Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liczba abonentów TNG "n"

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Cyfra+ też nieźle tąpnęła. Wyniki oczywiście wraz z Wietnamem (K+):
    na koniec roku 2012 było 1,882mln abonentów, teraz o 162tys. abonentów mniej

BTW, liczba 133tys. abonentów wzrostu netto (piszę o C+) w ciągu roku (I kw. 2012 w porównaniu do I kw. 2013) też nie oszołamia.

Natomiast interesująca jest liczba 2,819mln (połączona ilość abonentów C+, n i K+). To do niej będziemy referować w sierpniu, jak będą pokazywać wyniki za pierwsze półrocze 2013.

Komentarz

• ..............................
      Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-10-23, 17:09.

Komentarz

• Sądzę, że w artykule który przywołujesz warto zwrócić uwagę na fragmenty:
        "...Wpływ na najważniejsze wskaźniki miała trudna sytuacja gospodarcza w tym kraju..."
        "...a mimo tego udział w rynku rośnie z powodu wyższego spadku innych operatorów..."

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
          Sądzę, że w artykule który przywołujesz warto zwrócić uwagę na fragmenty:
          "...Wpływ na najważniejsze wskaźniki miała trudna sytuacja gospodarcza w tym kraju..."
          "...a mimo tego udział w rynku rośnie z powodu wyższego spadku innych operatorów..."
          Czyli jednym slowem u nas nie jest tak zle,bo inni maja gorzej...?

I to ARPU jakies takie niskie
          Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-07-28, 20:03.
          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Raczej miałem na myśli to, że spadek liczby Abonentów w Hiszpanii jest raczej uzasadniony. Wysokie bezrobocie i ogólnie nieciekawa sytuacja gospodarcza, może pokrzyżować plany nie jednej firmie.
            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-07-28, 21:51. Powód: literówka

Komentarz

• Dziękuje za usunięcie moje postu

ZDAJE MI SIĘ ŻE REGULAMIN NIE ZABRANIA PISANIA O NASZYCH Urzędasach
              Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Raczej miałem na myśli to, że spadek liczy Abonentów w Hiszpanii jest raczej uzasadniony. Wysokie bezrobocie i ogólnie nieciekawa sytuacja gospodarcza, może pokrzyżować plany nie jednej firmie.
                Zapewne to glowne powody tego spadku. Nie ma im co zazdroscic sytuacji.

napisał(a) randalfff Zobacz post
                Dziękuje za usunięcie moje postu
                ZDAJE MI SIĘ ŻE REGULAMIN NIE ZABRANIA PISANIA O NASZYCH Urzędasach
                Ale to nie forum polityczne poswiecone tej czy innej Kaczce.
                Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Dbając o komfort dyskusji nas wszystkich, na tym forum o polityce nie rozmawiamy.

Pozdrawiam.

Komentarz

Dbając o komfort dyskusji nas wszystkich, na tym forum o polityce nie rozmawiamy.

Pozdrawiam.
                    Ale o sytuacji Hiszpanii i spadku liczby abonentów to umiecie rozmawiać .

Ekonomicznie odpowiem inaczej niż politycznie . Do was też to za niedługo wpadnie jak klienci zaczną odchodzić .

Bo ceny pakietów macie wysokie . a nie zarabiamy tyle co Francuz , Niemiec czy Belg!
                    Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Raczej miałem na myśli to, że spadek liczby Abonentów w Hiszpanii jest raczej uzasadniony. Wysokie bezrobocie i ogólnie nieciekawa sytuacja gospodarcza, może pokrzyżować plany nie jednej firmie.
                      A u nas to co? Dalej wierzycie w zieloną wyspę? Gargamel już wyciąga łapki po nasze pieniądze bo mu się w worku dziura zrobiła
                      Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                      Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                      Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                        A u nas to co? Dalej wierzycie w zieloną wyspę? Gargamel już wyciąga łapki po nasze pieniądze bo mu się w worku dziura zrobiła
                        I wszystko jasne-to Smerfy popsuly start "nowej" platformy cyfrowej NC+
                        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                          I wszystko jasne-to Smerfy popsuly start "nowej" platformy cyfrowej NC+
                          E tam, to pingwiny popsuły szyki ogoniastemu....
                          Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                          Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                          Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                            E tam, to pingwiny popsuły szyki ogoniastemu....
                            A dla mnie to wygląda na jakąś zmowę ;)
                            Czapka, szalik, i ziąb - to zimna ;)

Komentarz

• znalezione na tym "forum":
                              nc+ na dzień 30.09.2015r. posiadało 2,084 mln Abonentów. Oznacza to kolejny spadek.

Dane: Vivendi

Przypomnijmy z historii:
                              „nC+ – miała na koniec czerwca 2,1 mln abonentów.
                              Na koniec I kw. 2015 roku liczba abonentów platformy nC+ wynosiła 2,12 mln.
                              Na koniec ub.r. liczba klientów platformy TV cyfrowej nC+ wynosiła 2,146 mln.
                              Na dzień 30.09.2014r. liczba klientów platformy TV cyfrowej nC+ wynosiła 2,154 mln."
                              (*) no chyba sobie coś zrobie
                              .

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+