Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK HD/ n na karte

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) holbers Zobacz post
    Umie poziom głośności jest ok.
    Na telewizorze w skali 0-100 na większości kanałach ustawiam od 10 do 20.
    a ja od 0 do 100 mam prawie zawsze ponad 30 a TV mam blisko kanapy
    Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

• W sprawie podłączenia internetu do białego boxa to przed chwilą wypróbowałem z sukcesem dostarczenie sygnału po instalacji prądowej. Rewelacyjnie działa. Było to dla jedyne sensowne rozwiązanie, ponieważ router mam na poddaszu a tv piętro niżej.
      TNK HD, ADB 2850ST / APOLLO
      Obraz 16:9 jako standard!!!
      Discovery HISTORIA!!!

Komentarz

• Panie Tomaszu!

Czy trwają prace nad softem, który umożliwi nagrywanie z SAT i oglądanie
        DVB-T jednocześnie?
        Tak zuepłnie z ciekawości, po co w ogóle zastosowano kartę do białego boxa, skoro sprzęt jest parowany i do nieczego ta karta sama w sobie się nie nadaje. Czy tylko po to, żeby nazwa marketingowa pokrywała się z obecnością samej karty?
        Czy na święta TNKHD przygotowuje dla Użytkowników jakąś miłą niespodzianke w sensie obencości nowego kanału lub zastąpienie innego nowym?

Komentarz

• No właśnie tak jak poprzednik mam podobne pytanie czy wogóle jest szansa na dodanie nowy kanałów do oferty? Czy Cyfrowy Dom ma wgl. jakieś plany z tym związane? Czy narazie tylko stawia na sprzedaż swojej telewizji a później bedzie liczył zyski z kanału Film Box HD? Którego już nikt nie zamówi bo chcąc obejrzeć film ma tylko do wyboru genialnego Film boxa HD i MGM HD ktore jako jedyne trzyma poziom.

Chciałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie oraz poznać zdanie innych forumowiczów
          Usuńcie kanał Film Box HD i dajcie 16 kanałów HD jak w telewizji N "wielka rewolucja"

Komentarz

• Moim zdaniem najprościej byłoby gdyby do TNK HD dołączył NFILM. Podobnie jak Wojna i Pokój pozwoliłoby mu to na powiększenie listy abonentów, co przełoży się na większe pieniądze i lepsze filmy emitowane na antenie
            Pozdrawiam
            Kamil
            ---
            Nbox HDTV recorder,
            TNK HD - 2850ST/APOLLO,
            TNK - Technisat DigitS2,

--
            Mówisz HD myślisz "n"

Komentarz

• napisał(a) piotrusiek_2007 Zobacz post
              No właśnie tak jak poprzednik mam podobne pytanie czy wogóle jest szansa na dodanie nowy kanałów do oferty? Czy Cyfrowy Dom ma wgl. jakieś plany z tym związane? Czy narazie tylko stawia na sprzedaż swojej telewizji a później bedzie liczył zyski z kanału Film Box HD? Którego już nikt nie zamówi bo chcąc obejrzeć film ma tylko do wyboru genialnego Film boxa HD i MGM HD ktore jako jedyne trzyma poziom.

Chciałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie oraz poznać zdanie innych forumowiczów
              Wg SatKuriera mają oddać nowe kanały w HD... ale czy to prawda jak do tej pory to co pisali zawsze się spełniało... . A co do kiczowatego FilmBox HD to racja niech usuną ten kanał i dadzą cos w zamian bo sam MGM HD to za mało...

ps piszcie w podpisach że nie chcecie tego filmbox hd argumentując to notorycznymi powtórkami filmów
              Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

• witam
                mam 2 pytania:

1. jaki jest numer sms pod ktorym dezaktywuje sie pakiet hd?

2. kiedy bedzie można wykorzystać dekoder tnk hd (2850st) do abonamentu w n i multiroomu?

Komentarz

• napisał(a) davideq Zobacz post
                  witam
                  mam 2 pytania:

1. jaki jest numer sms pod ktorym dezaktywuje sie pakiet hd?

2. kiedy bedzie można wykorzystać dekoder tnk hd (2850st) do abonamentu w n i multiroomu?
                  1 eżeli chcesz dodatkowo oglądać kanały z Pakietu Domowego HD Premium, musisz posiadać na koncie TNK HD środki wystarczające na oglądanie obu pakietów przez co najmniej 26 dni oraz musisz aktywować Pakiet Domowy HD Premium wysyłając z telefonu komórkowego SMS zawierający numer karty TNK HD i kod aktywacyjny A 101 na numer (+48) 725 72 72 72.

Jeśli chcesz dezaktywować Pakiet Domowy HD Premium wysyłasz z telefonu komórkowego SMS zawierający numer karty TNK HD i kod aktywacyjny D 101.

Ja osobiście tego nie robiłem wpłaciłem jedynie za pakiet domowy hd i normalnie ogladam .

2 Niby ma być taka opcja ale nie wiadomo kiedy to będzie

Komentarz

• licze na jakas niespodzianke na swieta
                    Wywalić FILMBOX HD z TnK HD w zamian inny kanał filmowy.
                    Dodać EUROSPORT 2

Komentarz

• napisał(a) marcelp95 Zobacz post
                      licze na jakas niespodzianke na swieta
                      Nie jesteś sam... . Mam nadzieje że dodadzą np Comedy Central do domowego HD i do premium HD jakieś kanały w HD wtedy wykupie i ten pakiet bo na chwile obecną nie opłaca się . I napisze jeszcze raz zróbcie sobie podpis żeby rozbudowali ten pakiet premium hd dodając że puki tego nie zrobią to nie będziecie doładowywać

Komentarz

• Mi się wydaje, że promocje Świąteczne już były w postaci Orange Sport Info, TVN Warszawa bez opłat i dołączenie TVP Seriale oraz nShow 3D, inną kwestią jest to czy było odzwierciedlenie zmian w reklamach i na stronie www, tak żeby ludzie widzieli, że oferta TNK HD cały czas się rozwija (w przeciwieństwie do TNK SD) i watro kupić zestaw startowy.

Inną kwestią pozostają zmiany w 2011 roku, które muszą nastąpić chyba że CyfrowyDom chce powtórzyć błąd znany użytkownikom TNK SD - i nie mówię tu ofercie programowej a generalnie zaufaniu do marki i jej wizerunku na rynku.

TNK HD (nCAM HD) po 800dniach tylko bez opłat.

Komentarz

• POPIERAM dołączenie nFILM i to jak najszybciej - w rozsądnej cenie (na pewnie nie za 20zł/m-c !!!)
                          Filmowo: AXN - chyba ani razu przez te lata nic na nim nie obejrzałem, zostaje Wojna i Pokój. Może by tak dzieciom odebrać jeden z trzech "bajkowych" kanałów, co im tylko na dobre wyjdzie i dać kanał filmowy (np.Comedy Central). Na razie to widać że tu dzieci "rządzą".
                          Może jakieś rabaty cenowe za płatność z góry za dany okres, za deklaracje comiesięcznych doładowań jak u "komórkowców" (taka TNKHD-MIX) lub za włączenie czegoś więcej niż jednego pakietu.
                          Obecnie za włączenie 2 pakietów wychodzi 40zł - to tak sobie jeśli ktoś opłacałby np. przez cały rok.
                          Płacenie za pojedyncze kanały !!!
                          Jakiś pakiet podstawowy (lub też nie) a resztę jak kto woli.
                          Z "pakietu domowego HD" - z 26 kanałów 5-6 tylko są mi potrzebne, reszta to tylko pozycja na liście.
                          Przy płatności za pojedyncze kanały pewnie zapłaciłbym podobnie ale za to co potrzebuję.
                          Zamiast sportu i bajek wolałbym film, dokument, muzykę.
                          Ostatni raz edytowany przez missio; 2010-12-20, 00:56.

Komentarz

• napisał(a) missio Zobacz post
                            Może jakieś rabaty cenowe za płatność z góry za dany okres, za deklaracje comiesięcznych doładowań jak u "komórkowców" (taka TNKHD-MIX) lub za włączenie czegoś więcej niż jednego pakietu.
                            Obecnie za włączenie 2 pakietów wychodzi 40zł - to tak sobie jeśli ktoś opłacałby np. przez cały rok.
                            Płacenie za pojedyncze kanały !!!
                            Jakiś pakiet podstawowy (lub też nie) a resztę jak kto woli.
                            Z "pakietu domowego HD" - z 26 kanałów 5-6 tylko są mi potrzebne, reszta to tylko pozycja na liście.
                            Przy płatności za pojedyncze kanały pewnie zapłaciłbym podobnie ale za to co potrzebuję.
                            Zamiast sportu i bajek wolałbym film, dokument, muzykę.

Rozsadne rozpatrzenie opcji oferty jak w "N" ale prepaid. Moze oplata z gory za iles mieiscy w zamian za pelny dostep jak w n. Dla operatora jeszcze wiekszy zysk, bo ma kase z gory i moze nia obracac w dowolny sposob.

Komentarz

• Faktycznie mogłyby być promocje tak jak mówią przedmówcy. Przykładowo doładowanie na rok i dostajesz miesiąc gratis.

Ofertę TNK HD raczej muszą rozwijać czy raczej o nią dbać z jednego względu. Wszędzie widnieje logo N, a chyba nie chcą popsuć sobie marki jaką jest N.

Mam pytanie czy jak wyłączycie dekoder ten ADB 2850 to po zniknięciu obrazu macie jeszcze dzwięk z 2 sekundy? Zauważyłem, że po tej aktualizacji ostatniej tak u mnie się dzieje. Zaznaczam, że obraz mam przez HDMI->DVI a dźwięk przez SCART, ale wcześniej było wszystko wporządku. Co prawda nie jest to poważna sprawa, ale trochę tak głupio, że wyłączam pilotem dekoder do stanu uśpienia, obrazu nie widać już a dźwięk nadal gra .

Komentarz

• a ja bym chcial zeby zostalo poprawione w oprogramiu zwianie tekstu w naglowku w epg . jak sie wlancza info -> info .
                                problem jest najbardziej uciazliwy gdy chcemy sprawdzic jaki jest mecz chocby na nsport bo da sie przeczytac tylko czesc nazwy bo reszta nie zostanie wyswietlona bo jest zbyt dluga ....
                                niby drobna sprawa ale uciazliwa
                                Samsung LE32A551
                                Tnk HD Domomwy HD Premium ADB 2850 ST

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+