Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

telewizja n a nc+ czy zmieniac ustawienia anteny

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• telewizja n a nc+ czy zmieniac ustawienia anteny

Dzien dobry
    Pewnie za chwilke wszyscy mnie tu powiesza ale przeszukalem forum i nie znalzlem odp...
    1...kupilem modul CaM z karta smart HD+ ...aktywowalem go juz online...i teraz pytania:
    Czy po wlozeniu modulu w gniazdo powinno cos pokazac sie na ekranie?
    Mialem przedtem normalna telewizje n , czy teraz musze przestawic antene?
    telewizor samsung UE46D6510WSXZG
    MODUL. TechniCrypt CX....
    Zlacze w telewizorze jest Ci na module pisze ze to modul do telewizorow Ci i Ci+ ...ale po wsunieciu modulu w gniazdo nie ma reakcji ze strony telewizora
    Ostatni raz edytowany przez vampiire1974; 2014-04-29, 10:02.

Przełącz się na TVN (z SATELITY!) i czekaj, aż karta złapie urawnienia. Poznasz to po tym, że zobaczysz obraz. Potem daj mu jeszcze chwilę (żeby zebrał komplet uprawnień) i ciesz się telewizją.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) vampiire1974 Zobacz post
      Dzien dobry
      Pewnie za chwilke wszyscy mnie tu powiesza ale przeszukalem forum i nie znalzlem odp...
      1...kupilem modul CaM z karta smart HD+ ...aktywowalem go juz online...i teraz pytania:
      Czy po wlozeniu modulu w gniazdo powinno cos pokazac sie na ekranie?
      Mialem przedtem normalna telewizje n , czy teraz musze przestawic antene?
      telewizor samsung UE46D6510WSXZG
      MODUL. TechniCrypt CX....
      Zlacze w telewizorze jest Ci na module pisze ze to modul do telewizorow Ci i Ci+ ...ale po wsunieciu modulu w gniazdo nie ma reakcji ze strony telewizora
      Jeżeli do tej pory kanały nie zaskoczyły, prześlij swoje dane na @ doradca.

Komentarz

odnalazlem TVN ale mam tylko dzwiek bez obrazu ....info Sygnal zakodowany...nie wiem co dalej poczac

Komentarz

ten TVN mam tak samo z modulem jak i bez ....nie widze roznicy ani okna info kiedy modul jet podlaczony a kiedy nie

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
            Jeżeli do tej pory kanały nie zaskoczyły, prześlij swoje dane na @ doradca.
            przeslalem wszystko na emaila w temacie podalem moj nick ...czekam na pomoc....dziekuje

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
              Przełącz się na TVN (z SATELITY!) i czekaj, aż karta złapie urawnienia. Poznasz to po tym, że zobaczysz obraz. Potem daj mu jeszcze chwilę (żeby zebrał komplet uprawnień) i ciesz się telewizją.
              czesc ,,,,niestety bez zmian mam tylko dzwiek z TVN obrazu nie ma info Sygnal zablakowany...najgorsze ze nie wiem czy ten modul dziala bo nie mam nic kiedy wkladam go w zlacze , tzn...nie wyskakuje mi nic poprostu opraz tylko moze na 1 sek sie zawiesza ale nie mam rzadnego okna

Komentarz

wskoczyl obraz ,,,...jest mam hura ...dziekuje wam za pomoc

Komentarz

Wątek zatem zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+