisza dociera do dekodera i wyłącza się zaznaczenie klawisza.

W poprzednich wersjach nie było tego problemu. Jest on o tyle istotny, że uniemożliwia mi przełączenie kanałów gdy jestem w drodze do domu i chciałbym aby jakiś konkretny kanał zaczął wchodzić do bufora timeshiftingu.

Komentarz

• fan HDTV
                        przekazałam zgłoszenie do działu technicznego. Proszę o cierpliwość.
                        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• To chyba niewłaściwy adresat. To raczej BaaL_będzie musiał pomyśleć w czym może być problem.

Komentarz

• napisał(a) Kipcior
                            Czy jest to zgodne z prawem, żeby grzebać w czyimś kodzie?
                            Tak, w zakresie dopuszczalnym przez ustawę.
                            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• Mam wifibox+ i nie mogę połączyć się z aplikacją nc+pilot na androida wyskakuje błąd kompaybilności. Dekoder i telefon oczywiście w tej samej sieci. Może problemem jest zakres 5ghz ? Spróuję jeszcze przełączyć na 2ghz a jeśli nie to nei wiem co jest grane.

Komentarz

• @Grze3chu,
                                wykonaj proszę hotpost na telefonie i dopiero wówczas spróbuj skorzystać z aplikacji nc+ pilot.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+