Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK HD/ n na karte

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Podczas nagrywania chciał bym nagrać film bez reklam. Ale niestety nie da się włączyć pauzy od nagrywania, aby ponownie włączyć nagrywanie po reklamach.
    Czy jest w ogóle możliwość aby to poprawić?

Druga sprawa. Czy była by możliwość aby bez posiadania dysku zatrzymać obraz w jakimś miejscu (aby np. coś przeczytać)?? A potem powrócić do aktualnego miejsca? np zatrzymać o godzinie 10:00 poczytać (5min) i ponownie włączyć.
    Wiem że trochę zagmatwałem, ale może zrozumiecie.

Trzecia sprawa. Możliwość dodawania ręcznie transponderów.

Czwarta sprawa. Standardowo wywalenie Filmbox;a HD, a w zamian np. AXN HD lub coś innego
    2850st + 500gb.
    Satelita siła 87%, jakośc 100%
    DVB-T Siła 45% jakość 97-100%

Komentarz

• Co do możliwości zatrzymywania, pauzy to istnieje taka funkcja w telewizorach tylko jeśli zatrzymasz załóżmy o 14.00 i będziesz coś czytać 20 min to minie ci to 20 min programu i nie będziesz mógł oglądać od tego momentu co zatrzymałeś, do tego potrzebny jest już dysk aby mógł zapisać dany program.

Komentarz

• To cos to sie nazywa stopklatka i raczej nie o to mu chodzilo

Komentarz

• Tak Stop - klatka/Still. Jeśli nie o to jak inaczej chce zatrzymywać i jeszcze bez dysku?

Komentarz

• Witam.
            Od dłuższego czasu czytam wątek TNK HD na tym forum i jest kilka osób co negują dodawanie nowych kanałów lub stworzenie nowych pakietów.
            Przeglądałem sobie ostatnio w internecie tak z ciekawosci ofertę węgierskiej platformy Hello HD ( taki odpowiednik naszej n ) i posiada ta platforma również ofertę prepaid pod marką Olcso TV ( taki odpowiednik naszej TNK). Polecam zapoznanie się z ofertą na ich stronie i zobaczenia jak to jest rozwiązane na przykład na Węgrzech gdzie jest dostępnych kilka pakietów w prepaidze a nawet dostępny jest pakiet z HBO. Z tego co wyczytałem ( nie znam węgierskiego) jest to kodowane w conax CAS7 i karty nie są parowane z dekoderem a są również dostępne kanały HD. Tak więc oferta naszej TNK HD powinna byc również rozwijana o nowe kanały by byc konkurencyjna do pozostałych usług dostępu tv w naszym kraju.
            Ostatni raz edytowany przez aciu3; 2010-12-27, 13:43.
            2x TNK HD: 2850ST / APOLLO
            nc+ na kartę: 5800SX

Komentarz

• Co do Filmbox HD - już zaczyna mnie denerwować ten kanał, co z tego że nie ma reklam jak puszczają beznadziejne przerywniki z urywkami filmów i porównaniem obrazu SD i HD. Niech juz puszczą te reklamy.
              Mają kilka filmów na krzyż i ciągle to samo:
              Adrenalina
              Didier
              Niebezpieczne dziecko
              Wasabi - Hubert zawodowiec
              Dziadek i ja
              Trudny mecz
              Tajniak z klasą

Co smieszniejsze te filmy są każdego dnia i układają je w róznych godzinach, gdy film wypada ok. godziny 21.00 uznają go za Hit dnia

Komentarz

• Taka uroda tego kanału. Reklamówka "experience the difference" to leci od jakiś 3 lat . Skoro jednak jesteś "nowy" to sporo jeszcze nie widziałeś. Minie miesiąc/dwa i będzie Shaolin Soccer, Sprzedawcy, Pokemony.. : -).

Tak czy siak, nie musisz płacić za ten kanał kilkanascie zł jak abonenci pozostałych platform więc chyba to jest jakiś plus, zwłaszcza, że każdy film jest w naprawdę dobrej jakości.

Komentarz

• Powiem szczeże, że mało kiedy oglądam Filmbox, chyba że leci naprawdę coś wartego uwagi. Powinni ciąle dążyć do ulepszania programu, ale są chyba mało ambitni. Najbardziej poszkodowani są ci którzy maja w innych platformach wykupiona paczkę Filmbox, chociaż na Family itd. jest trochę więcej ciekawych filmów.
                  W TNK HD mogliby zrobić kilka pakietów np. z HBO, Cinemax itp. oczywiście dodatkowo płatnych.

Komentarz

• napisał(a) yarq94 Zobacz post
                    do pakietu Domowego HD - BBC entertaiment, BBC CBebies, BBC lifestyle, TVP1 HD
                    do pakietu Premium HD - FOX HD, AXN HD, BBC Knowledge HD, FOX life HD
                    Popieram, sensownie napisane (choć FOX HD dla mnie niekoniecznie portrzebny, wolałbym TLC do Domowego HD i POLSAT HD).

Pozdrawiam
                    TNK HD
                    ITI - 2850ST
                    HotBird + Astra 19,2
                    DVB-T:
                    MUX 1, MUX 2 - Łódź EC4 (ok. 50 km na północ), w oczekiwaniu na MUX 3 z kier. łódzkiego

Komentarz

• TLC - to jest to. Mogliby dodać. Polsat niekoniecznie bo można złapać na DVB-T tylko oczywiście nie w HD ;D.

Komentarz

• Szkoda że nikt z ludzi kompetentnych nie może się wypowiedzieć na pytania ktore my użytkownicy tu zadajemy widać takie forum , o **** potłuc. Jeżeli ta telewizja nie będzie się rozwiajałą to niech TNK nie liczy na nowych klientów i również na obecnych ponieważ nie będą oni płacili. Po co reklamuja HD skoro oferta jest bardzo bardzo uboga i po czasie 3 miesiecy nikt juz nie wykupi HD. Traci i telewizja bo nie ma kasy i klient bo nie ma fajnych programów. Ja osobieście też nikomu nie polecę tej telewizji jeśli spodziewa się HD za 40 zł nie opłaca się. Lepiej już kupić N za 48 zl 16 kanałów i dekoder za 1zł a u nas 400 zł(płać i płacz).

ROZBUDUJCIE OFERTE TEJ TNK!!!!

APEL:
                        Niech osoba KOMPETENTNA udzieli nam infomarcji czy będą nowe kanały? I zostanie usunięty FILM BOX bo nie zapłace za niego nawet 1 grosza!
                        Usuńcie kanał Film Box HD i dajcie 16 kanałów HD jak w telewizji N "wielka rewolucja"

Komentarz

• napisał(a) Andyy Zobacz post
                          TLC - to jest to. Mogliby dodać. Polsat niekoniecznie bo można złapać na DVB-T tylko oczywiście nie w HD ;D.
                          Pod warunkiem, że ktoś, jest w zasięgu DVB-T. U mnie jeszcze nie prędko będzie. Jak nic się nie zmieni to może uruchomią 31 grudnia 2011 r. Co do POLSAT HD to jak to jest platforma HD to mogli by dać właśnie taką wersję.

Ale jak mówisz jeśli mają coś dac bardziej wartościowego to niech dadzą zamiast tego POLSATU HD. Mi właściwie zależy mi na nim dla F1 i boksu.

Pozdrawiam
                          TNK HD
                          ITI - 2850ST
                          HotBird + Astra 19,2
                          DVB-T:
                          MUX 1, MUX 2 - Łódź EC4 (ok. 50 km na północ), w oczekiwaniu na MUX 3 z kier. łódzkiego

Komentarz

• Mimo wszystko myślę, że ludzie będą doładowywać przynajmniej przez jakiś czas, ponieważ wydanie 400 zł na dekoder i oglądanie tylko przez 3 miesiące jest po prostu bezsensem, a wydanie ok. 40 zł za całą ofertę TNK HD nawet się opłaca.

Komentarz

• padło pytanie o Olcsyo TV, jest to węgierska telewizja HD w której na rok musimy wydac około 150zł za pakiet podstawowy, pakiet rozszerzony kosztuje 250zł ale tam płaci się za co najmniej pół roku z góry, do tego dodają popularne dekodery AMIKO produkowane przez GLOBO (produkty znane w Polsce jako Opticum, Orton) to są akurat odpowiedniki serii x400 np. popularnego x403 (moge się założyć że można wymieniać między nimi oprogramowanie) ze wszystkimi tego konsekwencjami (zgrywanie na komputer i softy "edukacyjne")

co natomiast uderza w tej ofercie to zawartość pakietu rozszerzonego: eurosport 2, Comedy Central, Filmbox Extra, Sportklub, DIGISport, MTV, VH1, AXN, Universal, Travel, NatGeo x2 i Discovery x3 i to za ok 20zł miesiecznie, ponadto za 450zł rocznie można mieć wszystkie HBO i Cinemaxy, a za uwaga 150zł Filmbox HD na ktorego wszyscy tutaj narzekają

Komentarz

• Może na Węgrzech Filmbox lepiej się prezentuje, przecież w każdym kraju jest tak jakby oddział danych programów. Niewiem jak w przypadku Filmboxa ale myślę że jest podobnie jak z innymi kanałami np. jest Disney Polska, który odpowiada za programy, filmy, dubbing itd.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+