Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kino domowe LG

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kino domowe LG

Hej. Mam 18m2 i potrzebuje jakiś fajny zestaw kina domowego do ok. 1500zł. Raczej nie chce nic z aplitunerem bo za te pieniądze nic ciekawego nie kupie. A chciałbym już z jakimś odtwarzaczem i subem w tej cenie.

Co myślicie o LG BH7530T?

A na stronie LG widziałem też jakieś soundbary? Myślicie że to dobry zamiennik kina domowego w takim pomieszczeniu?

raczej sounbar będzie lepszy przynajmniej kabli nie będziesz miał tyle
    a jeżeli masz komputer to przez sieć lan odtworzysz płyty na telewizorze

Komentarz

Ja tam lubię jak mi coś huknie za plecami, dlatego mam kino podobne do tego które podałeś. Nie wiem czy soundbar da taki efekt.

Są pewnie jakieś bez kabli.

Komentarz

napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
        raczej sounbar będzie lepszy przynajmniej kabli nie będziesz miał tyle
        a jeżeli masz komputer to przez sieć lan odtworzysz płyty na telewizorze
        na płytach jakoś specjalnie mi nie zależy. W XXI wieku to teraz wszystko na Divixie i wifi stoi. ;)

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
          Ja tam lubię jak mi coś huknie za plecami, dlatego mam kino podobne do tego które podałeś. Nie wiem czy soundbar da taki efekt.

Są pewnie jakieś bez kabli.
          Te soundbary LG dostępne są z subwooferem. Nie wiem czy brałeś to pod uwagę w swojej ocenie.

Komentarz

Subwoofer da bas ale nie sprawi że usłyszysz kroki za plecami

Komentarz

ja też lubię efekty dźwiękowe i dlatego mam tych głośników sporo i każdy w innym miejscu dla lepszego efektu ;)

Komentarz

Musze się pochwalić. Ostatecznie kupiłem kino domowe od LG. Ale inny model, lepszy a za podobną cenę bo była promocja. Testuję już od kilku miesięcy i na prawdę jest super.

Podoba mi się przede wszystkim rozwiązanie softwarowe. Bardzo przemyślane. Widać że ktoś pomyślał. Mam też bluraya. Ale używałem go tylko kilka razy.

Trochę kombinowania było z podłączeniem dekodera ale w końcu się udało.

Komentarz

Ja mam soundbar od LG wole takie rozwiązanie bo jest bez kablowe a to nie wyobrażalna zaleta jak ma się 2 małych dzieci nie ma co prawda dźwięku przestrzennego ale mam małe dzieci to nie mogę głośno słuchać a dźwięk jest o niebo lepszy niż z tv nawet jak jest nastawione w miare cicho

Komentarz

Rowniez posiadam soundbar i nie narzekam. Mysle ze to jedno z lepszych rozwiazan

Komentarz

Do czego wy uzywacie soundbar?
                      Przeciez to niegra.... Mialem takiego od Sony zero zadowalajacegi dzwieku..
                      W poruwnaniu do tego cobw szafce;
                      Jedeynostka kontrolna:
                      Yamaha rx-v1800 -napedza tylko centralny glosnik
                      Koncowki mocy:
                      Advance acoustic maa-405 -napedza basy
                      NAD 218 - napedza wysolie i soprany
                      Advance acoustic maa-402 napdza glosniki tylne
                      NAD 214 napeda pasywny sub x2
                      Glosniki:
                      Przod klipsch rf82
                      Centralny canton seria ergo
                      Tyly canton ergo
                      Suby klipsch
                      Jako ze yamaha to 7.1 mam ochote jeszcze ja rozbudowac o 2 glosniki na przodzie
                      I dwa na tyle ale musze zainwestowac w jeszcze jedna koncowke czterokanalowa i to cztery razy monobloki...
                      Na dobrych filmach i tak juz jest jak w prawdxiwym kinie...

Komentarz

Naprawdę mnie nie podnieca jak szyby mi drżą w oknach ale jednemu Kaśka drugiemu Maryśka

Komentarz

dla mnie soundbar w zupełności wystarcza

Komentarz

Jak dla mnie trochę za słaby

Komentarz

Soundbarów osobiście nie polecam...Lepiej jest zainwestować w kino domowe.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+