Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta, pakiety, promocje Cyfry +

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic Oferta, pakiety, promocje Cyfry +

Oferta, pakiety, promocje Cyfry +

Jak już informowałem tutaj, na forum pojawiła się możliwość dyskutowania o ofercie programowej Cyfry +. To nie wszystko, możecie również rozmawiać o ofercie cenowej, pakietach i promocjach udostepnianych przez operatora Cyfry +. Ponieważ jednak w dalszym ciągu jest to forum Abonentów platformy n, dyskuje na ten temat proszę ograniczyć do tego wątku.

• wojtek345
    replied
    dobre sa te promocje

Leave a comment:

• TyrionLannister
    replied
    negocjować można wszystko ;)

Leave a comment:

• Michał_nc+
    replied
    eldo,

wszystko zgodnie z ofertami na http://ncplus.pl/sklep/promocje , nie są przewidziane dodatkowe bonusy przy zawarciu większej ilości umów.

Leave a comment:

• eldo
    replied
    można załatwić jakąś dobrą ofertę, albo cenę jak zamówię platformę dla siebie i sąsiada? Może jakieś promocje w miejscach takich jak np. http://www.annamazurek.com/kurs-makijazu-wizazu/ dla stałych klientów.
    Ostatni raz edytowany przez eldo; 2016-12-13, 22:27.

Leave a comment:

• patro41
    replied
    Powiem Tobie tak, to dzwonią partnerzy NC PLUS z indywidualną ofertą dla Ciebie. Najlepiej dzwonić na infolinię główną. Partner zawsze musi zaoferować większą ofertę

Leave a comment:

• gajdadamian88
    replied
    Jaki jest podstawowy pakiet i cena za niego?

Leave a comment:

• Aninianin
    replied
    Ja od 3 tygodni mam non stop telefony od cyfry ze specjalna oferta dla stalego klienta 9 zl za 50-kilka kanalow w tym hd i dekoder gratis. I nie chca sie odczepic.

Leave a comment:

• Arek84
    replied
    Ale jakie kanały dojdą?
    To co mi się rzuciło w oczy to w optimum c+ ma 13th street a n ma discovery hd show case i bbc knowledge hd, to się wymiesza i nie sądzę aby cena się zmieniła.
    N premium zapewne zlikwidują całkowicie.

Jakie kanały utworzą to wiele bogatszą oferte?

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) Arek84 Zobacz post
    Nie wiem dlaczego wszyscy straszą cyfrą, jakie to ona ceny narzuci..........
    Nie Cyfrą tylko nową platformą. Powstanie o wiele bogatsza oferta, która w sposób naturalny musi być droższa od obecnej. Dotyczy to zwłaszcza "wypasionych" pakietów z grupy Full i podobnych. Spotka to zarówno abonentów C+ i "n". Chyba nie myślisz, że dojdzie wiele kanałów, a nie wzrosną ceny?

Leave a comment:

• Arek84
    replied
    Nie wiem dlaczego wszyscy straszą cyfrą, jakie to ona ceny narzuci.
    Mam podobny jeśli nie identyczny pakiet w cyfrze i w N i przy przedłużaniu umowy z cyfrą dostałem go taniej niż w N w dodatku dostałem dwa dekodery z nagrywarką o czym w N można tylko pomarzyć.

Jak dla mnie:
    N
    + turbodekoder
    + discovery showsace i bbc knowledge hd
    + multiroom na 5 odbiorników
    - komplikacje w podłączeniu multiroom
    -w MR tylko jeden dekoder z nagrywarką

Cyfra+
    + Bez problemowe uruchomienie multiroom
    + przy multiroomie można mieć dwa dekodery z nagrywarką
    + brak płacenia aktywacji za dekodery z nagrywarką
    - można mieć tylko jeden dodatkowy dobiornik

Ceny zbliżone i oferta programowa też.

Leave a comment:

• Aninianin
    replied
    napisał(a) kaeres Zobacz post
    Gdyby to było przejęcie to KRRiT mogła by ich cmoknąć w....cokolwiek by wystawili do cmokania.
    Przy fuzji trzeba sprawdzać czy nie będą miały miejsca praktyki monopolowe.
    Stąd tych kilka miesięcy badań na które C+ i n czekali.

Liczy się ogólny udział firmy w rynku. Procentowy. Po przekroczeniu pewnego pułapu zawsze musi być zgoda na przejęcie firmy przez konkurenta., bo traktowane jest to jako monopol.

Co do promocji, wczoraj dzwoniła do mnie babka z cyfry i chciała w ofercie dla najlepszych abonentów wcisnąć nowy abonament za 9,9 zł na dwa lata za pakiet 54 kanałów z dekoderem philips za 1 zł.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Gdyby to było przejęcie to KRRiT mogła by ich cmoknąć w....cokolwiek by wystawili do cmokania.
    Przy fuzji trzeba sprawdzać czy nie będą miały miejsca praktyki monopolowe.
    Stąd tych kilka miesięcy badań na które C+ i n czekali.

Leave a comment:

• abonento
    replied
    napisał(a) blue_voyager Zobacz post
    Może wreszcie dotrze tu do co niektórych, że to żadna fuzja, Cyfra nas przejmuje i to ona rozdaje karty.
    No właśnie.
    Nie wiedzieć czemu od początku większość mówi o fuzji, połączeniu.
    C+ przejął n. Kupił po prostu.

Marka pozostaje C+ co jest naturalne.
    Podobnie kanały premium będą tylko nazywać się od C+.

Leave a comment:

• Aninianin
    replied
    Na szczęście nikt jeszcze w C+ nie upadl na glowe, żeby nawet myslec o zostawieniu tego szajsu premium z N.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+