Umowa dobiega końca (za dwa tygodnie) wypowiedzenie złożone w przewidzianym trybie,rachunki zapłacone do końca umowy.Chciałam dziś oddać dekoder-NIEMOŻLIWE !!!!!!! Wizyta w punkcie obsługi z odmową przyjęcia,rozmowa z infolinią nie przyniosła rozwiązania.Tłumaczenie że MUSZĘ być w posiadaniu dekodera do ostatniego dnia umowy,nawet moje oświadczenie że rezygnuję (nie z umowy) z dekodera ,nie pomogły.Wyjeżdzam z kraju i chcę oddać a nie mogę !!!!!! Tłumaczenie jest takie że:jeśli przyjmaą wcześniej,to nie wywiążą się ze świadczenia usługi (?),przecież to ja dobrowolnie oddaję a nie nc+ mi zabiera !!!!!!Jeśli doba hotelowa trwa do 12:00 to nie wypuszczą mnie z hotelu o 9:00 ??????? Nie wiem czy mam wyrzucić,oddać do biura rzeczy znalezionych czy na najbliższy posterunek policji? NIEMOGUNCJA,ZŁOŚLIWOŚĆ CZY BRAK LOGICZNEGO MYŚLENIA? Regulamin nic nie wspomina o niemożności wcześniejszego oddania dekodera natomiast wspomina o karach za opóźnienia.PŁACĘ,ODDAJĘ I NIE CHCĘ NAWET TEGO OPŁACONEGO SYGNAŁU....NIE ,NA ZAKOŃCZENIE UMOWY DAMY KLIENTOWI "W KOŚĆ" BO MÓGŁ PRZEDŁUŻYĆ UMOWĘ I WTEDY BYLIBYŚMY BARDZO MILI I UGODOWI. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!