Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK SD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• http://satkurier.pl/news/81687/polsa...-w-tnk-sd.html ciekawe

Komentarz

• napisał(a) Screensport Zobacz post
      LISTA KANAŁÓW DOSTĘPNYCH W
      TELEWIZJI NA KARTĘ
      (ustawienia)

8
      Polsat*
      Cyfrowy Polsat SA
      11158
      V
      DVB-S
      27500
      5/6
      13101
      258
      257
      257

* Włączenie Kanału Polsat w pakiecie na doładowanie nastąpi na życzenie Klienta, w terminie do 2 dni roboczych, po złożeniu dyspozycji ,,Włącz Polsat’’, w BOK Telewizji na kartę (SD).

http://telewizjanakarte.pl/fileadmin...a-karte-SD.pdf
      Ciekawe dlaczego piszą, że Polsat dostępny w pakiecie na doładowanie. Chyba zgodnie z Ustawą powinien być za darmo?

Komentarz

• napisał(a) szybkibil Zobacz post
        na same discovery trudno im będzie złapać klientów
        panowie z zarządu telewizji na kartę!
        dodajcie do oferty smart hd kanał bbc knowledge to gwarantuję wam że ludzie zaczną kupować te karty!

Komentarz

• O wizjoner znający myśli innych : to ja napisze tak panowie z ITI nie potrzebny ten kiepski kanał w tnk sd .. a co najśmieszniejsze kto widział na oczy kartę smart hd ?

Komentarz

• Witam czy gdzieś znajdę jakieś zasady dostępu do kanału Polsat w TNK, bo podobno akceptując warunki dołączenia tego kanału karta automatycznie przechodzi na takie warunki jak Smart HD. To znaczy np. jak się ma pakiet bez opłat ważny do 2016 r. to włączając kanał Polsat ten pakiet jest ważny tylko 1 miesiąc.

Najlepsze jest to, że nikt o tym nie napisał. Kolejna próba "wyciągnięcia" jak najwięcej osób z TNK SD.

Mojej jednej TNK SD nie oddam

Komentarz

• napisał(a) fegura Zobacz post
              O wizjoner znający myśli innych : to ja napisze tak panowie z ITI nie potrzebny ten kiepski kanał w tnk sd .. a co najśmieszniejsze kto widział na oczy kartę smart hd ?
              Mylisz się kolego że kanał jest kiepski. Dzięki emisji tego kanału Polsat rośnie w siłę. Wszyscy uwielbiają oglądać Top Gear na BBC Knowledge, nawet niektóre kobiety, bo jest to zabawny rozrywkowy program pokazujący jak trzeba testować pojazdy nie tak jak te w tvn turbo gdzie tylko składa się hołd policji (.. tak jest panie policjancie więcej fotoradarów tak tak trzeba wolniej i większe kary na niewinnych ludzi bueehe - w ten sposób tvn turbo robi program dla emerytów pokazujący jak jeździć wolno i zamulać drogi, zero jakiekolwiek polotu;), takie moje zdanie, myślę że wielu ludzi myśli podobnie, ludzi którzy naprawdę interesują się motoryzacją i tak jak ja chcą oglądać BBC Knowledge a TVN turbo to można sobie dodatkowo obejrzeć jak ktoś chce.
              Ostatni raz edytowany przez szybkibil; 2013-01-13, 19:47.

Komentarz

• Prośba do moderatorów tegoż forum o zamieszczenie informacji na jakich warunkach można uzyskać dostęp do kanału Polsat w TNK SD.

Czy traci się dostęp do pakietu bez opłat ważnego do 2016 r.?

Komentarz

• @bogdanzieba,

jeżeli aktywacja Polsatu skracałaby okres ważności pakietu bez opłat to sądzę, że otrzymałbym taka informację wcześniej... a nie otrzymałem ale oczywiście postaram się jeszcze co do tego upewnić.

Komentarz

• Będę wdzięczny za takowe ustalenia, ponieważ nigdzie nie ma mowy na ten temat a nie chciałbym stracić darmowego pakietu bez opłat ważnego do 2016 r.

Podobno jak się zgłosi chęć korzystania z kanału Polsat to karta TNK SD przechodzi na CAID 0B01 Smart HD.
                    Ostatni raz edytowany przez bogdanzieba; 2013-01-14, 08:31.

Komentarz

• Dokładnie- bbc knowledge mógłby skusić klientów.

Komentarz

• wystarczy tylko poczytać statystyki w necie o ile wzrosła oglądalność bbc knowledge poland w 2012 roku

Komentarz

• wszyscy chcą oglądać bbc knowledge w pakiecie na karcie smart hd

Komentarz

• Czy ktoś kto złożył dyspozycję dostępu do kanału Polsat w TNK SD ma kartę z pakietem bez opłat ważnym do 2016 r.?

Jak wygląda dostępność do tego pakietu po dołączeniu tegoż kanału?

Czy się skraca do 1 miesiąca czy nadal pozostaje do 2016r.?

Komentarz

• @bogdanzieba,

aktywacja Polsatu nie zmienia warunków udostępniania kanałów bez opłat.

Komentarz

• napisał(a) Paweł.G_n Zobacz post
                                @bogdanzieba,

aktywacja Polsatu nie zmienia warunków udostępniania kanałów bez opłat.
                                chcieliby wszystko bez opłat, dziwne te ludzie jakby z zagranicy, wiadomo ze trzeba płacic tylko za co tu płacic za jeden płatny kanał discovery? a może tak jeszcze dodalibyście z łaski swojej bbc knowlede Panowie z zarządu ITI ????

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+