Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kanały dostępne w ofercie Cyfry +

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Nieznana przyszłość kanału Hyper+ HD:

napisał(a) satkurier.pl

Co dalej z telewizją Hyper+? Będą zmiany?

Telewizja Hyper+ mocno się pozmienia w 2013 roku - pisze na swoim profilu Tadeusz Zieliński, który po wieloletniej współpracy właśnie rozstał się ze stacją. Zapowiadają się poważne zmiany dotyczące Hyper+. Na razie brak konkretnych szczegółów odnośnie jakichkolwiek zmian.

- W grudniu nakręciliśmy ostatni odcinek „Review Territory”. Wraz z jego publikacją zakończyła się moja wieloletnia współpraca z telewizją Hyper+. Z tego co mi wiadomo, to telewizja Hyper+ mocno się pozmienia w przyszłym roku (2013 - red.) - napisał na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook, Tadeusz Zieliński.

Hyper+ to jedyny w Polsce blok programowy poświęcony grom komputerowym i konsolowym oraz najnowszym trendom w świecie multimediów. Hyper+/Hyper+ HD dostępny jest w paśmie telewizji teleTOON+/teleTOON+ HD. Nadaje program codziennie od godziny 21:00 do 1:00. Kanał swój program kieruje do miłośników gier wideo i anime w wieku 16+. Swoją działalność rozpoczął 1 września 2001 roku. Dostępny jest w wybranych sieciach kablowych w całej Polsce oraz na platformie satelitarnej CYFRA+. Dociera do 3,5 mln gospodarstw domowych. Nadawcą jest spółka CANAL+ Cyfrowy.
    CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
    Samsung LE32C650 (TV LCD)
    Samsung UE32F5300 (TV LCD)
    Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

Witam,

Jestem Abonentem paltformy N praktycznie od początku jej istnienia czyli od 2006r, niedawno dowiedziałem się że Cyfra+ zostanie połączona z TV nowej generacji "N". Moje pytanie brzmi następująco czy w takim połączeniu zyskamy My kliencie, chodzi mi tu głównie o dostęp do kanałów które są w ofercie Cyfry + głównie to sport i wszystkie ligii jakie są? Z góry serdecznie dziękuję i oczekuje pozytywnego zaskoczenia ;) Pzd.

Komentarz

jak za nie doplacisz ekstra do obecnego abo to bedziesz je mial
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
          jak za nie doplacisz ekstra do obecnego abo to bedziesz je mial

Pfff to niedobrze, powinni kliencie tej i tej platformy skorzystać na połączeniu obydwu platform a nie że jeszcze będę musiał dopłacać mam wykupiony pakiet sportowy, więc sądziłem ... ehh zresztą mam wszystkie pakiety wykupione.... do bani

Komentarz

I tak zawsze, najtaniej bedzie przez internet ogladac tą oferte
            ExtraFull 99zł

Komentarz

napisał(a) MegaMateusz69 Zobacz post
              Pfff to niedobrze, powinni kliencie tej i tej platformy skorzystać na połączeniu obydwu platform a nie że jeszcze będę musiał dopłacać mam wykupiony pakiet sportowy, więc sądziłem ... ehh zresztą mam wszystkie pakiety wykupione.... do bani
              Dla obecnych abonentów Cyfry+ mutipakiet Canal+ też jest opcją dodatkowo płatną i sądzę, że tak pozostanie i po połączeniu platform.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                Dla obecnych abonentów Cyfry+ mutipakiet Canal+ też jest opcją dodatkowo płatną i sądzę, że tak pozostanie i po połączeniu platform.
                Są też pakiety z Canal+ na podobnych zasadach jak HBO, Cinemax, tylko cenowo jak te dwa zsumowane.
                Pozdrawiam
                sigpic CANAL+ SUPERPREMIUM HD MULTIROOM 2 x PACE PVR.
                "n" - od 2.5.2007 do 31.12.2012 MR Premium.

Komentarz

narazie to nic nie wiadomo wiec nie ma co kombinowac
                  Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Dokładnie czas pokaże, może jakaś fajna świąteczna oferta lada dzień ruszy. Może jakieś zniżki w miejscach typu http://www.annamazurek.com za jakieś przedłużenia umów w okresie światecznym?
                    Ostatni raz edytowany przez eldo; 2016-12-13, 22:22.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+