Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta, pakiety, promocje Cyfry +

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oferta, pakiety, promocje Cyfry +

Jak już informowałem tutaj, na forum pojawiła się możliwość dyskutowania o ofercie programowej Cyfry +. To nie wszystko, możecie również rozmawiać o ofercie cenowej, pakietach i promocjach udostepnianych przez operatora Cyfry +. Ponieważ jednak w dalszym ciągu jest to forum Abonentów platformy n, dyskuje na ten temat proszę ograniczyć do tego wątku.

Pakiety z [ciach], polityka cenowa do luftu. Takie są moje dotychczasowe doświadczenia z C+. Zobaczymy jak to będzie teraz po połączeniu z enką.
    Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2012-12-06, 16:16. Powód: zbędny epitet
    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

To taka sama ściema jak z tym Time Warner.
      Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
        Pakiety z [ciach], polityka cenowa do luftu. Takie są moje dotychczasowe doświadczenia z C+. Zobaczymy jak to będzie teraz po połączeniu z enką.
        n jak i C+ maja po 3 pakiety glowne i 2 premium. Do kazdego z pakietow jednej jak i drugiej mozna dokupic ich wlasne kanaly premium, a w pozostalch dwoch sa one dostepne wraz z HBO. W n jak i C+ mozna dokupic kanal(y) osobno. Dodatkowo mozna dokupic opce Filmbox i Cinemax i w n i w C+ lub dostepne sa wyszych pakietach. Gdzie widzisz w C+ ze pakiety sa nie takie, skoro w n sa wrecz identyczne. Polityka cenowa? hmm w zasadzie to samo w n i w C+
        Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2012-12-06, 17:38. Powód: netykieta w cytacie :)
        sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

Działanie na szkodę nowej platformy NC+

Od kilku miesięcy, dzień w dzień, post za postem kilku userów forum bez żadnych dowodów straszy każdego czytającego to forum , że po ogłoszeniu nowej oferty będą straszne , zaporowe ceny, na które nikogo stać nie będzie. Nie dawno dołączył do nich nowy. Kłamią, zawyżając znacznie obecne ceny w cyfrze +, a gdy ktoś im to udowodni, udają, że sprostowania nie widzą. Piszą, że idą do CP, bo ta jest super i tanio. Co ciekawe, żaden z nich na swoje spiskowe teorie nie przedstawił żadnego dowodu.
          Uważam, że to celowe działanie na szkodę nowej platformy, i na forum firmowym powinna spotkać się z natychmiastową i ostrą reakcją moderacji.
          Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

napisał(a) Aninianin Zobacz post
            Od kilku miesięcy, dzień w dzień, post za postem kilku userów forum bez żadnych dowodów straszy każdego czytającego to forum , że po ogłoszeniu nowej oferty będą straszne , zaporowe ceny, na które nikogo stać nie będzie. Nie dawno dołączył do nich nowy. Kłamią, zawyżając znacznie obecne ceny w cyfrze +, a gdy ktoś im to udowodni, udają, że sprostowania nie widzą. Piszą, że idą do CP, bo ta jest super i tanio. Co ciekawe, żaden z nich na swoje spiskowe teorie nie przedstawił żadnego dowodu.
            Uważam, że to celowe działanie na szkodę nowej platformy, i na forum firmowym powinna spotkać się z natychmiastową i ostrą reakcją moderacji.
            Masz rację, ale póki co moderatorzy wolą usuwać posty na temat kanałów dostępnych obecnie w C+ więc ....... pozostawiam to bez komentarza.

Komentarz

Znaczna część z tych krzykaczy to dzieci neostrady, emo, którzy oglądają tv cyfrową dzięki swoim rodzicom.
              A pisać każdy może bo jest anomimowy.
              EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Bo lepiej być miło zaskoczonym niż mocno rozczarowanym. Pomyśl jeden z drugim jaki będzie efekt marketingowy jak to całe czarnowidztwo okaże się bzdurą? Sam mam obawy co do nowej wspólnej oferty pamiętając pewne rzeczy z lat poprzednich ale obym się mylił.
                Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2012-12-07, 15:20. Powód: zbędny komentarz

Komentarz

Elendil szkoda , że moderatorzy skasowali Twoje wczorajsze kloszardowe (inaczej tego nazwać nie można, bo to był taki język ) opinie na temat cyfry + i nowej platformy.
                  Masz jakiś uraz psychiczny do Vivendi, nie okazuj tego publicznie.
                  Donosicielstwo? Ja po prostu mam dość czytania tych bzdur na firmowym forum NC+, idźcie na forum CP, i tam się tak produkujcie.
                  Ostatni raz edytowany przez Aninianin; 2012-12-07, 09:53.

Komentarz

bzdur na firmowym forum NC+,
                    podlinkujesz? bo mi się na zakładce z tą stroną cały czas wyświetla "Forum platformy n".

Vivendi mi koło kija lata, z C+ zawędrowałem do prokuratury, tacy uparci byli w swych wydumanych żądaniach. I za to że prowadzili taką politykę jaką prowadzili nie darzę ich jakimkolwiek zaufaniem.

nt nowej platformy się nie wypowiadałem więc nie wydziwiaj, napisałem o pakietyzacji i cenach w cyfrze, które dla mnie są nie do przyjęcia. Mnie interesują pakiety tematyczne a nie takie pomieszanie jak w C+. Dla jednego kanału, który interesuje człowieka jest zmuszany do płacenia wyższego abo, a przy okazji opłacania czegoś na co nawet nie zajrzy.

Komentarz

daj juz spokoj z ta pakietyzacja w C+ od 2 lat masz w zasadzie taka sama w n
                      sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

Ty na poważnie?

Komentarz

...........
                          Uważam, że to celowe działanie na szkodę nowej platformy.........
                          A załóżmy, że te czarnowidztwo okaże się prawdą i wówczas jak nazwiemy Twoje działanie??

Komentarz

Trzeba być totalnym idiotą by wierzyć że za ofertę lepszą niż w Sky zapłaci się żabojadom mniej niż 180 zł....

Komentarz

napisał(a) M4rKo Zobacz post
                              A załóżmy, że te czarnowidztwo okaże się prawdą
                              Już jedno tego Elendila okazało się prawdą, równo rok temu, posiadał 100-stu procentowe info. A brzmiało Time Warner

napisał(a) morning Zobacz post
                              Trzeba być totalnym idiotą by wierzyć że za ofertę lepszą niż w Sky zapłaci się żabojadom mniej niż 180 zł....
                              a jak będzie 179... to Ty wyjdziesz na idotę

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+