Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK SD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Szanowny Panie,

W odpowiedzi na wystąpienie z 24 października 2011 roku, dotyczące nieudostępniania m.in. kanału Polsat przez Spółkę Cyfrowy Dom Sp. z o. o. w ramach oferty Telewizji na Kartę uprzejmie wyjaśniam, że w stosunku do ww. Spółki Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła postępowanie sprawdzające w kontekście art. 43 ust. 1 ustawy z 29 grudnia 1992 roku o radiofonii i telewizji (Dz. U. z 2011 roku Nr 43 poz. 226 z późn. zm.).

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących wdrożenia naziemnej telewizji cyfrowej, 17 listopada 2011 roku KRRiT wydała stanowisko w sprawie interpretacji art. 43 ust.1 o radiofonii telewizji, w którym zwróciła uwagę, iż programy określone w art. 43. ust. 1 ww. ustawy (TVP 1, TVP 2, TVP Info wersja regionalna, Polsat, TVN, TV4 oraz TV Puls) powinny być dostępne w każdym oferowanym przez operatora pakiecie zwłaszcza podstawowym (najtańszym).

Stanowisko jest dostępne na stronie internetowej KRRiT pod adresem: http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_...acja_art43.pdf.

Ponadto informuję, że postepowanie w tej sprawie nie zostało jeszcze zakończone.

Z poważaniem

Anna Szydłowska-Żurawska

Dyrektor Departamentu Prezydialnego

otrzymałem niedawno
    Abonent n od 20.10.2010r.
    Wszystkie Pakiety N+Multiroom

Komentarz

• To samo otrzymałem dziś . Fajnie, ze ktoś coś zrobi.

Komentarz

• na tą swoją skargę napisaną dość dawno temu też dostałem taką odpowiedź
        widać że odpowiadają na zasadzie kopiuj-wklej ale widać że nasze skargi są odnotowywane i mogą mieć później decydujący wpływ na wysokość "pokuty"

Komentarz

• Dla nas liczy się efekt czyli dodanie Polsatu a ile kary dostanie ITI to mnie to rypka..... Stać ich .

Komentarz

• POLSAT, TV 4, TVP INFO według ustawy powinna być umieszczone w najtańszym pakiecie. W TNK SD takim pakietem są KANAŁY BEZ OPLAT i tam się powinny znaleźć, gdyż TNK SD otrzyma je nieodpłatnie, jeśli się o to zwróci do ich nadawców. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze TNK SD w KANAŁACH NA DOŁADOWANIE powinno zainwestować w nowe kanały np. TVP Seriale i AXN . Byłby to krok w rozwój TNK SD, sposób na pozyskanie nowych klientów, powstrzymanie obecnych przed migracją do polsatowskiej świątecznej oferty ,,kanałów bez opłat'' czy NTC.
            Do TNK SD.
            o już ostatni dzwonek!!!!
            Obudźcie się!!!
            NTC to już: TVP 1, TVP 2, TVP INFO, TVP KULTURA, TVP HISTORIA, TVN, TVN7, POLSAT, POLSAT SPORT NEWS, TV 4, TV 6, TV PULS=12 KANAŁÓW BEZ OPŁAT. OD 2012 TTV, POLO TV, TV PULS 2.... oferta się rozwija.

Komentarz

• Ale o jakim ty rozwoju piszesz....jak dodadzą Polsat to już bedzie coś bo oni na TNK SD już postawili Krzyżyk....

Komentarz

• Myślałem że ta strona ma taki tytuł ,,Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK SD'' a nie ,,Pomysł na Polsat w TNK SD''

Ja mam TNK od 12.2008 to niemal od początku. Oferta ta była na tamte czasy bardzo atrakcyjna, pamiętajmy że Polsatu nie było nigdzie poza CP , TV 4 chyba też. Po jakimś czasie zniknęła TVN LINGUA w jego miejsce trafił Discovery OK! Już TNK SD było spisane na straty, a tu TV 4 i Kino Polska. Teraz czekamy na kolejne posunięcia względem Polsatu. Czy postawili krzyżyk? Myślę że nie, jest to specjalne zagranie aby nie dopuścić do tego aby oferta TNK SD była atrakcyjniejsza od N, i nie jest to wcale takie śmieszne. Walka zacznie się toczyć o klienta którego nie stać na wysoki abonament, pamiętajmy że w tym kraju 40 zł na miesiąc to często dniówka za prace. Taki człowiek który chce coś obejrzeć w tv prócz FTA będzie łasy na taką ofertę, ludzie potrafią liczyć! I brak umowy, to plus, jak się nie ma umowy o pracę na stałe to nie jest się pewnym co będzie za 36 miesięcy. Ja wróżę rozwój oferty SD, KRRiT w tym pomoże i gdy skończy się czas świątecznych promocji, czyszczenia magazynów........ . W styczniu-marcu coś się zmieni, bo nie skreśla się 250-300 tys klientów.

Komentarz

• Kliknijcie na stronę TNK SD tam gdzie są parametry techniczne telewizji na kartę i co wam się ukazuje jaki załącznik?

Komentarz

• Witam! Pokazują się parametry techniczne tnk hd i co z tego wynika???

Komentarz

• A nie powinny być parametry kanałów TNK SD? Kiedyś były.

Komentarz

• Myślisz że to jakaś nowa teoria spiskowa cyfrowego domu???

Komentarz

• Kanału Polsat nie będzie w TNK SD, jak mi się uda zaraz wam pokażę jaką odpowiedź otrzymałem z Cyfrowego Domu.

Ostatni raz edytowany przez bogdanzieba; 2012-01-10, 18:45.

Komentarz

• ręce mi opadają
                            strasznie się nakombinowali
                            Art. 4. W rozumieniu ustawy:
                            (...)
                            8) rozprowadzaniem jest przejmowanie rozpowszechnionego programu w całości i bez zmian oraz równoczesne, wtórne jego rozpowszechnianie;
                            (...)
                            Co w takim razie robi TNK?

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                              ręce mi opadają
                              strasznie się nakombinowali

Co w takim razie robi TNK?
                              Kombinują, ale coś mi się wydaje, że nie tędy droga i KRRiT wytłumaczy im czym są.

Komentarz

• A ja myślę, że KRRiT łyknie ich śpiewkę.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+