Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

6 urodziny telewizji n

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 6 urodziny telewizji n

12 października 2006 wystartowała telewizja nowej generacji n wprowadzając na polski rynek technologię HD.
    Telewizja n jest obecnie liderem technologii HD w Polsce : najnowocześniejszy i najlepszy dekoder HD na rynku oraz bogata oferta kanałów HD.
    W tym roku telewizja n skończy 6 lat - dokładnie 12 października 2012r.
    Z tej okazji w tym wątku można już składać jej życzenia oraz opinie i sugestie.

Panie i Panowie ostatnia szansa i urodziny.

Pozdrawiam.
    Pozdrawiam.

Z okazji 6 urodzin najserdzeczniejsze życzenia dla platformy n, za wkład w rozwój polskich platform cyfrowych oraz za dotychczasowe wspólne przeżycia. Wszystkiego Najlepszego

lpotaczek
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2012-10-07, 15:04.

Komentarz

Żeby nie było wątpliwości, obecnie nosimy nazwę: Platforma n ale od lat niezmiennie jesteśmy z Wami również tu na forum. I z tego co kiedyś sprawdzałam, wśród użytkowników naszego forum jest kilka osób stale aktywnych od jesieni 2006 r. Pozdrawiam!

Komentarz

napisał(a) Pilot Zobacz post
        W tym roku telewizja n skończy 6 lat - dokładnie 12 października 2012r.
        Z tej okazji w tym wątku można już składać jej życzenia oraz opinie i sugestie.[/B]
        Mam nadzieję że 7 rocznicy nie będzie
        sigpic

Komentarz

jak mozna skladac zyczenia bezosobowemu tworowi?

zyczenia to mozna zlozyc Monice z tej okazji ze dotrwala na swoim stanowisku do szostej rocznicy - Moniko wszystkiego najlepszego
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) Honza Zobacz post
            Mam nadzieję że 7 rocznicy nie będzie
            Ja mam nadzieję, że się mylisz i że za rok na tym forum znowu się spotkamy.

napisał(a) GDA Zobacz post
            jak mozna skladac zyczenia bezosobowemu tworowi?

zyczenia to mozna zlozyc Monice z tej okazji ze dotrwala na swoim stanowisku do szostej rocznicy - Moniko wszystkiego najlepszego
            Dziękuję w imieniu Platformy n Firmę tworzą ludzie, mam nadzieję, że moglibyście wiele osób spokojnie wymienić, które tu na forum się udzielały i które miały wpływ na jej rozwój lub wizerunek.

ps. Ciekawe czy ktoś jeszcze trzyma wino, które w zeszłym roku otrzymał z okazji 5-tej rocznicy? Kilku użytkowników forum chwaliło się, że przesyłkę otrzymali.

Komentarz

Może H HD dalibyście za free z tej okazji ?

Komentarz

dadzą kanaliki od SPI
                2 pudła ADB

Komentarz

napisał(a) Pilot Zobacz post
                  Z tej okazji w tym wątku można już składać jej życzenia oraz opinie i sugestie.
                  Moje życzenia ślę regularnie na maile (a konsultanci dwoją się i troją żeby je spełniać ), na opinie za wcześnie (bo tak krótko się znamy ) a sugestię mam taką, żeby nie likwidować promocji elastycznych, bo w tym momencie poczujemy się naciągnięci i zerwani (jak gumka od gaci )

Komentarz

napisał(a) Monika_n Zobacz post
                    Żeby nie było wątpliwości, obecnie nosimy nazwę: Platforma n ale od lat niezmiennie jesteśmy z Wami również tu na forum. I z tego co kiedyś sprawdzałam, wśród użytkowników naszego forum jest kilka osób stale aktywnych od jesieni 2006 r. Pozdrawiam!
                    Więc co to za rocznica? Ja zostałem klientem i zarejestrowałem się na forum telewizji nowej generacji, której już nie ma i w dodatku konsekwentnie się od tego odcinacie. Słowem i przede wszystkim niestety czynem.
                    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Ja mam nadzieję, że się mylisz i że za rok na tym forum znowu się spotkamy.

Dziękuję w imieniu Platformy n Firmę tworzą ludzie, mam nadzieję, że moglibyście wiele osób spokojnie wymienić, które tu na forum się udzielały i które miały wpływ na jej rozwój lub wizerunek.

ps. Ciekawe czy ktoś jeszcze trzyma wino, które w zeszłym roku otrzymał z okazji 5-tej rocznicy? Kilku użytkowników forum chwaliło się, że przesyłkę otrzymali.
                      Dużo osób, w tym ja ma taką nadzieję, lecz to już nieuniknione. Te 6 to chyba ostatnie urodziny(wielka szkoda) telewizji nowej generacji n.
                      Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                        Dużo osób, w tym ja ma taką nadzieję, lecz to już nieuniknione. Te 6 to chyba ostatnie urodziny(wielka szkoda) telewizji nowej generacji n.
                        N-ka nie umiera, a przechodzi reinkarnację by dalej żyć w nowym wcieleniu, a po słowach Moniki można domniemywać, że za rok forum też będzie istnieć (już jako forum ???).

Komentarz

Wyrocznią nie jestem w tym temacie, ale na to liczę

Komentarz

Ciagle szukam, ciągle się uczę i gdy myślę, że nic mnie nie zaskoczy, to wtedy się mylę.

Pozdrawiam.
                            Pozdrawiam.

Komentarz

(ciach) ale na to liczę
                              każdy z nas na to liczy,
                              jednakże obawiam sie że żabojady nie pozwolą sobie na taką jawną krytykę działań platformy i obnażanie ich słabości jak to jest na tym forum
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+