Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecamy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• co do ramówki polsatu, to nie powiedziałabym, że faktycznie fajne seriale tam można znaleźć.. chociaż ilu ludzi tyle gustów ;)

Komentarz

• Fajne serial i dużo reklam

Komentarz

• No cóż reklamy może i denerwujące ale bez nich kto by utrzymał to wszystko?

Komentarz

• Polecam powtórki The Sopranos od pierwszego sezonu na HBO2, od poniedziałku do piątku o 22:00.

Emisja już trwa, niestety wcześniej nie mogłem o tym napisać, ale myślę że i tak warto sobie przypomnieć ten znakomity serial.

Komentarz

• Na szczęście się "załapałem"

Komentarz

• Na Sopranos załapałem się dopiero od 6 odcinka :/

Jeszcze na TVP HD załączyli Alternatywy 4.
              Niby nic specjalnego .... ale jest smasterowany, odcenzurowany.
              Genialnie się ogląda w nowej jakości.
              EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• oglądam też jeszcze raz od pierwszego sezonu Sopranos nie da się tego nie oglądać ;p

Komentarz

• Kurde a ja jeszcze tego nie oglądałem

Komentarz

• no ja właśnie też.. moze faktycznie warte uwagi, skoro ludzie po raz kolejny zaczynają to oglądać ;p

Komentarz

• Sopranoc to przeżytek.. czemu to się ludiom podoba, to ja nie wiem

Komentarz

• Tak w ogóle Gomorra to coś ciekawego?

Komentarz

• Ech sopranos, świetny serial którego nigdy nie dane mi było zobaczyć(tylko kilka odc z 1 sezonu). Ale czasu tak mało na wszystko...
                          Nie sądze żeby to był przeżytek, taki np Twin Peaks ludzie do tej pory oglądają chociaż serial nie najnowszy ;)

Komentarz

• napisał(a) lazy_woj Zobacz post
                            Nie sądze żeby to był przeżytek, taki np Twin Peaks ludzie do tej pory oglądają chociaż serial nie najnowszy ;)
                            Warto zauważyć że Showtime reaktywuje Twin Peaks. W 2016 roku pojawi się 3 sezon tego serialu.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                              Warto zauważyć że Showtime reaktywuje Twin Peaks. W 2016 roku pojawi się 3 sezon tego serialu.
                              Słyszałem, i chyba trzeba będzie sobie przedtem odświeżyć nieco całą serie. Ciekawe czy utrzymają klimat.

Komentarz

• Ja polecam: Przewodnik po planetach, z kanału National Geographic HD

Całość zawiera 6 odcinków z pięknymi zdjęciami pochodzącymi z próbników kosmicznych. Całości dopełniają komentarze naukowców i specjalistów z NASA.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+