Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kanały dostępne w ofercie Cyfry +

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kanały dostępne w ofercie Cyfry +

Jak wiecie Grupa CANAL +, Grupa ITI oraz Grupa TVN ogłasiły zamknięcie transakcji strategicznego partnerstwa, w ramach którego połączą swoją działalność w Polsce w obszarze płatnej telewizji.

W związku z tym na forum nhdtv.pl maci już możliwość dyskutowania o kanałach wchodzących w skład oferty programowej Cyfry +. Ponieważ jednak wciąż jest to forum Abonentów platformy n z dyskusją prosze ograniczyć się do tego tematu.

czy ma to być ...

napisał(a) Paweł.G_n Zobacz post
    Jak wiecie Grupa CANAL +, Grupa ITI oraz Grupa TVN ogłasiły zamknięcie transakcji strategicznego partnerstwa, w ramach którego połączą swoją działalność w Polsce w obszarze płatnej telewizji.

W związku z tym na forum nhdtv.pl maci już możliwość dyskutowania o kanałach wchodzących w skład oferty programowej Cyfry +. Ponieważ jednak wciąż jest to forum Abonentów platformy n z dyskusją prosze ograniczyć się do tego tematu.
    ... dialog głuchego z niemym?

Komentarz

HYPER+ HD
      teleTOON+ HD
      PLANETE+ HD
      kuchnia+ HD
      DOMO+ HD
      ale kino+ HD
      minimini+ HD
      Ostatni raz edytowany przez BoloSr; 2012-12-06, 12:13.
      Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Mecz o "fotel lidera" w Barclays Premier League;
        i nikt nie twierdzi, że dodatkowym smaczkiem jest to, iż są to DERBY

TO NIE BĘDZIE ZWYKŁY MECZ - TO JEST WAR!!!

Polecam wszystkim abo nc+, posiadającym pakiet CANAL+ należący do naszego nowego właściciela.
        Będzie się działo!!!

sigpic
        U+/6XC+/MR
        HB+ASTRA (QUAD)
        NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
        PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

Czy TNK HD Cyfrowy dom również może liczyć na pojawienie się kanałów platformy nc+?
          Ostatni raz edytowany przez TNK_HD; 2012-12-06, 12:29.
          LG 42LW570S
          LG HB905PA
          nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
          TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

City nie wytrzymuje ważnych meczy, zwykle dają w nich ciała...
            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

Planete+ Hd

Jak dla mnie bezdyskusyjnie najlepszy, najbardziej wartościowy pod względem merytorycznym
              i wnoszący nawyższe standardy, kanał dokumentaklny w Polsce

Myslę, że warto powoli zacząć oswajać się z ramówką PLANETE HD+:

PLANETE HD+ Official Website
              sigpic
              U+/6XC+/MR
              HB+ASTRA (QUAD)
              NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
              PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

Kiedy abonenci enki dostaną możliwość naocznego zapoznania się z jakością i zawartością tych kanałów?
                Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
                  Kiedy abonenci enki dostaną możliwość naocznego zapoznania się z jakością i zawartością tych kanałów?
                  Skoro enka i C+ to jedność duchem i ciałem to dlaczego nie wymienili się dotychczas kanałami własnymi?
                  Dodatkowy 1 mln oglądający reklamy by się chyba przydał.
                  Abonent n od 6 sierpnia 2008 r.
                  Czekam z niecierpliwością na Travel Channel HD

Komentarz

a ja myśle że to nie takie proste:jak by mogli to by je włączyli

Komentarz

Przecież wiadomo dlaczego nie wymienili się

ostatni nowy dodany kanał kosztował dodatkowo 1,99 zł bo już cena za pakiet KNŚ nie udźwignęła kolejnego obciążenia
                      nic od tej pory się nie zmieniło aby jakimś cudownym sposobem nowe kanały zostały dodane ZA DARMO
                      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

W tym przypadku GDA koszt pozyskania kanałów od ich producenta jest zerowy, więc co stoi na przeszkodzie ich udostępnieniu "darmowo"? A takie udostępnienie enkowiczom np w okresie 24-31 grudnia, gdy rodacy masowo siedzą przed telewizorami to była by świetna promocja. No chyba, że myślą, że my już żyć bez kanałów C+ nie możemy i łykniemy wszystko w ciemno...
                        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Ale skoro można na tym zarobić to po co właczać za darmo?
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                            Ale skoro można na tym zarobić to po co właczać za darmo?
                            Ale można udostępnić w promocji na miesiąc za darmo, aby zachęcić ludzi do wykupienia. Ja na pewno na ślepo nie kupię tych kanałów, skoro nie mam jak się przekonać, że są tego warte.

Komentarz

napisał(a) yackoo Zobacz post
                              Ale można udostępnić w promocji na miesiąc za darmo, aby zachęcić ludzi do wykupienia. Ja na pewno na ślepo nie kupię tych kanałów, skoro nie mam jak się przekonać, że są tego warte.
                              dokładnie. Przecież nka to już ich platforma cyfrowa, więc powinno im zależeć na dotarcie do jak największej liczby odbiorców.
                              Abonent n od 6 sierpnia 2008 r.
                              Czekam z niecierpliwością na Travel Channel HD

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+