Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telefoniczny spam po rozwiązaniu umowy.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Telefoniczny spam po rozwiązaniu umowy.

Macie tam albo kretyński system albo kretyńską załogę.

Zakończyłem jedną umowę i jednocześnie zawarłem drugą. I zaczęło się ...
    Co dzień-dwa przez 3 tygodnie mam telefon od NC+ dlaczego rozwiązałem umowę. Prosiłem o odnotowanie tego, że jednocześnie zawarłem drugą ale nic z tego. Dziś poraz kolejny zadzwonili i się pytają czemu rozwiązałem i czy zechcę przedłużyć...

Rozwiązałem ponieważ przy przedłużeniu nie dało się otrzymać dekoderów wifi głównego ani wifi do multiroomu. Przez internet dziwnym trafem da się.

Ogarnijcie się tam, przestańcie męczyć ludzi. Dlaczego widać, że zakończyłem umowę, a nie widać, że zawarłem drugą? Dlaczego nie możecie oznaczyć sobie jaka jest sytuacja i przestać męczyć ludzi?

The_MarTum kontaktujemy się z Abonentem aż do chwili zwrotu dekodera. Rozumiem, że Twoja umowa kończy się dziś, dokonaj zwrotu sprzetu w piątek 2/11 wówczas zaprzestaniemy kontaktu.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Kontaktujecie się ze mną już blisko 3 tygodnie i robicie to co dzień albo co dwa dni zadając to samo pytanie: czemu rozwiązałem umowę, na co ja odpowiadam, że jednocześnie zawarłem nową. dziękujecie, rozłączacie się a na drugi dzień dzwonicie z tym samym pytaniem. Sytuacja trwa już 3 tygodnie.

Komentarz

i cyk kolejny telefon od NC+ dlaczego rozwiązałem umowę

Komentarz

The_MarTum, kiedy zwróciłeś dekoder?
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+