Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dbanie o środowisko ;) ha ha

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dbanie o środowisko ;) ha ha

Z każdej strony jestem informowany, że telewizja n dbając o środowisko naturalne przestanie przysyłać faktury papierowe skoro robią to tylko dla ekologi to rozumiem, że teraz będziemy płacić niższe rachunki ;)

napisał(a) sylwestryn Zobacz post
    Z każdej strony jestem informowany, że telewizja n dbając o środowisko naturalne przestanie przysyłać faktury papierowe skoro robią to tylko dla ekologi to rozumiem, że teraz będziemy płacić niższe rachunki ;)
    a to niby czemu ???
    Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Nie, niby dlaczego.

Lepszy numer wam powiem. W Netii chciałem przedłużyć umowę o net to mi zaproponowali taki sam na takich samych warunkach tylko z elektroniczną fakturą.
      Jak zapytałem, że cena się nie zmienia prędkość też to dlaczego zabierają faktury ?
      Odpowiedzieli że z "dbałości o środowisko".
      A jak chce to za 5 zł dalej papierowe będą przysyłać.

Komentarz

Nie od dzis wiadmo, ze ta ekologia to wymowka do wrowadzenia oszczednosci lub zdzierania oplat!

Ale belkotu n i jego dzialu marketingu gdy wprowadzili elektroniczne faktury na dekodery pod haslem "dzieki n uratowano hektary drzew z Doliny Rospudy" to do dzisiaj mnie rozwala smiechem!

Komentarz

Jak ja chciałem uniknąć papierowych w TP S.A. teraz w Orange to musiałem się zarejestrować na ich stronie aby mieć elektroniczne, jak nie mogłem przebrnąć przez etap rejestracji i połączyłem się z niebieską linią to mi Pani powiedziała, że do rejestracji muszę mieć telefon komórkowy.To się nazywa oszczędność.

Komentarz

jak by im naprawdę na środowisku zależało, to zmienili by soft w nboxie, tak aby można było ustawiać oszczędzanie energii w trybie standby, teraz non stop pobiera ok 35W, np w tv mogę sobie ustawić przedział czasowy w którym mam szybki start, poza tym przedziałem długo się uruchamia ale mało prądu pobiera...

wiec z tymi fakturami, to tylko chodzi o to, że sobie koszty zmniejszają, a ludkom wciskają ze to ekologia
            turboBOX+
            BOX+new
            multiroom premium WIFI

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
              Jak ja chciałem uniknąć papierowych w TP S.A. teraz w Orange to musiałem się zarejestrować na ich stronie aby mieć elektroniczne, jak nie mogłem przebrnąć przez etap rejestracji i połączyłem się z niebieską linią to mi Pani powiedziała, że do rejestracji muszę mieć telefon komórkowy.To się nazywa oszczędność.
              Bzdury piszesz, ja bez problemu zalozylem w nowym Orange dwa konta w eboku, jedno na stacjonarny, drugie na komorke. Zajelo mi to minute.
              Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

napisał(a) tesborn Zobacz post
                Nie od dzis wiadmo, ze ta ekologia to wymowka do wrowadzenia oszczednosci lub zdzierania oplat!
                Ale belkotu n .........
                Oszczędności zgoda bo nie muszą pocztą wysyłać, ale jakie zdzieranie opłat. Bełkot "n" i Tobie się udzielił więc nie bełkocz.

Komentarz

Aninianin, Od pisania bzdur są inni, trzeba wpisać nr ewidencyjny, TAK, przy stacjonarnym. Ile ten numer ma cyfr?

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                    Oszczędności zgoda bo nie muszą pocztą wysyłać, ale jakie zdzieranie opłat. Bełkot "n" i Tobie się udzielił więc nie bełkocz.

"stary" wlacz szare komory i pomysl troche mam nadzieje ze dasz rade - trzymam kciuki!

Rozejzyj sie po otaczajacym ciebie swiecie - generalnie poszerz swoje horyzonty intelektualne - i wyciagnij wnioski.

Jak nie podolasz to sie odezwij, a wytlumacze tobie co mialem na mysli - ale juz nie belkocz chlopie!

Komentarz

Nie ośmieszajcie się i nie mówcie, że wierzycie w tą nkową ekologię. To cięcie kosztów i nic więcej. Licząc nawet min.1 zł za rachunek daje to co miesiąc astronomiczną kwotę 1 mln. zł... a 1 mln.zł to Aston Martin dla prezesa jest! I to w miesiąc!!!

Komentarz

napisał(a) piotr-ek Zobacz post
                        Nie ośmieszajcie się i nie mówcie, że wierzycie w tą nkową ekologię. To cięcie kosztów i nic więcej. Licząc nawet min.1 zł za rachunek daje to co miesiąc astronomiczną kwotę 1 mln. zł... a 1 mln.zł to Aston Martin dla prezesa jest! I to w miesiąc!!!
                        Dobrze, że piszesz to o czym wiemy od dawna, poza nielicznymi wyjątkami. Niezależnie od "bałakania" platformy o ekologii jest to jej jedna z bardziej rozsądnych decyzji. Ja też bym nie chciał by platforma, której jestem abonentem co miesiąc wyrzucała milion zł. w błoto. Aston Martina to nie prezes kupuje (bo to nie jego pieniądze) tylko banki, do których idzie kasa w postaci spłacanych kredytów.

Komentarz

napisał(a) piotr-ek Zobacz post
                          Święta racja. Ekologia i N to jak ogień i woda. Zużycie energii w dekoderach N to jakieś szaleństwo

Komentarz

Ja już dawno korzystam wszędzie z e-faktur. Mają taką samą moc prawną co wydruki komputerowe. Wystarczy sobie na pulpicie zrobić dolder z fakturami, nazwą operatora i po problemie. Pamiętam jeszcze czasy jak PKO BP drukował wyciągi i wysyłał je pocztą. Szok! Dobrze, że enka idzie z duchem czasu. Na pewno nie obniżą faktury, bo hurtowe wysyłanie listów jest na poczcie tańsze od tradycyjnych pojedynczych.

Cieszmy, się, że nie zrobi jak PLAY. W imię ekologii wysyłaja inpostem i żeby obciążyć przesyłkę dokładają papierów...

Komentarz

Jednak nie wiem czy do końca to tak Nka może zaprzestać przesyłania rachunków. Musiała by o tym poinformować na piśmie. Moi rodzice korzystają z tej formy, są starszymi osobami nie będą co miesiąc przepisywać tego co jest na ekranie. Druga sprawa, oni nie dostają jakiegoś bonusu z powodu oszczędności firmy.

Wiem, że można zadzwonić i zgłosić chęć otrzymywania dalej, ale coś mi się zdaje że procedura jest ciut nie zgodna z prawem, że najpierw Ci nie przyślemy a Ty proś. Osobiście uważam to jako kure**** bo chyba tylko naiwny by uwierzył że ma to coś wspólnego z ekologią.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+