Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK HD/ n na karte

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pomysły dotyczące rozwoju oferty TNK HD/ n na karte

Tu dyskutujemy na temat rozwoju oferty TNK HD.
    --
    Pozdrawiam,
    Tomasz Berezowski
    1xCLRA/CARBO, 1xBZZB/BLUE, 2xTechnisat DigitS2 TnK, 1xSamsung H370G CP, 1xMARIUS 2010 CI FTA, 1x2850ST/APOLLO TnK HD, 1xCLRA/CARBO+2850ST/APOLLO multiroom, 1xLYNGBOX

zamiana programu Filmbox HD na jakis inny program filmowy ....
    Samsung LE32A551
    Tnk HD Domomwy HD Premium ADB 2850 ST

Komentarz

Bardzo mi miło rozpocząć w tym wątku. Podziękowania Panie Tomaszu za realizację naszych (Użytkowników) sugestii.

Mój postulat:
      1. Możliwość nagrywania z DVB-T i golądania SAT jednocześnie.

Komentarz

mysle ze warto bylo by dodac program Comedy central gdyz bardzo takiego programu brakuje w ofercie nawet kosztem Filmboxa HD
        Samsung LE32A551

Komentarz

Pomysl na rozwoj TNK HD:
          VOD oraz
          2 pakiety premium
          1. HBO HD, HBO 2, HBO Comedy
          2. nFilm HD 1/2

Pozdrawiam

Komentarz

moze byc i dodadkowo platny 3 pakiet ja chetnie zaplace jak i wiele innych osob w zamian za dostep do jakis ciekawych kanalow ktore wzbogaca oferte ...
            Samsung LE32A551

Komentarz

napisał(a) rufi21 Zobacz post
              zamiana programu Filmbox HD na jakis inny program filmowy ....
              Jestem również za każdy inny kanał filmowy w zamian za ten kiczowaty FilmBox HD !! . Fajnie by też było gdyby powstały inne pakiety i jakaś strona na której można by zarządzać pakietami . A marzy mi się np taka opcja że np mogę wpłacić na konto ileś tam zł i mogę sobie włączac i wyłączać pakiety dodatkowe min na tydzień lub dwa... . I VOD Onetu
              Nie polecam zakupu Telewizja na Kartę HD powód - : 0 nowych kanałów 2 zabrali cena pakietu ta sama !! , 0 kontaktu z Cyfrowym Domem , brak podstawowego kanału ogólnopolskiego Polsat !

Komentarz

i te VOD tez bardzo by sie przydalo ...
                Samsung LE32A551

Komentarz

Ja panie Tomaszu dodam od siebie watro by było wprowadzić w zmianę softu to że wyłączanie tunera można by było zrobić od 30 minut a nie od 4 godzin faktycznie przyznam że na tym nowym sofcie jest za cicho głos można by było zrobić ręczne doklepywanie kanałów tak jak jest to nawet w tunerach technisat z zestawu Tnk Sd . Mam jeszcze takie pytanie czy doczekamy się kiedyś sieci wifi w tunerach TNK HD 2850ST bo powiem ze mam spory kawałek od routera żeby kabel pociągnąć a zawsze miło by było korzystać z n portalu

Komentarz

sieci wifi to raczej nie ... gdzy nie jest to technicznie zapewne wykonalne w tym dekoderze poniewaz nie posiada on wbudowanego modułu wifi ....
                    Samsung LE32A551

Komentarz

Moje pomysły:
                      Eurosport 2
                      Polsat HD
                      VOD
                      17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
                      1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
                      1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
                      1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
                      ADB 2850st
                      CLRA 500 GB
                      ITI 5800S

Komentarz

Witam

Oto moje pomysły:

1. Wywalenie FILMBOX HD (ten program to żenada, powtórka za powtórką) - w zamian np Comedy Central

2. Możliwość korzystania z części dysku podłączonego pod tuner. Teraz niestety trzeba przeznaczyć cały dysk pod tuner (fajnie byłoby podzielić np 1/2 na nagrywanie a 1/2 na swoje filmy zdjęcia etc.)

3. Podgląd informacji o dacie ważności konta w tunerze (a nie tylko poprzez stronę internetową)

4. Płatności poprzez np. Paypal aby kasa była od razu księgowana na koncie użytkownika

5. Pełnią szczęścia byłoby jeszcze dodanie paczki polsatu, albo chociaż samego polsatu. Tak naprawdę to nie rozumiem ITI - udostępnia ona swoje kanały polsatowi, a polsat .... tylko C+

Dziękuje za uwagę

Komentarz

napisał(a) Tomasz Berezowski Zobacz post
                          Tu dyskutujemy na temat rozwoju oferty TNK HD.
                          Może coś w kierunku rozwoju dekodera ?

Motorem napędowym TNK HD może być możliwość współpracy w sieci domowej i odtwarzanie plików divix (w tym divix HD), Xvid, mkv

Komentarz

A może zamiast mnożyć kolejne pakiety po 19,90 wprowadzić możliwość dowolnego wybierania kanałów. Zniknie problem do którego pakietu jaki kanał dodać i czy to się jeszcze będzie opłacać czy już nie. Jak ktoś chce mieć wszystkie kanały to wybiera N-kę i jej pakiety, a jak interesuje go tylko kilka kanałów wybranych z szerokiej oferty to wybiera TNK HD i ogląda to co chce za mniej. Może to dobry sposób na podzielenie rynku między TNK HD i N, bo koncepcja, żeby TNK HD było uboższym krewnym N z ograniczoną ofertą to raczej droga donikąd zwłaszcza, że jeszcze jest TNK SD, która też musi mieć swój kawałek tortu.
                            Reasumując:
                            1. Uwolnić kanały od pakietowania
                            2. Poprawić funkcjonalność strony WWW TNK HD.

Komentarz

Zamiana filmboxa hd na inny kanał np. comedy
                              TVP HD do pakietu domowego
                              Dołączenie do oferty discowery historia
                              Mozliwość usuwania zbednych kanałów wyszukanych "ręcznie"
                              Wyłączanie zasilania dysku przy wyłączonym dekoderze w momencie kiedy nie nagrywa żadnego kanału
                              Własna numeracja kanałów w listach
                              5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                              2850ST / APOLLO (DVB-T)
                              Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+