Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK SD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• no to super, wiedzialem, ze cos wymysla, aby to ominac. :/
    Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
    Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
    Konfiguracja Multiroom: 1010
    Schemat sieci:

Komentarz

• napisał(a) bogdanzieba Zobacz post
      A ja myślę, że KRRiT łyknie ich śpiewkę.
      Chyba zapomnieli jak się zarejestrowali w KRS

40

1.Przedmiot działalności przedsiębiorcy według Polskiej Klasyfikacji Działalności
      60 20 Z NADAWANIE PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH OGÓLNODOSTĘPNYCH I ABONAMENTOWYCH

61 30 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI SATELITARNEJ
      Zobaczymy ...... cdn.

Komentarz

• Ręce opadają....może niech N użyje tego samego argumentu

Komentarz

• Ale to żadna nowość, takie stanowisko utrzymują od dawna i każdy kto próbował pytać o polsat w SD dostawał takie właśnie info. Sprawa z KRRiT nie została jeszcze rozwiązana.

Komentarz

• -TNK SD co to za firma?
            -Bidna i niesolidna.
            Porządne firmy się rozwijają i taką nadzieje wiązałem z TNK SD, a tu taki klops!
            Na POLSAT czekam do końca marca, potem kupuje dekoder do NTC.
            Na pewno nie podpisze umowy z platformami cyfrowymi typu nki, cepy, cyferki.
            Taki to rynek telewizji płatnej mamy że się klienta O L E W A ! ! !

Komentarz

• napisał(a) GOFIR Zobacz post
              -TNK SD co to za firma?
              -Bidna i niesolidna.
              Porządne firmy się rozwijają i taką nadzieje wiązałem z TNK SD, a tu taki klops!
              Na POLSAT czekam do końca marca, potem kupuje dekoder do NTC.
              Na pewno nie podpisze umowy z platformami cyfrowymi typu nki, cepy, cyferki.
              Taki to rynek telewizji płatnej mamy że się klienta O L E W A ! ! !
              a jesteś w zasięgu w ogóle?

napisał(a) M4rKo Zobacz post
              Chyba zapomnieli jak się zarejestrowali w KRS

Zobaczymy ...... cdn.
              ciekaw jestem na jakiej postawie twierdzą że nie są zobligowaniu do stosowania ustawy
              może też być że celowo chcą przedłużać sprawę

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                ciekaw jestem na jakiej postawie twierdzą że nie są zobligowaniu do stosowania ustawy
                może też być że celowo chcą przedłużać sprawę
                Prawdopodobnie na takiej, że jako Cyfrowy Dom nie są producentami programów a tylko pośrednikami w dostarczeniu sygnałów. Ale na takiej samej zasadzie działają kablówki.

Druga sprawa, że nie ma na ofertę umowy.

Zobaczymy co na to urzędy.

Komentarz

• Od czerwca w NTC praktycznie w całym kraju będą dostępne ZA DARMO (MUX 1) (MUX 2 już dostępny w całym kraju):
                  TVP1(Wersja w HD ma być gotowa na euro)
                  TVP2 (Wersja w HD ma być gotowa na euro)
                  TVP Info/lokal
                  TVP Kultura
                  TVP Historia
                  TTV
                  EskaTV
                  PoloTV
                  ATM Rozrywka(przypadkiem nie wiadomo czy stacja wyleci z DVB-T, więc może wejdzie coś innego)
                  POLSAT(mają możliwości uruchomienia w HD)
                  POLSAT SN
                  TVN
                  TVN7
                  TV4
                  TV6
                  PULS
                  PULS 2 (OD MARCA)

I to wszystko za free, bez debilnego haraczu w wysokości bagatela 20zł w o wiele lepszej jakości niż na satelicie. Dodam jeszcze, że to jak na razie są to kanały na starcie funkcjonowania DVB-T, jak wyłączą analogową telewizje to będą mieli możliwość uruchomienia więcej stacji.

TNK SD zwyczajnie w życiu poszła do likwidacji, jeśli komuś zależy na większej ilości kanałów za 20zł niech skorzysta z migracji SD na HD, TNK SD z czasem umrze, kwestia większego rozwoju DVB-T.
                  Samsung PS43D450

N/Wszystkie Pakiety Tematyczne/ 48zł do 31.01.2014r.
                  Dekoder: Nbox 5800S BXZB

Komentarz

• Do connora.

MUX3 i MUX2 działa u mnie od nowego roku.

Za roczne doładowanie w TNK SD, mam tani dekoder NTC. Do tej pory ładowałem za rok lub dwa ale już ta oferta się zdewaluowała. Brak POLSATU to nie jedyny problem TNK SD, brak pełnego zestawu kanałów TVP, po wycofaniu TVN WARSZAWA (pamiętajmy że ją zakodowano, była dostępna wtedy w TNK, całkiem ciekawy kanał), nie uzupełniono tej pustki niczym innym. Jako stały klient otrzymałem owszem oferte przejścia do NNK, ale to tylko kolejny badziewny dekoder w dodatku bez DVB-T i listy ulubionych! A gdyby tego było mało utraciłbym dostęp do darmowego pakietu do 2016 roku. Na pewno wiele osób się nabrało, dlatego przedłużono promocje do końca stycznia (nikt nie chce pomóc wietrzyć magazynów ? ? ? ). Dlatego czekam do końca marca jeśli nie będzie rozwoju o którym tyle pisze, to rezygnuje z doładowań i korzystać będę z FTA z HB i ASTRY oraz z NTC, razem 33 kanały w j. polskim, za darmo i TV5MONDE EUROPE, ten ostatni ma wiele materiałów opatrzonych polskimi napisami po wybraniu języka napisów.

P.S. Znacie inne programy z takimi napisami?

Komentarz

• o Polsacie w TNK SD nadal cicho jak po śmierci organisty.

Komentarz

• napisał(a) bogdanzieba Zobacz post
                        o Polsacie w TNK SD nadal cicho jak po śmierci organisty.
                        trzeba dalej pisać do KRRiT

Komentarz

• Pisaliście, że TNK SD się nie rozwija jak się rozwija ;). Do pakietu bez opłat dodano TTV. Polsatu nadal ani widu ani słychu.

Komentarz

• zobaczymy co na te krętactwa cyfrowego domu powie KRRiT
                            mam nadzieję że postępowanie niedługo się zakończy

Komentarz

• Pewnie tak się zakończy jak w TV Trwam w DVB-T;).

Komentarz

• SUPER NOWOŚĆ to TTV, bo na tej stronie NOWOŚCIĄ jest nadal TV4 i KINO POLSKA (od 2010r.). Istotnie jest to rozwój, ale tak długo nie pociągną nawet jeśli zakoduje ten kanał na HB to w NTC będzie on jeszcze długo za darmo!!!!! Szkoda że są tacy uparci, tylko na tym tracą.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+