Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK SD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dziś o 21.30 złożyłem dyspozycję dołączenia kanału Polsat. Wszystkie kanały znikły, czekam na aktywację. Dam znać ile mi zeszło.
    Dekoder to Ferguson Ariva 202e.

Komentarz

• TNK SD wymyśliła niezłe obejście ustawy na temat udostępnienia kanałów ogólnodostępnych. Wiele osób nie wie o możliwości włączenia Polsatu SD i wybiera migracje do Smart HD. Na tym polega powolne wygaszanie TNK SD.
      Pozdrawiam

Komentarz

• Zostawiłem na noc dekoder i nad ranem już Polsat mi działał.

No fakt dodanie kanału Polsat do TNK SD zostało wykonane po "tajniacku", nawet go nie ma na stronie ogólnej tylko w elektronicznym wykazie kanałów w formacie pdf.

Może nikt się nie kapnie

Komentarz

• koledzy kiedys na tym forum byl podany NORMALNY numer telefonu do cyfrowego domu, czy ma go ktos jeszcze?

Komentarz

• napisał(a) netN Zobacz post
            TNK SD wymyśliła niezłe obejście ustawy na temat udostępnienia kanałów ogólnodostępnych. Wiele osób nie wie o możliwości włączenia Polsatu SD i wybiera migracje do Smart HD. Na tym polega powolne wygaszanie TNK SD.
            Czytając dokumenty TNK SD na www , każdy możne sobie włączyć a kwestia moralność w biznesie należny odłożyć ad-akta.

napisał(a) whooke Zobacz post
            koledzy kiedys na tym forum byl podany NORMALNY numer telefonu do cyfrowego domu, czy ma go ktos jeszcze?
            Z ciekawości , jaki jest nienormalny ? bez podtekstu się pytam a wracając do twojego pytania , spróbuj na ten nr telefonu : +48 12 2947910

napisał(a) szybkibil Zobacz post
            wszyscy chcą oglądać bbc knowledge w pakiecie na karcie smart hd
            jak wszyscy ? : ja nie ..
            Ostatni raz edytowany przez fegura; 2013-02-08, 21:33.

Komentarz

• napisał(a) whooke Zobacz post
              koledzy kiedys na tym forum byl podany NORMALNY numer telefonu do cyfrowego domu, czy ma go ktos jeszcze?
              Proszę bardzo:
              +48 12 2947910
              Jest to nr stacjonarny dla dzwoniących spoza Polski (myślę, że przyda się również mieszkańcom kraju).
              Jeżeli z powyższego numeru tel. konsultant cię "zbyje" spróbuj zadzwonić na ten numer:
              +48 12 2947909 lub ten:
              +48 12 2947915

Komentarz

• Faktycznie na ten telefon o końcówce "910" jak się zadzwoni to "zbywają", ale na ten o końcówce "915" jak najbardziej pomagają.

Komentarz

• Poza TNK HD mam jeszcze TNK SD i na pewno zostawię ją dla siebie bo nie wiadomo co wytnie nowa / stara Cyfra+.
                  Mogliby jeszcze coś poprawić w SD i TNK HD bo aktualnie poza SMART HD to jedna wielka zlewka ofert, po co tworzą nowe oferty jak można poprawić stare.

Komentarz

• Czy są jakieś widoki na rozwój oferty SmartHD? Regulamin przewiduje pakiety dodatkowe, to może jako taki pakiet pojawiłaby się paczka kanałów własnych C+ (mimimi, alekino, ...) z warunkami płatności jak dla paczki podstawowej, czyli taniej, gdy jest opłacone z góry na dłużej.

Poza tym, to fajnie by było, żeby przynajmniej dla tych kanałów, które są już w ofercie SmartHD w wersjach SD a mają odpowiedniki HD, udostępniono wersja HD. Np. w ramach tego dodatkowego pakietu C+.

Komentarz

• Ktoś mnie posłuchał, czy to przypadek z ofertą SmartHD+

Jeżeli ktoś słucha, to ja poproszę jeszcze AXN i Discovery w wersjach HD do jednego z pakietów

Komentarz

• napisał(a) mickeymouse Zobacz post
                        Jeżeli ktoś słucha, to ja poproszę jeszcze AXN i Discovery w wersjach HD do jednego z pakietów
                        Właśnie, słuchajcie go, bo dobrze gada !

Komentarz

• Dodano kanały Polsat (SD), TVP Info oraz TV4 dostępne w pakiecie bez Opłat.

Komentarz

• Musi yc eurosport i np filmbox, jeden z lepszych kanałów filmowych

Komentarz

• ;)

O jena ile tu tego ;)

Komentarz

• No trochę dużo
                                Wypożyczalnia samochodów Wrocław. Wypożyczalnia samochodów Wrocław Lotnisko Tanio.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+